Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

Diana 00:20, 29 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
beta napisał(a)
p.s Juzia a Ty to spać nie możesz czy co że o 6.30 nadajesz?

wyczuwam uzależnienie

konieczny seans na czerwonej kanapie


wieczór za nami a tu nic !!!!
beta 17:09, 29 maj 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Juzia_G napisał(a)
Ja to bym i do 10 spała jakbym mogła
Psica spać nie daje


ja tez cierpię na chroniczny brak snu
do roboty trza wstawać
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 17:32, 29 maj 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Diana napisał(a)

p.s Juzia a Ty to spać nie możesz czy co że o 6.30 nadajesz?

wyczuwam uzależnienie

konieczny seans na czerwonej kanapie


wieczór za nami a tu nic !!!!

przepraszam ale momentami brakuje mi dnia, szkoda że nie jest z gumy

wczoraj grzebałam trochę w ziemi-nic spektakularnego, troche poplewiłam wsadziłam wkońcu mojego "samotnego" cisa, nie wiem czy tam zostanie, ale nie mogłam potrzeć jak w tej donicy się męczy

pozatym malujemy szopę , jak skończymy będą fotki

tak sobie też myslałam co bym chciała na tej szopie i po obejrzeniu wątku Poziomki, której ogród jest nisamowity, stwierdzam że chcę pnącze, na jego tle mogą być np. jakaś tuja , jakieś liściaste i np. róża, lub cis

nie chcę też za dużo bo tam niezawile miejsca,

czekam na Wasze zdanie dziewczyny, może Wy obiektywnym okiem coś doradzicie

myslałam że cudnie wyglądałaby glisteria na tej szopie poprowadzona bokiem i zwisająca kwiatami z dachu, oczami wyobrazni to widzę,

ale się rozpisałam

a dziś dostałąm czosnek od koleżanki, to chyba odmiana Alium Molly- wiem że to nie najlepsza pora na sadzenie, ale skoro przyniosła to zaryzykuje

pozatym szukam dla siebie clematisa i prawie juz wybrałam -powojnik Alba Luxurians

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Diana 11:13, 31 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Ja tez uwielbiam wisterie, uważam że jest cudna.U siebie posadziłam ją przy domu i będę prowadziła na skraju dachu żeby kwiaty zwisały jakby z dachu..też widze to oczyma wyobrażni U ciebie wyglądałaby tam bosko moim zdaniem.Moja którą kupiłam w zeszłym sezonie....w kwietniu tego roku miała już dwa kwiatki To bardzo cieszy
Fotka z kwietnia

A teraz wygląda tak...wspina się juz powolutku Oczywiście nie jest to jakiś ogromny okaz, ale rośnie niesamowicie szybko...

Jestem totalna fanką wisterii !!! Uważam że są cudowne
beta 22:17, 31 maj 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
oczywiście że Wisteria a nie Glisteria-przejęzyczenie

śliczna ona u Ciebie Diano, taka okazała

to ona wymaga specjalnego prowadzenia?
napisz mi prosze o tym coś bliżej
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 22:38, 31 maj 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
a teraz to co tygryski lubia najbardziej czyli mała fotorelacja

pamiętacie ten widok?

teraz jest tak


a to?

teraz wygląda troszkę inaczej


a żeby bardziej zaznaczyc moją "przynależność" do Rodziny Ogrodowiskowej sprawiłam sobie takie oto cudo


i widok ogólny


niesamowicie mnie to wszystko cieszy

nigdy nie przypuszczałam że obcowanie z roslinami może dać tyle satysfakcji, to nie samowite

wiem , że jeszcze długa droga przedemną, ale juz się cieszę

ale się rozpisałam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 22:59, 31 maj 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
p.s zdjęcia robione w pospiechu-świeżo po zakupach, chciałam się jak najszybciej pochwalić

wiadomo -bukszpan będzie miał nową donice
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 22:59, 31 maj 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
dobrej nocy życzę


beata
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 23:10, 31 maj 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
No i od razu ładniej się zrobiło
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Diana 08:14, 01 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Tak niewiele trzeba a efekt widać odrazu !!!! Bardzo ładnie
Ja gdyby oczywiście było to u mnie....pomalowałabym zawiasy na troszkę jaśniejszy kolorek,żeby je zaznaczyć bo są bardzo fajne - takie masywne I ten sam kolorek jeszcze gdzieś bym wpasowała .Pózniej napiszę, teraz muszę uciekać.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies