Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » zielonastrefa

Pokaż wątki Pokaż posty

zielonastrefa

mira 07:33, 23 kwi 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
ładna wiosna u Ciebie !
dobrze widziałam że masz machonię ? cudnie pachną kwiaty ale mniejuz złośc bierze bo strasznie przemarza i krzaki u mnie teraz wyglądaja fatalnie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
beta 10:49, 24 kwi 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Milenko-pracowita z Ciebie osóbka ,

rabata różana-mistrzostwo świata-już ją widzę jak to wszystko zakwitnie
Milenko mam pytanie- Ty dawałaś między te róże coś zadarniającego?-bo wiesz, ja kompletny laik jestem w tym temacie

podoba mi się Twoje ogrodzenie-też planuję drewno i słupki z cegły wymalowanej na biało, co by pod kolor domku było

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
KasiaBialofi... 18:03, 24 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Też muszę sobie zrobić taką szkółkę z bukszpanów
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
MilenaP 20:04, 24 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
mira napisał(a)
ładna wiosna u Ciebie !
dobrze widziałam że masz machonię ? cudnie pachną kwiaty ale mniejuz złośc bierze bo strasznie przemarza i krzaki u mnie teraz wyglądaja fatalnie

tak, mam mahonię. Ma już chyba z 15 lat i kwitnie teraz pierwszy raz!!!! Była posadzona w szpalerze z brabantami i ciagle w cieniu. Dopiero jesienią wyciągnęłąm ją z "krainy cimności" . Poczuła słońce i się odwdzięczyła Mam okazję pierwszy raz podziwać kwiaty Co do mrozu, to przemarzają jej tylko liście. To jestem w stanie znieść, tym bardziej, że ona już tyle zniosła....
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 20:07, 24 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
beta napisał(a)
Milenko-pracowita z Ciebie osóbka ,

rabata różana-mistrzostwo świata-już ją widzę jak to wszystko zakwitnie
Milenko mam pytanie- Ty dawałaś między te róże coś zadarniającego?-bo wiesz, ja kompletny laik jestem w tym temacie

podoba mi się Twoje ogrodzenie-też planuję drewno i słupki z cegły wymalowanej na biało, co by pod kolor domku było

pozdrawiam


miedzy różami dałam barwinka variegata i jako obwódkę rabaty trzmielinę, też biało-zieloną. A ogrodzenie mam z plastiku nie z drewna.
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 20:09, 24 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
bialofiolet napisał(a)
Też muszę sobie zrobić taką szkółkę z bukszpanów


no, szkółka z bukszpanów to dobra rzecz. Żałuję, że na jesieni zrobiłam tak mało sadzonek teraz znów będę czekała do jesieni.
____________________
Milena - zielonastrefa
beta 09:48, 25 kwi 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
z plasiku???????:-0 , jak to?

a mozna jakieś bliższe zdjęcia

zadowoleni jesteście z tego ogrodzenia?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
MilenaP 18:47, 25 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
beta napisał(a)
z plasiku???????:-0 , jak to?

a mozna jakieś bliższe zdjęcia

zadowoleni jesteście z tego ogrodzenia?

ogrodzenie ma już 14 lat i jest zrobione z plastikowych profili (chyba nazywały się elewacyjne). Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Wyglądają cały czas w miarę świeżo bo myjemy je po każdej zimie. Ale to wszystko co przy nich robimy, a sąsiad robił razem z nami ogrodzenie z metalu i jego wygląda już jak jedna wielka rdza. Ja teraz parę dni temu pierwszy raz pomalowałam słupki betonowe i razem z tymi umytymi przęsłami prezentuje się to bardzo dobrze. Jak wrócę po weekendzie do domu to pstryknę dla ciebie fotki ) A tym czasem zbliżenia widać na zdjęciu z różą pnącą. Gdzieś jest w wątku.
____________________
Milena - zielonastrefa
zuzanka 22:16, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
skorzystałam z zaproszenia i przespacerowałam się po włościach

bardzo ładnie wykorzystałaś tą przestzreń którą masz mimo iż dzielisz ją z sąsiadem

a róże...cudne !!!
____________________
Z potrzeby piękna...
anieszka 23:21, 25 kwi 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Piękny ogród i super pomysły
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies