Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z gruszką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z gruszką

kaisog1 20:30, 20 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
....dzieci pójdą w świat a ogród nam zostanie Przemyśl to.... czas szybko leci, my coraz starsze.... Masz marzenie, realizuj je

A swoja drogą.... masz wątpliwości? Weź patyki, weź sznurek i wytycz Będziesz miała czarno-na białym
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Laura 00:32, 22 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
Janet napisał(a)
Witaj!
Po pierwsze piękną macie trawkę. Moja też ma dwa tygodnie ale nie jest tak gęsta jak Twoja. Dziś dosypałam w puste miejsca
Ja też jestem początkująca. I też mam skarpę, 39m. Nie mam bladego pojęcia co z nią zrobić Na razie rosną na niej chwasty. Jesienią mam zamiar zaplanować sobie nasadzenia by wiosną ruszyć z kopyta.
Będę zaglądać ale nie za wiele pomogę
p.s. Ja mam 2 dzieci, niedawno posadziłam żywopłot z 50cm cisów. Wiem, że są trujące ale przecież można upilnować maluchy by się do nich nie zbliżały.
Pozdrawiam Cię serdecznie i głowa do góry Ja też łapię ogrodowe dołki ale szybko z nich wychodzę


Witaj Janet
Pocieszasz mnie z tymi cisami, mam nadzieję że najmłodszej córce przejdzie niedługo etap pożerania wszystkiego
Też musiałam dosiewać trawę bo wyszło mnóstwo chwastów w niektórych miejscach, no i po ich usnaunięciu zostały puste place ale po 2 tygodniech jest ok. Zerknęłam do twojego wątku ty to masz przestrzeń
____________________
Ogród z gruszą
Laura 00:36, 22 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
kaisog1 napisał(a)
....dzieci pójdą w świat a ogród nam zostanie Przemyśl to.... czas szybko leci, my coraz starsze.... Masz marzenie, realizuj je

A swoja drogą.... masz wątpliwości? Weź patyki, weź sznurek i wytycz Będziesz miała czarno-na białym


Oj mam duże wątpliwości a mało czasu i pieniędzy No cóz cierpliwość nie jest moja główną cechą.
Dziękuję za odwiedziny, pozdrawiam
____________________
Ogród z gruszą
Laura 00:41, 22 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
Oj się działo za domem



no to teraz zakasać rękawy...
grabie w dłoń i do końca urlopu mam co robić



jest i trzeci muszkieter do pomocy

____________________
Ogród z gruszą
Laura 00:43, 22 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
A od frontu... tuż przed koszeniem

____________________
Ogród z gruszą
Laura 00:47, 22 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
czas na skarpę, co o tym sądzicie...
irga i jałowiec, no i te kamienie by kora za szybko się nie obsunęła. Gdzie tam koniec a jeszcze druga skarpa.

____________________
Ogród z gruszą
Kondzio 10:03, 22 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Bardzo dużo prcy za tobą gratulacje ale myśle żeby może nie dawać tego kamienia tylko sama korei żeby nie było tak zielono dodaj coś w innym kolorze
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Laura 22:30, 22 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
Kondzio napisał(a)
Bardzo dużo prcy za tobą gratulacje ale myśle żeby może nie dawać tego kamienia tylko sama korei żeby nie było tak zielono dodaj coś w innym kolorze


Obawiam się że bez kamienia to ta kora zjedzie po pierwszym deszczu
Chciałabym żeby skarpa była po prostu zielona ale jestem otwarta na wasze propozycje. Może dołożę tam jeszcze bluszcz?
____________________
Ogród z gruszą
kaisog1 22:33, 22 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kora Ci zjedzie i to na pewno. Nie kładź szmaty, potem będzie Ci trudno ją zdjąć...
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Laura 22:37, 22 sie 2012


Dołączył: 30 maj 2012
Posty: 103
kaisog1 napisał(a)
Kora Ci zjedzie i to na pewno. Nie kładź szmaty, potem będzie Ci trudno ją zdjąć...

Witam wieczorową porą
Czy kora szybciej zjedzie na tej szmacie?
Po 2 miesiącach wyrywania chwastów przed sianiem trawnika chciałam sobie ta szmatą ułatwic życie choć na skarpach
____________________
Ogród z gruszą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies