Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

beta 20:38, 09 sie 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Juzia napisał(a)
Beatka!!!!
Ale piękne foty!
Nowe ujęcia, nowe miejsca... nowy kącik - wypas!

Idę jeszcze raz...


hehe...zapraszam
strefa chill.. to tak wyszła spontanicznie...tam nic nie chciało rosnąć...za sucho i za duża konkurencja (modrzewie)....trochę roślin przesadziłam w związku z tą nową inwestycją...i tyle

ogólnie to strasznie susze dały w kośc rośliną...ja nie miałam czasu ani sił podlewać, nowa praca jest wymagająca dość i kosztuje mnie duuuzo energiii....

ale za tydzień urlop 13 dni...jupiii
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 20:49, 09 sie 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Wcale ni widać tej suszy po roślinach. Jak zwykle tylko po trawniku

Widzisz... mimo suszy i braku czasu ogród daje radę. Tak ma być!
Jest git!


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Marlenaa 07:30, 26 sie 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Śliczne zdjęcia. Strefa chill, wymiata Pięknie jest, chętnie poleżałabym na hamaczku. Świetne wykorzystanie przestrzeni. Pozdrawiam
____________________
krowy, staw i my
Mgduska 18:08, 26 sie 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Kurka, zaglądam tu sobie i widzę, że chodzimy tymi samymi drogami Przypadkiem tak się składa, że nowy kącik chili też planuję pod modrzewiem, z tą różnicą, że intensywnie myślę, czy tego modrzewia nie wyciepać, zanim będzie miał 30 metrów. Co myślisz?
Piękne zakątki Ci wychodzą
A, i tłumaczę M., że jak sąsiad zadzwoni na straż, że się pali, delikatnie wyjaśniamy, że to jest gril, prosz pana, nie żadne ognisko, ale w tym celu warto kupić takie ustrojstwo, jakie macie u siebie. Nieprawdaż
____________________
Sałatka pokrzywowa
polinka 18:26, 29 sie 2021


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
Cześć Betko Kochana
Z radością nacieszyłam oczy Waszym ogrodem.
Lubię twoje spojrzenie na rośliny, a fota w hamaczku wymiata
Buziaki .
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Anda 19:04, 29 sie 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Bardzo fajne foty Rośliny odpowiednie do warunków U Ciebie susza a u mnie nos stop mokro w tym roku.
Zdjęcie w hamaczku super. Strefa chillout świetna.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Marlenaa 19:10, 05 wrz 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Beatko, chyba dobrze pamiętam, że masz seslerię wiosenną? Mogłabyś pokazać jak ona teraz wygląda?
____________________
krowy, staw i my
polinka 19:11, 30 mar 2022


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
Czekam na aktualne zdjęcia
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Joku 21:11, 30 mar 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11941
Ja też .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies