Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

katarzynkak 13:54, 01 paź 2013


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Witaj Aniu.
Twoje surfinie naprawdę przyciągają i to z daleka

Podziwiam
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
agata19762 16:50, 01 paź 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
super spotkanko miałyście

a jakie wypasione wieszaczki !!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Mala_Mi 17:09, 01 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wieszaczki kazała nam do szafy schować..... moje wyczucie estetyki do drobiazgów przypomina słonia w składzie porcelany, ale wieszaczek będzie wisiał ..... jeszcze nie wiem gdzie.. ale na pewno nie w szafie.. teraz wisi w kuchni Obok "Królowej co nie gotuje"... tu najczęściej zerkam
Anuś jeszcze raz dzięki...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Elik 18:30, 01 paź 2013


Dołączył: 11 sie 2012
Posty: 415
Jakie fajne uśmiechnięte babeczki. Aniu, wieszaczki są super Za ładne by je do szafy chować Uśmiech zostawiam.
____________________
Pozdrawiam, Ela Mazurkowo
gierczusia 19:04, 01 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aniu ... A ja jak zwykle nieczasowa.. O wybaczenie proszę ...

Dziękuję... Za cudowne o Polakach rozmowy.... za uśmiech ... Wspólne oczekiwanie na nasze Podróżniczki ... Za wspólne opalanko na tarasie .. Za otuchę z kwestii domu weselnego o przymiarki rabaty do lustra .. I za prezent oczywiście ... I tą drugą cześć prezentu też , mniammmmm

Dziękuje ...

Ps.. Twój szal został u mnie.... Wybiegałaś w pośpiechu jak Kopciuszek , bo nie kciałyśmy Cię puścić.... Nie wiem czy go odbierzesz osobiście... Jeśli tak to zapraszam .. Albo jak Anita będzie u nas na urodzinach mego eMusia , to Jej go przekaże... Ale to dopiero koniec listopada....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Rench 23:12, 01 paź 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Aniu,surfinie obłędne Ale powiedz , codziennie obrywasz zwiędłe kwiatki ?
Ja miałam pierwszy raz w tym roku i do szału mnie doprowadzao skubanie takiej ilości,kwiatek po kwiatku Chociaz piękne były, nie powiem
Co do spotkanie,jesteś niesamowicie pomysłowa,artystka w każdym calu


____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Madzenka 06:46, 02 paź 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asc napisał(a)
Wieszaczki kazała nam do szafy schować..... moje wyczucie estetyki do drobiazgów przypomina słonia w składzie porcelany, ale wieszaczek będzie wisiał ..... jeszcze nie wiem gdzie.. ale na pewno nie w szafie.. teraz wisi w kuchni Obok "Królowej co nie gotuje"... tu najczęściej zerkam
Anuś jeszcze raz dzięki...


Znakomite miejsce dla takiego dzieła!!!
Ania S skąd. Ty czerpiesz pomysły??? zachwycasz mnie!!,
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
WilczaGora 08:49, 02 paź 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
wszystko mnie u Ciebie zachwyca..od początku do końca a surfinie powaliły mnie na ziemie !!!
pozdrawiam z podłogi Ewa
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Gabrysia_ 08:58, 02 paź 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Anusia...przesyłam buziaczki i miłego dnia życzę
Poznałam wczoraj bardzo fajną dziewczynę ( ale jak to mówi Karina,dla mnie wszyscy są fajni... )
...nawet ma swój ogród,więc nagadać się nie mogłyśmy,mówiłam jej o Ogrodowisku, ona czasem tu zagląda,ale nie chce się logować,bo w pracy ma blokadę na fora itp...a po pracy wiadomo musi zająć się dziećmi i domem,szkoda pewnie byś ją polubiła ,ona też taka artystyczna dusza
Ale może jakieś spotkanie zorganizujemy
____________________
Gabrysia_ 19:44, 02 paź 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
...priv
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies