Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

Margarete 00:11, 06 paź 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Aniu - trafiłam do twojego ogrodu i watku idąc sladem od Ani asc i Agnieszki z Jurajskiego oraz Gierczusi - nie pamietam czy wczesniej byłam w twoim wątku - jesli tak to baaardzo dawno i juz o nim zapomniałam, a tu jest przecież taki piekny ogród i takie ładne fotki - gratuluje pieknego, zadbanego ogrodu z cudnymi kompozycjami roslin !!!
Przeleciałam tak dokładniej dopiero pierwszych 100 stron ale reszte też poczytam i poooglądam późn9ej bo jest co !!!
Pozdrawiam i gratuluje spotkania - na pewno było fajne, w takin towarzystwie jak wasze .. musiało byc super.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Madzenka 08:42, 06 paź 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bardzo jestem ciekawa nowej rabaty w ogrodzie. Ciekawe co stworzysz, skoro taka wieeeelka nigra zajęła na rabacie centralne miejsce.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Enya73 09:50, 06 paź 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Potwierdzam, nigra jest olbrzymia i na żywo jeszcze lepiej prezentuje się w ogrodzie.
Ania na pewno stworzy piękną rabatę Wszystkiego czego Ania się dotknie jest urocze, jak sama Ania. Nawet najdrobniejsza rzecz, która wychodzi z jej rąk jest niepowtrarzalna i jedyna w swoim rodzaju

Anula i Sławek, dziękujemy za kolejne super energetyczne spotkanie I znów skończyliśmy biesiadowanie w środku nocy, a dziś ciężko było wstać

Będę Cię molestować o przepis na pyszne ciasto śliwkowe

Myślę cały czas o czwartku. Muszę rozważyć wszystkie "za i przeciw".

Do miłego zobaczenia
Udanej niedzieli Buziaczki
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Matka 09:50, 06 paź 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Zdradzisz choć kawałek?brzmi intrygującoa będzie kałuża?
____________________
U Matki
baraga1904 15:55, 06 paź 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...Aniu
....bardzo było nam miło gościć Ciebie i S....wprawdzie ogrodowego szału u nas nie było ale mam nadzieję że Wam się podobało i jeszcze będziemy Was gościć ...

...dziękuję bardzo za wspaniałe prezenty...kolejny raz potwierdzam wielki talent Ani...
...fajnie nam się z Wami gadało...wspaniale jest móc poznawać ciekawych ludzi....

...PS. gimnastykę S. stosowałam już dwukrotnie...i tak myślę, że skoro była już u mnie gimnastyka to następnym razem tańce?
...jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam...

baraga1904 15:56, 06 paź 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...to jeszcze raz ja...ale wypasiona ta Nigra...jestem już ciekawa nowej rabaty...piękne drzewo
Matka 16:07, 06 paź 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Masz pigwę drzewo?pokaż
____________________
U Matki
Enya73 17:45, 06 paź 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Bogda pigwa (owoce) jest ode mnie, ale zdobyczna, od pewnego szkółkarza z Żor Ja mam wprawdzie jedno drzewko w swoim ogrodzie, ale niestety jeszcze nie doczekałam się swoich owoców
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
gierczusia 18:36, 06 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aniu ... Mnie szczenka opadła ... Jak Ty to wielgaśneeee drzewo upchnęłaś ... Ja wiem ,że transit jest wielki ale żeby aż takkkk ??... Może on gumowy był ??.... Cooooo ????

Piękna ta nigra ... A ileż Ty tam Szczęsciaro jeszcze masz hektarów wolnych..... ... Nie odddałabym mnie troszeczkę ??


Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_studio 20:13, 06 paź 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Witam Dziewczyny i Chłopcy....
Dziękuję za zainteresowanie Nigrą....


Margarete....ja też nie pamiętam...witam zatem ciepło...dziękuję Ci ślicznie...
i zapraszam częściej...

Marzenko....chyba Cię zaskoczę...ale ONA nie będzie miała centralnego miejsca...
może teraz to tak wygląda...w tej rabacie na równych pozycjach będą klony Globosum, Serby i Nigra...
do towarzystwa...na tych samych pozycjach miały dołączyć Tulipanowce Fastigiata...ale mi M trochę zbojkotował projekt...bo on nie lubi takich drzew...ale zobaczył u Agi...i może jednak się przekona...
ja mam przewalone...M mi zatwierdza projekty...

Enya73 napisał(a)
Potwierdzam, nigra jest olbrzymia i na żywo jeszcze lepiej prezentuje się w ogrodzie.
Ania na pewno stworzy piękną rabatę Wszystkiego czego Ania się dotknie jest urocze, jak sama Ania. Nawet najdrobniejsza rzecz, która wychodzi z jej rąk jest niepowtrarzalna i jedyna w swoim rodzaju




Oświadczam...że nie odpowiadam za lokowanie produktu w postach moich koleżanek...
Anita !!! Dziękuję...ale czuję się...mówiąc delikatnie... dziwnie. Zawstydzasz mnie....


Bogda....kałuży nie będzie...tam pełne słońce z glonami bym sobie nie poradziła...

Elu...nie łoddom !!! Nigra...gdzieniegdzie się połamała...ale nie dużo...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies