Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na okrągło:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na okrągło:)

Ewa4 17:50, 20 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Byłam więc zostawiam ślad ogród piękny pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
KasiaWB 18:57, 20 lut 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Małgosiu ogród zimą wygląda uroczo zakupy bardzo bardzo na tak
pomysł Sebcia z horti też mi się bardzo podoba może jeszcze jakimś długim bluszczem oplotłabym filar przy schodach horti też można podsadzić bluszczem jak to robi Danusia, a potem bluszczyk wysadzić do gruntu
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
motylla 19:03, 20 lut 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Witaj, Ewo - dziękuję!
Kasiu, ten bluszcz to strzał w 10! Zastanawiałam się właśnie, co zielonego w maju... A bluszczu mam dostatek rosnącego dziko - hedery i pięciolistnego. Coś pokombinuję! Super
____________________
Małgosia - Na okrągło
beta 21:29, 20 lut 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Gosiu u Kasi widziałam kremowe http://www.ogrodowisko.pl/watek/571-trudne-pieknego-poczatki-ogrodek-kasiwb?page=119

pozdr
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Diana 22:45, 02 mar 2013


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
witaj Widzę, że szykujesz się powolutku na Komunię Hortensje będą idealne, a wianek na drzwiach to mus Masz taki cudowny sklepik obok siebie, że na pewno dokupisz gotowe podkłady pod wianki. Ja na Komunie mojej córki zrobiłam wielki wieniec nad stół z tektury. Średnica około metra. Obwiązałam go białym tiulem, przyczepiłam szpilkami białe kwiatuszki, pióreczka i przyczepiłam żyłką do żyrandola Wszyscy byli oczarowani. Wystrój zrobił się dzięki temu iście odświętny. Krzesła obwiązałam paskami tiulu i zrobiłam na oparciach od strony zewnętrznej kokardy. Karteczki z imionami, kto gdzie siedzi. Zamieszanie było takie jak wróciliśmy z kościoła do domu ... cieszyłam się , że każdy wie gdzie usiąść
trzymam kciuki za organizację .
buziaki
motylla 08:26, 03 mar 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Hej Dianko, jakaś ty piękna na nowym awatarku! Wspaniały pomysł z wieńcem - jednak u mnie stół będzie biegł przez długość salonu, a żyrandol jest w części wypoczynkowej Ale z całą pewnością sklep odwiedzę Teraz wiosenne dekoracje, oczy bolą Piękne. Na pewno jakiś wianek zrobię. Dziś w nocy dopadło mnie choróbsko... W szkole nie ma po kilka- kilkanaście osób w klasie. Nie pamiętam takiego roku...
____________________
Małgosia - Na okrągło
Margarete 16:31, 22 mar 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Małgosiu, ja tez Małgosia...
pobiegałam po twoim ogrodzie, no ładnie jest, widac zmiany, ogród pięknieje... i roślin tyle nasadzonych na nowo. Ciekawe jak przezimowały. Oby jak najlepiej.
Widze w twoim ogrodzie duzy potencjał i w tobie też. Gratuluje tego co już zrobione i będe zagladac po jeszcze....
Ja tez jak ty pisąłas to mysłałam że piszesz o mnie - bigałam po centrach ogrodniczych, kupowałam pojedyncze przypadkowe rosliny, sadziłam je bez głowy i efekt.. opłakany. do tego doszły ograniczenia w budżecie i tak oto mój gród" wyglada jak kupka nieszczęścia.
Ale odkad w ubiegłym roku udało mi sie przebudowac rabate/skarpe przed domem, własnymi siłami i efekt był zadowalajćy to zawziełam sie i w tym roku czas na dalsze zmiany.
Szukam inspiracji całyu czas wiec wpadam, to tu to tam. Pozdrawiam i obiecuje zagladac.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jagoda99 19:53, 27 mar 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Kolorowych jajeczek,
rozczochranych owieczek,
rozkicanych króliczków
pyszności w koszyczku,
a przede wszystkim
mokrego ubrania
w dniu wielkiego lania
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
AniaK 21:30, 27 mar 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Netka 14:29, 30 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Małgosiu życzonka dla Ciebie


____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies