Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

kwiatholandii 21:04, 04 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Agata, wreszcie Cię znalazłam. I Ty mówisz,że wstydzisz się pokazywać ogród ?!!!!!!!!!!!!! Kochana, jest już piekny. Masz milion Euro w kieszeni Pięknie. Zazdroszczę drzew.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Gardenarium 21:07, 04 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Agatko, kwiatekholandii też ma męża Holendra. To jest Was dwie

Witam i podziwiam tę dziurę, okna także chwalę i widok też

A to holenderska rasowa ściana z roślin w Appeltern na powitanie


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kwiatholandii 21:11, 04 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
\\

Pod tym pięknym drzewem widzę u Ciebie taki stół typowo holenderski. Bardzo mi się podoba razem z tymi kamykami jasnymi.

____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 21:11, 04 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kwiatholandii napisał(a)
Agata, wreszcie Cię znalazłam. I Ty mówisz,że wstydzisz się pokazywać ogród ?!!!!!!!!!!!!! Kochana, jest już piekny. Masz milion Euro w kieszeni Pięknie. Zazdroszczę drzew.

A dzięki poradom ogrodowiskowym to nieruchomość z ogrodem warta będzie 2 mln Euro
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
agata_chrosc... 21:14, 04 mar 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
To ja się bardzo cieszę - odwiedzajcie jak najczęściej. Ogród ma wymiary 7x25m (od wyjścia na taras do końcowego płotu, przedogródka nie liczę). Ja też mam nadzieję, że będzie to miejsce magiczne! Kiedy wybieraliśmy dom, to ja koniecznie chciałam właśnie taki stary i z dużym ogrodem (bo jak na standardy holenderskie to jest na prawdę duży ogród). No i faktycznie klimat jest sprzyjający! Moje tulipany mają już jakieś 10 cm (te wyższe odmiany), a wczoraj widziałam pierwszego szafirkowego pączka. No a teraz, zgodnie z oczekiwaniami nieco szersza perspektywa, ale to już jest zdjęcie z zimy czyli po wycince i po przekopaniu części zaplanowanej pod trawnik.

Na pierwszym planie jest jabłoń, po prawej pigwa a po lewej, taki malutki, to stary migdałek, który ciągle pięknie kwitnie. Ten stan to już na prawdę duża zmiana. Nareszcie widać matkę-ziemię!
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 21:28, 04 mar 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Danusiu - bardzo dziękuję za piekne powitanie. To właśnie m.in.KwiatHolandii mnie zachęciła do pokazania tego mojego kawałka ziemi.
Kwiat Holandii - te meble z używanego drewna to mi się tu bardzo podobają. Mam w planie coś takiego do domu i na pewno do ogrodu - tylko wszystko niestety w swoim czasie.
Z tymi milionami to Drogie Panie nie przesadzajcie Aż tak dobrze to nie jest No chyba, że dzięki poradom ogrodowiskowym A mam kilka pytań i próśb o rady, ale to już chyba jutro, bo za dużo emocji i spac nie będę mogła. Jutro pokażę stan "na dziś" i opowiem jak bym to widziała i będę bardzo wdzięczna za poprawki, sugestie, pomysły etc.
A - i bym zapomniała! W tym roku Keukenhof jest poświęcony Polsce! Koniecznie musicie przyjechać!
I dla wszystkich juz całkiem spory tulipan z narcyzem w tle

____________________
ogród w Holandi
Madzenka 21:33, 04 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
agata_chroscicka napisał(a)
To ja się bardzo cieszę - odwiedzajcie jak najczęściej. Ogród ma wymiary 7x25m (od wyjścia na taras do końcowego płotu, przedogródka nie liczę). Ja też mam nadzieję, że będzie to miejsce magiczne! Kiedy wybieraliśmy dom, to ja koniecznie chciałam właśnie taki stary i z dużym ogrodem (bo jak na standardy holenderskie to jest na prawdę duży ogród). No i faktycznie klimat jest sprzyjający! Moje tulipany mają już jakieś 10 cm (te wyższe odmiany), a wczoraj widziałam pierwszego szafirkowego pączka. No a teraz, zgodnie z oczekiwaniami nieco szersza perspektywa, ale to już jest zdjęcie z zimy czyli po wycince i po przekopaniu części zaplanowanej pod trawnik.

Na pierwszym planie jest jabłoń, po prawej pigwa a po lewej, taki malutki, to stary migdałek, który ciągle pięknie kwitnie. Ten stan to już na prawdę duża zmiana. Nareszcie widać matkę-ziemię!


Dom piękny nawet z takiej oddali widać, okna z Polski równie piękne
Obawiam się, że pod tymi drzewami na trawnik będzie za ciemno? Czekamy na projekt ogrodu i pewnie tłumy będą Ci doradzać.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 21:43, 04 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Z tym trawnikiem Marzena ma rację
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Juzia 21:43, 04 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Doradzać to może nie, ale podglądać na pewno będą tłumy
Witam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Pola 21:44, 04 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Na prawdę zapowiada się pięknie dom z klimatem i dopieszczony będzie piękny. Będę tu zaglądać i kibicować.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies