Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

anna_studio 00:44, 29 wrz 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
...wrzucam ostatnie zdjęcia co się nie załapały przy różowościach...
takie tam...zielone



przycięła MOCNO brzozę i wierzbę...po prawej...no i moim oczom ukazały się leżaki...dobrze, że przycięłam bo już nie umiałam trafić do nich....


i ostatnie chyba kwiatostany
lawendy....

i jeszcze porównanie perukowca...tamten rok i ten...


...był trochę większy od tej białej misy.....
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
marzena 01:00, 29 wrz 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
no, bardzo piękne zdjęcia dałaś na dobranoc
____________________
marzena O....!
anna_studio 02:05, 29 wrz 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Przetacznik napisał(a)
Niesamowita jest ta kałuża, nie to, że ją pierwszy raz zobaczyłam, ale za każdym razem zaskakuje mnie ten pomysł i podoba mi się, a poza tym Twoje aranżacje są takie bardzo osobiste - zupełnie Twoje.
Nie wiem czy czerpiesz z jakichś inspiracji i nie chcę wiedzieć - są pełne smaku i elegancji i niebanalne, zawsze jestem ciekawa co nowego przygotujesz...


Długo zastanawiałam się czy odpowiedzieć...........................................
Nie wiem jakim cudem to wyczuwasz ?! To dla mnie niesamowite....ale muszę przyznać Ci rację...
no są osobiste i moje.........
Zdradzę Ci skąd czerpię....''z głębokości mórz, aż po szczyty gór,
stworzenie objawia majestat Twój...
do kolorów jesieni po wiosenny nów
wszystko śpiewa Ci pieśń pełną cudnych słów...
Ogłaszając: Niepojęty, Niezmierzony...gwiazdy stworzyłeś na niebie i każdą z nich znasz...
Wspaniałym Bogiem Tyś jest....
...kto maluje kolory porannych zórz
słońce stworzył na niebie i dał mu swą moc
Zawsze dobry...miłujący...
Znasz moje serce i mimo to wciąż kochasz mnie...''

To kim jestem....i co mam....zawdzięczam Jemu.

To naprawdę interesujący GOŚĆ...tylko Go trzeba bliżej poznać.....

...a co do "aktu'' tworzenia dekoracji.....
tak jak napisała Evchen....to nie są wyszukane rzeczy....proste...każdy je ma czy ma do nich dostęp...
Jabłka...wrzosy..., kasztanki....zawsze goszczą u nas...
Odkąd mój syn zaczął tylko chodzić...jesienią ruszaliśmy na kasztany....służyły mu do naprawdę niesamowitych rzeczy...to on nauczył mnie patrzeć na nie inaczej...
Dziś....to ja go wyciągam na kasztany....
A na dowód mam zdjęcia....z tamtych lat...niestety to czasy analogowe...więc zdjęcia skopiowałam z albumu...........autorstwa eMa





Dekoracje powstają przypadkowo...mam jakiś pomysł.....a potem wychodzi.....inaczej...potrzeba chwili....przygotowując kolację na wieczór z Anitą....były piersi z kurczaka w sosie z kurek....myjąc i myjąc...te kurki...drobnica taka....wpadło mi do głowy....żeby je wykorzystać do dekoracji...

Chcę wszystkim tu Gościom bardzo serdecznie podziękować.......
za Wasze pełne ciepłych słów komentarze...często tak wysublimowane.....(buziak dla Ani moteverde),
że uważam, że lepsze niż te dekoracje....a to też sztuka.......potrafić kogoś pochwalić i to w tak cudowny sposób.....nie wszyscy to potrafią, to dar.....

Znałazłam się tu na forum bo trafiłam na ludzi o podobnej wrażliwości na piękno i ludzi zainteresowanych tym samym tematem...
Nigdy nie miałam czasu, ani nawet chęci na buszowanie po necie.......
ale jest mi smutno....gdy po pierwszym u mnie spotkaniu przeczytałam..., że podniosłam poprzeczkę...
Nie jestem tu by rywalizować.............., ścigać się.............
to nie dla mnie....wysiadam..........

Przesyłam bardzo,ale to bardzo ciepłe pozdrowienia....
dla Jedynych odbiorców mojej ''fotografii''
...a,że ciepłe...zobaczcie sami...ten kolor to rzadkość u mnie....rajskie jabłuszka wpadły mi w ręce....

...nie jest taki piękny jak Moniki, ale miałam ich kilka...





____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Evchen 02:16, 29 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Anuś....
.................... szczęśliwi ludzie tworzą piękną przestrzeń.. wewnętrzną i zewnętrzną,...
i jeśli w tym aspekcie rozpatrujemy poprzeczkę - to podnoś ją jak najwyżej...

Pozdrawiam weekendowo...
i zapisuję się na 5 minut z Tobą...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
mazurka 05:50, 29 wrz 2012


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Anno ,Aniu, Aneczko --Twój ogrod to poezja kształtów ,barw ,detali---majstersztyk. Powiadaja -pokaz mi swoja łazienke a powiem Ci kim jesteś--Twój ogród to Twoja dusza ,serce ,osobowość.Wszystko czego dotkniesz przemienia sie w piekno.Ukłony-Małgorzata
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Agacia 06:57, 29 wrz 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Bardzo fajny post Aniu i choć to mało wysublimowane to Ci powiem, że Ty po prostu fajna babka jesteś!

A patrząc na Twoją hakuro zastanawiam się, kiedy ostatnio ją cięłaś? Moja ma ogromne przyrosty wystające poza kulę i wcale mi się to nie podoba... co robisz, że Twoja trzyma formę?

____________________
~ W ogrodniczkach ~
Madzenka 07:59, 29 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ależ mi się miło na sercu zrobiło po przeczytaniu Twojego posta.
Aniu lubię Cię

Wybacz, że tak króto na tak piękny tekst i zdjęcia, z ktorych emanuje miłość i spokój. Buziam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 08:38, 29 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Aniu, przeczytałam to co napisałaś i wzruszyłam się bardzo... chcialabym napisać wiele ale brak mi słów. Ślę w Twoim kierunku szczery uśmiech
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Urszulla 08:49, 29 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Aniu -witaj, jak to fajnie do Ciebie zaglądnąć na małe co nieco prześliczne
Też nie siedzę godzinami jak to bywało, ale zawsze to tu to tam zaglądam na ile czas pozwala. Pozdr. jesiennie

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anula_wn 09:05, 29 wrz 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Aniu
jak zwykle pięknie, nostalgicznie, poetycko..... wrażliwa dusza z Ciebie !
piękne zdjęcia, uwielbiam je i choć mało zaglądam (brak czasu...) to z przyjemnością wracam do Ciebie
miłego weekendu !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies