Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

waska 08:29, 24 sie 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Fajna relacja a będzie efekt końcowy ?
Pozdrawiam
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
ewa_piasecka 09:05, 24 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
Marzena2007 napisał(a)

Ewa..........................!!!
Zdradzę Wam, że w niedzielne popołudnie gościłam Ewę z rodzinką........
Jakoś zeszło na Ogrodowisko.....podałam jej stronę.....
Dziś sms......podaj mi tę stronkę..........
Kolejny sms.....cytuję.....Nie wiem czy mam płakać czy się cieszyć, że podałaś mi tę stronę......miałam gotować obiad.....a już siedzę godzinę.....
No i jest..........Pozdrawiam Ewka


A zatem kolejna zarazona wirusem ogrodowiskowym Ewo witamy!!!

Ja mialam projekt przodu bez ogrodzenia - same gabiony + cisy bez bramy na podjazd i furtki.....
Ale ??? Z pobliskiej stadniny koni wypuszczają psy na spacerek, 5 szt.... Mój Tutus nie dość, ze zagrożony ( sfora atakuje wszystko co do nich nie naleźy) oraz standardowe oblanie wszystkiego... Nawet po kąpieli w stawie potrafił mi wyżeł wpaść do domu....
Poza tym jak się nie zamkniesz na cztery spusty to zniknie wszystko np taczka albo karcher.... A ja nie lubię w sezonie trzymac tego w garażu tylko pod wiatą...
A moim wzorcem są jednak posesje w USA - wielkie trawniki w przedogródku (widziałam tylko w tV bo w Niemczech jednak baaaardzo dużo ogrodzeń stoi.

Witaj Marzena tak wirus mnie dopadł ja jeszcze domu nie mam, a już mam płot tymczasowy leśny właśnie z powodu nieproszonych gości sarny i zające. Na zające nawet to leśne ogrodzenie nie pomaga.
____________________
bedzie i domek
Kindzia 09:06, 24 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Pięknie!!! Zauroczyły mnie Twoje zakątki...i rozmarzyły. Pięknie...
A tak przypadkiem trafiłam...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Enya73 09:19, 24 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Aniu napisałam Ci na priv
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Evchen 09:56, 24 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
anna_studio napisał(a)

Aniu... no to ja Ci powiem, że jeśli to miała być maskownica na szambo to udana na maxa.. bo gdzie to szambo?... Te trzy małe dekielki?


...maskownica na szambo, płot i rabata....trzy w jednym jak trzy dekielki.....
Pokażę Ci moje szambo......

...dokładnie pod nimi...i też trzy...

No coś Ty...????????????????????????
Postawiłaś duże donice ...? ...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
anna_studio 10:07, 24 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Evchen napisał(a)


Aniu... no to ja Ci powiem, że jeśli to miała być maskownica na szambo to udana na maxa.. bo gdzie to szambo?... Te trzy małe dekielki?


...maskownica na szambo, płot i rabata....trzy w jednym jak trzy dekielki.....
Pokażę Ci moje szambo......

...dokładnie pod nimi...i też trzy...

No coś Ty...????????????????????????
Postawiłaś duże donice ...? ...


Ev, ....bardzo DUŻE donice....z tym, że nie na dekielkach..., ja tam mam zamaskowaną całą oczyszczalnie, ale donice stoją na kominie z oczyszczalni, który jest prostokątny....
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 10:09, 24 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Witaj Kindziu.....i ze Śląska......oj rośnie nam tu grupa.....
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 11:19, 24 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
waska napisał(a)
Fajna relacja a będzie efekt końcowy ?
Pozdrawiam


.....będzie,będzie....ale fotograf ostatnio zalatany....w podwójnych rękawiczkach biega....uwalony ziemią
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Evchen 11:25, 24 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
anna_studio napisał(a)



No coś Ty...????????????????????????
Postawiłaś duże donice ...? ...


Ev, ....bardzo DUŻE donice....z tym, że nie na dekielkach..., ja tam mam zamaskowaną całą oczyszczalnie, ale donice stoją na kominie z oczyszczalni, który jest prostokątny....


No to powiem Ci, że genialny pomysł!... odkrywczością nie błysnęłam...
Zaoszczędziliby niektórzy na nervosolu i innych cudnościach farmaceutyki poszukujący rozpaczliwie rozwiązań dla przykrycia cudnej urody dekielków typu industrialnego .. niektórzy robią ciurkadełka, inni stawiają donice, a raczej doniczuszki, jeszcze inni amory strzelające w geście rozpaczy do przechodzących.. a to rozwiązanie takie proste... Donica w wersji XXXXL i kfiatuchy ... i w dodatku maskownica miast straszyć, jak to zazwyczaj bywa - przyciąga wzrok i zachwyca!....

No to miałaś pomysła!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
anna_studio 11:32, 24 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Marzena2007 napisał(a)

Ewa..........................!!!
Zdradzę Wam, że w niedzielne popołudnie gościłam Ewę z rodzinką........
Jakoś zeszło na Ogrodowisko.....podałam jej stronę.....
Dziś sms......podaj mi tę stronkę..........
Kolejny sms.....cytuję.....Nie wiem czy mam płakać czy się cieszyć, że podałaś mi tę stronę......miałam gotować obiad.....a już siedzę godzinę.....
No i jest..........Pozdrawiam Ewka


A zatem kolejna zarazona wirusem ogrodowiskowym Ewo witamy!!!

Ja mialam projekt przodu bez ogrodzenia - same gabiony + cisy bez bramy na podjazd i furtki.....
Ale ??? Z pobliskiej stadniny koni wypuszczają psy na spacerek, 5 szt.... Mój Tutus nie dość, ze zagrożony ( sfora atakuje wszystko co do nich nie naleźy) oraz standardowe oblanie wszystkiego... Nawet po kąpieli w stawie potrafił mi wyżeł wpaść do domu....
Poza tym jak się nie zamkniesz na cztery spusty to zniknie wszystko np taczka albo karcher.... A ja nie lubię w sezonie trzymac tego w garażu tylko pod wiatą...
A moim wzorcem są jednak posesje w USA - wielkie trawniki w przedogródku (widziałam tylko w tV bo w Niemczech jednak baaaardzo dużo ogrodzeń stoi.



.....toś pojechała po bandzie..... posesje w USA !!! ...o nasze ulubione słowo....posesja

Marzenka....w Niemczech jednak baaaardzo dużo ogrodzeń......bo tam jednak baaaaaaaardzo dużo Polaków mieszka....
...żartuję sobie.....
Ja przepraszam, że trochę generalizuję....chodzi mi o północną część Niemiec..., blisko Holandii, region Saksonii.Tam naprawdę mało ogrodzeń.....czasami zdaży się jakiś niziutki płotek...


...a posesje w Stanach.....to BAJKA.....u nas chyba impossible....a te ich domy......
...no cóż, od czego są marzenia....choć S planuje zostać łowcą burz....i zamieszkać w Stanach w aleji tornad....kto wie....może pojadę na miesiąc do wnuków

____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies