Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu

TheMagda 11:58, 05 lip 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
agata_chroscicka napisał(a)
Kochana a jak te żurawki hodowałaś? Bo mnie się ta sztuka jednak nie udała


Po prostu kupiłam dorodne okazy, podzieliłam i rosną jak szalone
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
TheMagda 11:46, 06 lip 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Moje dzisiejsze zakupy

Róża, jest przepiękna i cudnie pachnie. Niestety nn, może ktoś zna jej nazwę??



I to mój pierwszy i bardzo, bardzo ciężki bukszpan, kupione za całe 25zł (polarisek dla skali )
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
agata_chrosc... 12:18, 06 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
O! I jaka piękna róża! Jak dla mnie ładniejsza od bukszpanu Ale to tak między nami. Nazwy niestety nie znam, ale jest zdaje się wątek o identyfikacji róż, to możesz tam pobuszować.
A co do żurawek - ja też kupiłam dorodną, poodrywałam te stopki czy jak je tam nazywają, wsadziłam w ziemię i zdechły! No co ja źle zrobiłam?!
A róża super!
____________________
ogród w Holandi
TheMagda 12:22, 06 lip 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
agata_chroscicka napisał(a)
O! I jaka piękna róża! Jak dla mnie ładniejsza od bukszpanu Ale to tak między nami. Nazwy niestety nie znam, ale jest zdaje się wątek o identyfikacji róż, to możesz tam pobuszować.
A co do żurawek - ja też kupiłam dorodną, poodrywałam te stopki czy jak je tam nazywają, wsadziłam w ziemię i zdechły! No co ja źle zrobiłam?!
A róża super!

Póki co poszłam do Vivy, może ona pomoże mi w identyfikacji

Co do żurawek, kurcze ja nie jestem nawet ćwiercią eksperta.Podzieliłam, wsadziłam do ziemi ogrodowej i leję florovitem codziennie.
A co do Twojej, w cieniu sadziłaś czy w słońcu?? Bo moje maleństwa cały czas w cieniu koczują
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
agata_chrosc... 12:47, 06 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Moje też w cieniu. Nawet część ukorzeniaczem potraktowałam i wyglądają też jakby zaraz miały zejść. No całkowita porażka
____________________
ogród w Holandi
Joaska 14:35, 06 lip 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
ja tez tak robię odrywam te dupki żurwkowe w ukorzeniacz i do ziemi,
narazie od 4 tyg. wszystkie wyglądają na żywe, a jakoś szczególnie o nie nie dbam bo wizytuje je raz na tydzień u babci,
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
TheMagda 08:21, 07 lip 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Joaska napisał(a)
ja tez tak robię odrywam te dupki żurwkowe w ukorzeniacz i do ziemi,
narazie od 4 tyg. wszystkie wyglądają na żywe, a jakoś szczególnie o nie nie dbam bo wizytuje je raz na tydzień u babci,

Ja właśnie nie zanurzałam w ukorzeniaczu, oderwane pindelki od razu lądowały w doniczce
Udało mi się i tyle bo doświadczenia to ja nie mam wcale ;/
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
Syla 08:51, 07 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
To ja dzisiaj nabywam ukorzeniacz i spróbuję ... lubię eksperymentować ..... zobaczymy co z tego wyjdzie .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
TheMagda 09:10, 07 lip 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Syla napisał(a)
To ja dzisiaj nabywam ukorzeniacz i spróbuję ... lubię eksperymentować ..... zobaczymy co z tego wyjdzie .....


Sylwiu patrząc po Twoich osiągnięciach to nie trudno wysądować 100% sukces
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
Agacia 09:37, 07 lip 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Madziu, przeczytałam wszystko i trzymam kciuki za projekt

Żurawki rzeczywiście dorodne.
Cena bukszpanu...kobieto, jak jest to bierz więcej na zaś!
Jeśli chodzi o rabatę to wersja z trzema kulkami w obwódce mi się bardzo podoba. Jednak, jak ktoś na forum już zwrócił uwagę, to była Ewa chyba, garden puzzle pokazuje rośliny w momencie największej ich urody, czyli kwitnące, kolorowe i bujne

Pozdrawiam, będę zaglądać
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies