Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

agata_chrosc... 18:07, 28 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Pszczelarnia napisał(a)
Co to jest Bubba? No nie wiem? Ja jestem mało domyślna.


No teraz to mnie rozbawiłaś Nie Bubba, Tylko J.G.Bubb Rzeźbiarz taki Teraz już jasne wszystko?
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 18:11, 28 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
JulkAd napisał(a)
Oj trawy wspaniałe, muszę też pomyśleć o takowych w następnym roku... raczej o miejscu dla nich.

Już jestem ciekawa jak je rozplanujesz w swoim ogrodzie. Kiedy kopanie?


Ha! Sama jestem ciekawa A poważnie - większość idzie na rabatę co to miała być berberysowa, a będzie berberysowo-preriowa. To wynik absolutnej fascynacji tym pokazanym wcześniej miejscem. Ale kilka berberysów tez tam wsadzę. ALe dodam trawy w każdym rozmiarze i jeżówki i rudbekie i przegorzan. Miałam nie sadzić żółtych kwiatków, żeby jakiś porządek zachować, ale teraz nie ma mowy. Te gigantyczne rudbekie muszą być A wszystko to już po 22 września, kiedy to stanie nowy płot. Już połowy thui żywopłotowych nie ma. Możemy sobie z sąsiadami do woli machać
____________________
ogród w Holandi
JulkAd 18:16, 28 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
agata_chroscicka napisał(a)

Oj trawy wspaniałe, muszę też pomyśleć o takowych w następnym roku... raczej o miejscu dla nich.

Już jestem ciekawa jak je rozplanujesz w swoim ogrodzie. Kiedy kopanie?


Ha! Sama jestem ciekawa A poważnie - większość idzie na rabatę co to miała być berberysowa, a będzie berberysowo-preriowa. To wynik absolutnej fascynacji tym pokazanym wcześniej miejscem. Ale kilka berberysów tez tam wsadzę. ALe dodam trawy w każdym rozmiarze i jeżówki i rudbekie i przegorzan. Miałam nie sadzić żółtych kwiatków, żeby jakiś porządek zachować, ale teraz nie ma mowy. Te gigantyczne rudbekie muszą być A wszystko to już po 22 września, kiedy to stanie nowy płot. Już połowy thui żywopłotowych nie ma. Możemy sobie z sąsiadami do woli machać


No to będzie się działo
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
EwaG 18:18, 28 sie 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
agata_chroscicka napisał(a)

Drewniana taczka! Jak z czasów Jane Austen.
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
agata_chrosc... 18:18, 28 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Będzie, będzie! I różaną rabatę skończę i może wreszcie się za japoński ogródek zabiorę. No cała południowa strona leży i kwiczy
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 18:20, 28 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
EwaG napisał(a)

[img
Drewniana taczka! Jak z czasów Jane Austen.


Tak jest! A ten walec do trawy widziałaś Ewo? Rewelacja moim zdaniem - taka koronkowa niemal dekoracja na czymś tak absolutnie użytkowym to po prostu wzruszające
____________________
ogród w Holandi
JulkAd 18:24, 28 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
agata_chroscicka napisał(a)
Będzie, będzie! I różaną rabatę skończę i może wreszcie się za japoński ogródek zabiorę. No cała południowa strona leży i kwiczy


Gdzie Ty to mieścisz Kobieto, trawnik jeszcze masz , czy już pod rabaty zaorałaś?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
agata_chrosc... 18:27, 28 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Jakie zaorałaś?! Trawnik musi być bo dziecko musi się po czymś turlać Pod płotem zmieszczę, pod płotem. Mam 7,5 m szerokości, no to te 1,5m na rabatę wykroję
____________________
ogród w Holandi
Pszczelarnia 18:35, 28 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
agata_chroscicka napisał(a)




To ten Bubba? Mnie na kwiatki bierze.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
JulkAd 18:47, 28 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Jestem pod wrażeniem ilości roślin, które mieścisz w swoim ogrodzie Jak już wszystko pięknie urośnie tak jak chcesz to będzie dżungla...ale znając Twoje zamiłowanie do ogrodu, kopaniu i przesadzaniu i tak wtedy nie będzie końca.
Trawnik to mus, u mnie najpierw turlały się dzieci, a teraz psina
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies