Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z gruszką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z gruszką

Moniika 20:30, 02 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Laura napisał(a)
Tymczasem dwutygodniowa trawa...




Piękna ta trawa dwutygodniowa aż miło popatrzeć! Pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Laura 21:18, 02 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
plis, jest tu ktoś?
____________________
Ogród z gruszą
Laura 21:31, 02 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
Witaj Moniko, miło mi że zerknełaś do mnie, zwłaszcza, iż mam teraz psychiczno - ogrodowy kryzys
____________________
Ogród z gruszą
Kondzio 21:56, 02 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Wszystko powoli nie da sie wszystkiego naraz ale ja tez tak robie zdrugiej strony tez miałem doła jak tu wszedłem i widzialem ogrody innch osób Moje cisy kupiłem małe i rosna bardzooo wolno trawe masz bardzo ładną
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
EwaG 21:40, 03 sie 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Laura napisał(a)








z prawej strony żywopłocik trochę przesuniety by było miejsce dla dzieci i ewentualnie jakieś mało oficjalne przejście. Generalnie jednak przejscie do garażu wiodłoby przez taras i środkiem. Ładne to to ale nie wiem czy praktyczne.
Z tego co zrozumiałam widziałabys w miejscu dla dzieci koło.


Fajnie wygląda Twój pomysł. Próbowałaś go przenieść na plan?
Nie bardzo rozumiem, gdzie by było miejsce dla dzieci. Czy w tym załomku przy dojeździe do garażu?
Ja bym była ostrożna z umiejscowieniem placu dla dzieci obok dojazdu, nawet wewnętrznego.
Naprawdę fajnie Ci idzie.
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Laura 00:05, 04 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
Ewo,dziękuję za kolejne odwiedziny. Miejsce dla dzieci pod garażem ale nie od strony wjazdu tylko bocznego wejścia, tak w rogu tam gdzie zielone kółeczko strzałka wjazd do garażu

____________________
Ogród z gruszą
Laura 00:07, 04 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
Czy takie kwatery w środku ogrodu to praktyczna rzecz? Trochę ogranicza to ewakuację z tarasu
____________________
Ogród z gruszą
Laura 21:46, 05 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
Zastanawiam się jak urządzić dwie solidnie długie skarpy wzdłuż granicy działki. Chciałaby, by były po prostu zielone Nie wiem czy kora nie spłynie z takiego spadku? w połowie wysokości może ułoże granitowe kamienie. Mam też kilkanaście sadzonek jałowca green carpet, irge płożącą i może bluszcz. Nie chciałabym zrobić misz - maszu. Co mi radzicie?



na te kilkunastometrową skarpę dałam jednak tzw "szmatę" i zrobiłam odwodnienie ponad nią, może nie spłynie po ulewie

Zastanawiam się jak rozstawić rosliny...
____________________
Ogród z gruszą
asica 10:51, 06 sie 2012


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3828
Laura napisał(a)
plis, jest tu ktoś?

ja tu zaglądam,ale się nie udzielam, Twój ogród zapowiada się bardzo "ułożony" a ja to na takich misz-maszach się znam bardziej, więc ciężko mi się wypowiadać; ale zaglądam, bo podobają mi się Twoje plany i ciekawa jestem co z tego wyjdzie
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Kondzio 11:21, 06 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ja tez tu jestem i oglądam ale nie wiem co mam powiedzieć wiesz ze mam tez trochę misz masz tez z pomocą go zmieniam
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies