Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia i plany vs. rzeczywistość

magnolia 13:36, 27 mar 2014


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
może, ale przegorzan jest dość ażurowy. I on lubi się wygrzewać, a anabelki nie lubią pełnego słońca.
____________________
agniecha973 13:38, 27 mar 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ale nas robią w konia na tych zdjęciach.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
butterfly 13:54, 27 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Uhuuu,....

to nic, znajdę inną rabatę do kopiowania.... ale hortensje na pewno tam będą

A przegorzan przed perowskią ? a przed nimi Hidcote Blue? na tle szarego muru ?

Bo ja już ją widzę

Tam duuużo słońca

____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Mala_Mi 16:20, 27 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Odp. u mnie. A teraz poczytam co u Ciebie, bo widzę trochę nowych wpisów.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 17:40, 27 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Uffff .. udało sie..... musiałam się skupiać na niektórych wpisach.... a i kilka skoków do odnośników zrobiłam.... godzina i 10 minut.. na wątek.. szok.. zanim skończę pisać będzie 1,5 godziny

Dzięki za wykasowanie mylącego wątku.. teraz jest dużo łątwiej

Krokusów masz już chyba więcej niż ja.... cudnie wyglądają... iryski cię zrobiły w trąbę, a z pewnością sprzedający..

Jednak widzę popsucie charakteru... 9 szt powojników... i aż w 5 odmianach... tak swoją drogą.. moje pierwsze powojniki już są całe w pąkach
U mnie fajnie rośnie bylinowy powojnik Alionushka.. kwitnie całe lato.. i wiosną się ścina i nie trzeba dumać co z nim zrobić I taki bylinowy możesz dać w nogi powojnikom innym I kwestia cienia kupionym powojnikom załatwiona. Może pomiędzy kulkami rosnąć.. Niestety jest różowy, a nie niebieski..

Hiacynty - jak nie masz ochoty ich wykopywać, to lepiej za dużo ich nie sadz.. hiacynty niewykopywane szybko robią sie brzydkie..

Na ścieżkę.. dałabym kostkę jak na tarasie... ale na mnie nie patrz.. bo ja to ja..

A tak wygląda bylinowa Alionushka


A i trawy z szałwią..... chyba zaoram mój ogród...

A i mam biznes do Magnolii..... jak będzie czasowa.. to małe pytanko mam.. ciągle zapominam..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Joaska 11:31, 28 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Motylku ja też mam ochotę na rabatę hotri z przegorzanem... ja będę próbowała limke z nim połączyć, u mojej teściowej przegporzan rósł w totalnym cieniu i rósł ... tak że spróbuję to połączyć, jak się nie uda to przegorzan się przesadzi a na jego miejsce poszukam coś innego .. myślałam o barbuli..
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
butterfly 15:34, 28 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Pierwszy raz słysze o barbuli - musiałam wygoglować

Co do tej rabaty - boska jest....no ale co tam innego wsadzić w takim kolorze zeby ten cień wytrzymało... u mnie jeszcze mało tego cienia, ale się zrobi większy kiedyś przecież...

Ale hortensje (min 5 szt) musze mieć - tylko nie wiem czy Limelight czy Vanille Fraise... a może Annabell? tej jeszcze nie mam

Do południa pogoda do ....., ale wyszłam i pokopałam trochę. Kiepsko mi szło bo padało wczoraj..
to przesadziłam w końcu Morning Light i dosadziłam do nich zawilce

Miskanty też musze JUŻ przesadzić bo wielkie kępy się zrobiły... oj, bicepsy sie przydadzą
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Joaska 16:05, 28 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
butterfly napisał(a)
Pierwszy raz słysze o barbuli - musiałam wygoglować

Co do tej rabaty - boska jest....no ale co tam innego wsadzić w takim kolorze zeby ten cień wytrzymało... u mnie jeszcze mało tego cienia, ale się zrobi większy kiedyś przecież...

Ale hortensje (min 5 szt) musze mieć - tylko nie wiem czy Limelight czy Vanille Fraise... a może Annabell? tej jeszcze nie mam

Do południa pogoda do ....., ale wyszłam i pokopałam trochę. Kiepsko mi szło bo padało wczoraj..
to przesadziłam w końcu Morning Light i dosadziłam do nich zawilce

Miskanty też musze JUŻ przesadzić bo wielkie kępy się zrobiły... oj, bicepsy sie przydadzą

Beatko, myślę że limka powinna dać radę tylko ją będziesz musiała podlewać żeby sucho nie miała, anabell są piękne tylko to pokładanie mnie u nich denerwuje, tak czy owak ja połącze przegorzan i limkę i zobaczę co z tego wyjdzie
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
butterfly 17:46, 28 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Limki mam i rosną w słońcu, nic im nie jest. Miejsce przed nimi jeszcze niezagospodarowane, więc...
Ale chyba bardziej podobaja mi sie Anabelki z przegrzanem...
Mogę przesadzic - tylko jedna przeszkoda - muszę się wyrobić w jeden dzień jak M nie będzie w domu

A druga sprawa - chyba Annabelki nie wytrzymaja takiego słońca.... U ciebie jak jest, masz A.?
Z pokładaniem się nie będzie wiekszego problema - podpory im się zrobi
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Madzenka 23:05, 28 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja mam incrediball, ciut mniej się pokłada niż anabell
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies