Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » zielonastrefa

Pokaż wątki Pokaż posty

zielonastrefa

weronika77 20:02, 31 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Piękne masz róże. Moje cebulice dla porównania z hiacyncikiem.Pozdrawiam,
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
mira 17:17, 07 kwi 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
justi 23:37, 07 kwi 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Wesołych Świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa

____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Joanka 12:57, 08 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Radosnych Świąt Wielkanocnych



____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
MilenaP 20:26, 08 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Wszystkim serdecznie dziekuję za życzenia! Ja również składam Wam wszystkim Ogrodowiczanom, zielonej wiosny, ciepłych promyków słońca, nieco deszczyku i bujnej zieleni, ale przede wszystkim zdrowia do tych ogrodowych waariacji i uśmiechów na twarzach Wesołego Alleluja !
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 13:37, 11 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Byłam przed świętami z moim małym mężczyzną na warsztatach dla dzieci pt. "cały cykl roślinki, od nasionka do kwiatka". Dzieciak był zachwycony, i ja też, bo naoglądałam się ciekawych stroików świątecznych w koszach wiklinowych i nie tylko. Czadowa była kompozycja z bratków, żonkili i bluszczu, a wszystko to w donicy, którą była kamienna kura. Niestety nie mam zdjęcia Fajne były też kamienne poidełka dla ptaków, w kształcie serc z malutkimi ptaszkami na brzegu cudności
Oczywiście nie obyło się bez zakupów: bratki, lilie św. Józefa i azjatyckie białe, paciorecznik Fata Morgana i liliowiec Catherine Woodbury
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 18:40, 15 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Dzisiejszy dzień rozpoczęłam od deszczowego spaceru po ogrodzie i sadzie. Mimo mżawki było fajnie, ciepło no i wreszcie zobaczyłam postępy na roślinach. Wszędzie się zazieleniło, zakwitła nawet morela i inne kwiaty.


Są jeszcze ostatnie krokusy

____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 18:49, 15 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
W tamtym tygodniu kupiłam ciemne bratki i wsadziłam do moich zaimprowizowanych donic.

W czasie ich sadzenia, na moich oczach moja szkodniczka -ogrodniczka ugryzła jednego, jedynego rozwiniętego kwiatka. No po prostu skandal. Reszty dzieła zniszczenia dokonał wstrętny wiatr z deszczem.
A, że jestem niezłomna w swym działaniu, wczoraj zakupiłam nowe bratki, tym razem żółte, żeby bardziej było je widać.

Dziś rano zobaczyłam 2 płatki na chodniku......psina ma areszt!!!!
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 18:54, 15 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Pochwalę się jeszcze moimi wcześniejszymi osiągnięciami ogrodowymi. Aż wstyd pokazać jakie miałam zapuszczone bukszpany, ale już jest lepiej, więc pokazuję
w czasie pracy

i po
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 19:12, 15 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
A to część moich zakupów. Lilie św Józefa

po 2,5/szt
liliowiec Joan Senior


i moje rozmnażane w tamtym roku róże - moja duma


Pięknie przezimowały i rosną w oczach. Zastanawiam się tylko czy za jakiś miesiąc będę mogła je przesadzić w miejsce docelowe?
____________________
Milena - zielonastrefa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies