Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia i plany vs. rzeczywistość

butterfly 13:16, 25 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Ufff, to jedno przynajmniej ustalone....

A te 3 miłorzeby to tak jak narysowałam? w taki trójkąt?
A 2 nie mogą być bo jeden to Californian....
Mam jeszcze 1 trzmielinę na krzywym pieńku, jakby co...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Hogata 13:44, 25 mar 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
butterfly napisał(a)
Hogata!!!! chyba cię ściągnęłam myślami !!!
U kogoś napisałaś że szukasz ambrowca - jak będziesz znać jakieś konkrety daj znać - też go chcę wsadzić tej wiosny

Niebieski powojnik - nie wiem o który konkretnie ci chodzi to piszę wszystkie - patrząc od lewej
- Dark Eyes
- Solina
- Prince Charles (podejrzawam że o tego ci chodzi, taki jasnoniebieski)
- Polish Spirit


U Marzenki pisała o ambrowcu, to jak coś to podsyłamy sobie namiary

Tak o jasno niebieski mi chodzi. Dzięki

____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
magnolia 13:50, 25 mar 2014


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Californian to raczej nie bardzo pasuje.

Przydałyby się te 3 , ale jak nie , to nie ma.
____________________
butterfly 14:02, 25 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Zawsze mogę dokupić.... ale one 4 dychy....
no 2 też mi nie pasują... musi być nieparzyście
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Joaska 15:30, 25 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Beatko, no łany krokusików i przyszłych czosnków powalające .... w sprawie rabaty nie mam pomysłu bo nad swoimi tez rozmyślam i wszystko bym na kwadratowo robiła
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
butterfly 17:38, 25 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Joasiu, a wiesz ze rabata kwadratowa tez mi po głowie chodzi ? nawet mam takie jedno miejsce, cos na styl jak konstancja nasza je wymysliła - -nie pokazywałam jej jeszcze.

Ale ja widze ż ew tym roku wszystko chaotycznie robie - tu na wątku tego nie widac ale w głowie siedza jeszcze 4 inne rabaty które JUŻ bym robiła....

Czy jeśli Morning light się jeszcze nie obudził to moge go już przesadzać? a nawet więcej - przesadzić i podzielić ??
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Zielona 20:09, 25 mar 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Uff... ależ dokładne dyskusje z Martą uprawiasz. Wszystko poczytałam i... jestem pod wrażeniem. Decyzja już podjęta, więc głos nie ma większego znaczenia, ale mam wrażenie, że ten łuk dzielony na dwa zdecydowanie fajniej przy pergoli wygląda...

Beatka... czy jutro przed południem znajdziesz chwilkę na salonowe rozmowy?
Joaska 20:32, 25 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
butterfly napisał(a)
Joasiu, a wiesz ze rabata kwadratowa tez mi po głowie chodzi ? nawet mam takie jedno miejsce, cos na styl jak konstancja nasza je wymysliła - -nie pokazywałam jej jeszcze.

Ale ja widze ż ew tym roku wszystko chaotycznie robie - tu na wątku tego nie widac ale w głowie siedza jeszcze 4 inne rabaty które JUŻ bym robiła....

Czy jeśli Morning light się jeszcze nie obudził to moge go już przesadzać? a nawet więcej - przesadzić i podzielić ??


No u mnie linie proste i ograniczenie gatunków do minimum to temat numer jeden no i jeszcze dylemat z czego tani murek oporowy zrobić, bo jak bym miała za dużo kasy to bym wiedziała z czego, ale że niestety nie mam za dużo=niewiele więcej niż nic to musze coś wykombinować, bo jak teraz eMa nie przycisnę to o murku będę mogła zapomnieć i okaże się że "kochanie skarpa też jest ładna"
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Madzenka 22:49, 26 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Betako ale tu się dzieje. Czasami nie rozumiem o czym z Magnolią piszesz ale przyjemnie się czyta
Pisze do ciebie na prive
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
butterfly 10:00, 27 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Od wczorajszego wieczora intensywnie bratam sie z łopata





Już widze gdzie łuk muszę poprawić
Tam dzie te drążki metalowe to tak będzie przedłuzony taras.

M już się pytał - to te płyty będziemy teraz zdzierać (a w myslach pewnie dodał - dopiero je układałaś )?
Nie - one mają być otoczone żwirkiem, oddzielonym od przyszłej kory ekobordem.
Ale teraz się zastanwiam czy tych przestrzeni nie wypełnic kostką, taką jak na tarasie.... zamiast żwirku...? Bedzie trwalsze.
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies