Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany

Pokaż wątki Pokaż posty

SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany

beta 21:59, 03 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Diano...skrzynia świetna...pomysłowa i zdolna bestyjka z Ciebie...a już masz pomysł czym ją obsadzisz?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Moniika 22:05, 03 cze 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Skrzynia super , chyba sama tez spróbuje !!! Pozdr M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
grembosia 22:15, 03 cze 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Ale Ty zdolna babka jesteś.
Piękna skrzyneczka, do tego niepowtarzalna, i to lubię najbardziej.

Dzięki za zaproszenie, pewnie niebawem będziemy musiały się odwiedzić, inaczej być nie może.
Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
zuza12 10:08, 05 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Zmiany, zmiany, zmiany i coraz ładniej. Zdążyc za Tobą nie mogę. Piekna ta donica. Ja tez się pisze na zgłębianie tajemnic transferu. Jedziesz w niedziele do Dawida? Ja jadę i zabieram Hanię jak dotrze z Koszalina pociągiem.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
ewuchna 11:25, 11 cze 2013


Dołączył: 04 cze 2013
Posty: 8
Witaj Diano. Przeczytałam Twój wątek ( trochę to trwało ), od początku zachęcał mnie do brnięcia dalej... Jesteś bardzo pomysłowa, pełna niespożytej energii ( osobiście także się za taką uważam/uważałam ale przy Tobie widzę, że nie mam szans ) , podziwiam Twoje szalone życie i pomysły, które nie wiem skąd bierzesz... Zazdroszczę pięknego, dużego ogrodu, domu o wyjątkowej i niepowtarzalnej bryle oraz tej radości jaką w sobie nosisz. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Będę zaglądać tu systematycznie, gdyż to czysta przyjemność podglądać taki wulkan energii . Mam takie pytanie: otóż na stronie 86 wkleiłaś zdjęcie z widokiem na ogród z okna kuchennego - czy mogłabyś mi powiedzieć co to są za kwiaty ( żółte i czerwone ). Pięknie się razem prezentują. Pozdrawiam, Ewa.
____________________
Żyję naturą...
BarbaraM 11:32, 11 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Czy mogłabym prosić również o przepis na transfer z papieru na drewno?
Będę bardzo wdzięczna.
Sama też chciałabym takie rzeczy zrobić w domu.
Zostało mi niebieskiej bejcy z malowania biurka moim dziewczynkom i chętnie ją wykorzystam do pomalowania takiej skrzyni.
Ale najpierw muszę mieć przepis jak wzór zrobić.
Plisss
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
Diana 22:02, 16 cze 2013


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Monitka zaraz podam przepis
Beatko dziękuję
Moniika spróbuj koniecznie.
Grembosiu dziękuję Spotkanie musi być
Zuza no szkoda, że nie mogłam dojechać ...
Ewuchna dziękuję ślicznie za tyle miłych słów ... a co do kwiatków na oknie kuchennym - niestety nie pamiętam. Były to kwiatki do donic, jednoroczne.
BarbaraM jasne

Poniżej "przepis" na transfer:

TRANSFER
Drukujemy wybrany, lub stworzony przez nas wzór na drukarce laserowej - jako odbicie lustrzane !!! Następnie przykładamy kartkę, wydrukowanym wzorem do drewna. Boki kartki możemy przymocować za pomocą taśmy, żeby wzór nam się nie przesuwał. Potrzebujemy waciki kosmetyczne i rozpuszczalnik NITRO. Namoczonym w rozpuszczalniku wacikiem ( wilgotnym, nie cieknącym) stemplujemy kartkę. Delikatnie, kawałek po kawałku. Kartka robi się jakby przezroczysta. Po chwili możemy zdjąć nasza kartkę. Wzór zostaje na drewnie. Dla utrwalenia efektu warto pomalować lakierem, ewentualnie pokryć woskiem.

pozdrawiam
Diana 22:05, 16 cze 2013


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Powojnik kupiony wiosną tego roku przyjął się pięknie Zaczyna kwitnąć



arcobaleno 09:26, 17 cze 2013


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Ty jesteś kobieto NIESAMOWITA z tymi robotami )) Cudnie Ci wyszło! Pozdrawiam
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
BarbaraM 10:13, 17 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Bardzo dziękuję za przepis.
Już sobie go zapisałam.
Pozdrawiam.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies