Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

Diana 19:20, 03 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Też mam takie szpilki,strasznie męczące zajęcie.........mąż spory ma ciężar ciała, więc bez problemu chodził w nich, ale chyba pierwszy i ostatni raz ! Strasznie to upierdliwe Zrobilismy tak - kosił w tych butach (wszędzie napowietrzył), ale chyba następnym razem pożyczymy gdzieś waleć z kolcami
Tobie życzę powodzenia
beta 19:37, 03 cze 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Diana napisał(a)
Też mam takie szpilki,strasznie męczące zajęcie.........mąż spory ma ciężar ciała, więc bez problemu chodził w nich, ale chyba pierwszy i ostatni raz ! Strasznie to upierdliwe Zrobilismy tak - kosił w tych butach (wszędzie napowietrzył), ale chyba następnym razem pożyczymy gdzieś waleć z kolcami
Tobie życzę powodzenia


mój mąż też ciężar ma ale tez mu to nie bardzo szło,

super pomysł z tym koszeniem w szpilkach

Diano a po jakim czasie widać jakies efekty tego nakłuwania?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Diana 19:43, 03 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
szczerze mówiąc nie wiem, też czekam.....bo robiliśmy to tydzień temu.Odrazu sypaliśmy nawóz,więc mam nadzieje że dzięki tym nakłuciom nawóz dotarł głębiej Jak zobaczę powalający lub mniejszy efekt dam znać
beta 19:52, 03 cze 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
pytanie z innej beczki-czy mogę przyciać mojego bukszpana? bo ma przyrosty, a widziałam u Ciebie dużo tych roślin, więc jako bardziej doświadczona koleżanka może udzielisz mi jakiejś rady
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 22:40, 03 cze 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38515
Ja też mam szpilki do trawnika ale jeszcze nie używane....ciekawe jak to będzie
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
beta 07:41, 04 cze 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
witam

Justynka lekko nie jest w tych szpilkach z zewnątrz wygląda to dość komicznie, gorzej ma ten co chodzi


dziewczyny poradźcie mi- zastanawiam się nad Wisterią na tą szopę, ale boję się trochę jej rozmiarów w przyszłości, co Wy o tym myślicie? wiem że Diana ją ma a ty Justynko?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Diana 10:49, 04 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
beta ja kocham wisterię, już pisałam zresztą .Więc nie może być inaczej POLECAM !!!! Czytałam że można ją ciąć, dlatego się nie boję Zawsze można ciachnąć to czego nie chcemy a zostawić te odnogi które zmierzają w kierunku w którym chcemy żeby szła Powinnaś kupić,ale mnie wszyscy ostrzegają, że trzeba pilnować.Zaniedbasz to wejdzie w szpary i z czasem rozerwie deski i nawet podobno zgniecie rynny.Ale chyba warto pilnować jej dla widoku tych kwiatów
Jak sama przeczytałam to co teraz piszę to jakbym pisałą o jakimś zwierzu hahha bardzo agresywnym..to pilnowanie i wogóle
beta 11:27, 04 cze 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Diana napisał(a)
beta ja kocham wisterię, już pisałam zresztą .Więc nie może być inaczej POLECAM !!!! Czytałam że można ją ciąć, dlatego się nie boję Zawsze można ciachnąć to czego nie chcemy a zostawić te odnogi które zmierzają w kierunku w którym chcemy żeby szła Powinnaś kupić,ale mnie wszyscy ostrzegają, że trzeba pilnować.Zaniedbasz to wejdzie w szpary i z czasem rozerwie deski i nawet podobno zgniecie rynny.Ale chyba warto pilnować jej dla widoku tych kwiatów
Jak sama przeczytałam to co teraz piszę to jakbym pisałą o jakimś zwierzu hahha bardzo agresywnym..to pilnowanie i wogóle


wisterię to ja już własciwie zamówiłam ,choć jeszcze moge się wycofać, ale nie wiem czy dobrze wybrałam - odmianę chińską Prolific

jak tak się o niej naczytałam to mnie strach ogarną -stąd wątpliwości, prawdziwy z niej ogrodowy potwór
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 21:10, 04 cze 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38515
Niestety nie znam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
beta 21:37, 04 cze 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Juzia_G napisał(a)
Niestety nie znam


wiotaj Juzia

ale mówisz niestety, czyli tez Ci sie podoba?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies