Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na okrągło:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na okrągło:)

motylla 18:03, 14 lut 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Wypadłam z rytmu - w szkole gorący okres, kończę staż - szkolenie za szkoleniem... Dziś zebranie - Walentynki, więc rodziców przyszło niewielu
Hej, Sebuś! Bardzo dobry pomysł z hortensjami - tak właśnie zrobię!!!
Babetko, taras mi się marzy błękitny w tym roku, szukam inspiracji - zresztą pół biedy z kwiatkami - najdroższe to donice i ziemia do nich w sumie Te, które mam przy schodach są z IKEA - taniutkie, duże, jednak pękają zimą - dwie ocalały z 6... Muszę się zastanowić, co zrobićw tym roku -tanie i zimą poznosić, czy drogi i na stałe... Ale to kasy nie ma Oj...
Hej Gabrysiu - trawki jak najbardziej!!!!!!!!!!!!!! Pasować będą i na schodki między hortensje i na taras w błękity
____________________
Małgosia - Na okrągło
beata0109 18:53, 17 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
Wpadłam się przywitać
Podziwiam ogródek i chyba znalazłam pokrewną duszyczkę.
Łączą nas pobielane mebelki, koronkowa serwetka ikeowska latarenka.

Różyczkę Heidi Klum kupowałaś w Rosarium . Możesz mi napisać na priv ile kosztowała i jak ją zamówiłaś. Czytałam że można odbierać zamówione róże w Poznaniu. Urzekły mnie także kule z bukszpanu. Sama je formowałaś ? Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
motylla 07:08, 18 lut 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Dzięki Beatko za wizytę Jeśli chodzi o Heidi, to chyba nie kosztowała 20 złotych (w doniczce, nie z gołym korzeniem) - no może 20 ewentualnie, wysyłka była chyba od takiej kwoty, ze zamówiłam okrywową Alba Rose i było akurat. Dojechały świetnie zapakowane. Ogólnie polecam jak najbardziej, w tym roku planuje pnącą Eden u nich zamówić.
Pozdrawiam!
____________________
Małgosia - Na okrągło
beata0109 08:08, 18 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Nadal się miotam czy kupić róże Austina czy te z niemieckie. Nie wiem czy dam sobie z nimi radę Pozdrawiam i miłego dnia życzę
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
mirela 09:59, 20 lut 2013


Dołączył: 30 sie 2012
Posty: 523
Wpadłam z rewizytą. W sumie to mnie skłoniłaś do powrotu do tematu ogrodowego. Zapomniałam o nim (po mojej masakrze chciałam zapomnieć) ale wiem, ze im wiosna bliżej tym bardziej tym częściej temat będzie powracał. Wiem, że każdy ogrodnik co roku przeżywa okres niepokoju i że straty sa nieuniknione. Ale ja chyba ciężko znoszę porażki .

Co do Twoich schodów ... dla mnie jest za brązowo. Aż się proszą zielenie (nie jestem biegła w roślinach więc więcej nie pomogę) - hosty, trawy. Z samą bielą i brązem będzie mdło.
Pozdrawiam goraco .
____________________
Walczę z ogrodem...
motylla 12:15, 20 lut 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Masz rację Mirelko! A widzisz, ja wyobraźnię słabą mam - coś mi się u kogoś podoba a sama bym nie potrafiła... Na pewno zatem coś zielonego - ale co tu w maju zielonego będzie? Trawy odbijają ledwie... Hosty chyba też...
Cieszę się, że się zawzięłaś. Mi się płakać chciało jak mi jednej zimy wiele roślin wymarzło. Ale trzeba mieć podejście Danusi - że to miejsce na coś fajniejszego
Beatko, ja sama w strachu czy moje dwie królewny różane przeżyły - opatuliłam Heidi, okrywową obsypałam korą porządnie. Trzymamy kciuki, żeby nie pomarzły...
Heidi pachnie obłędnie, kolor taki, że żadne zdjęcia nie oddają.
____________________
Małgosia - Na okrągło
monitka 12:21, 20 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Ooo a ja właśnie do zakupu Heidi się przymierzam, dzięki za rekomendacje
Za Twoją kciuki trzymam i pozdrawiam
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
motylla 12:25, 20 lut 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
O! Monitka! Kupuj w ciemno - kwitła raz za razem do jesieni.
____________________
Małgosia - Na okrągło
magdziam 13:27, 20 lut 2013


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Witaj Motyllo, dzieki za odwiedziny. Wpadlam z rewizyta, no i juz widzę że lubimy te same roślinki: miłorząb, bukszpaniki, funkie. Skrzynia wyszła Ci bardzo fajna, poczęstowałam się pysznym szaszłyczkiem na odchodnę. Pozdrawiam gorąco w ten zimowy dzień
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
Gosiniak 14:50, 20 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Sebek dobry pomysł dał, hortensje białe i koniecznie jakiś akcent na drzwiach, ja w zeszłym roku miałam, a za dwa lata powtórka. Świetne zakupy zrobiłaś i widzę wszyscy o tym samym teraz marzą- wiosno wiosno gdzie jesteś?
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies