Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Kuklik 23:56, 01 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Tak Weroniko, to ta po środku w niebieskiej donicy.
Tą konkretną kupilam w tym roku, ale od paru lat rosła tam dużo większa, tylko niestety tej zimy umarła Zimę przesypiała jak co roku w garażu, ale teraz na kilka dni zamarzł nam tam kaloryfer i zanim się zorientowałam było po psiance i również po daliach, które też tam spędzały zimę.
Uwielbiam tę roślinkę, więc kupiłam nową Niech rośnie
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Welka 00:39, 02 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do poduszki przejrzałam sobie Twój ogród, kiedy (i czy) ja się doczekam takich ślicznych host.
Dobranoc
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
monteverde 02:01, 02 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kukliku ołownik chowasz do domu na zimę? mój mi zmarzł, nie wiem czy kupować następny jak się Twój sprawuje?ładnie masz na tarasiku Weronice się spodoba
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Przetacznik 06:04, 02 sie 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
już mi się spodobało ; )
____________________
goniak 09:42, 02 sie 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Cudne te niebieskości
Mam nadzieję, że nasz " trud" związany z hostą Izago się opłacił i będziemy miały wspaniałe, pasiaste CACUSZKO w kolekcji
____________________
Małgosia mój zielony świat
Kuklik 09:44, 02 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Aniu, ołowniki chowałam zawsze na zimę do garażu i niestety czasem udało mi się je zasuszyć
Teraz za radą sąsiadki mojej siostry przezimowałam go po prostu w salonie (temp. ok. 21 stopni), nie zgubił liści jak w garażu, i ma się świetnie Ta sąsiadka robi tak co roku ze swoim ołownikiem i jej ma prawie 2 metry!
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Welka 10:08, 02 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Zapomniałam wczoraj napisać, ze u rodziców miałam kuklika i tak sobie kojarzę, ze musieli gdzies go przede mną ukryć, bo nie ma go na pewno w tym miejscu gdzie rósł, chyba za dużo im podkradam i zaczynają chować rośliny, muszę się zapytać gdzie kuklik.
Masz pw
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Leida 13:39, 02 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
Ja tez trzymam kciuki za Izago. Co z tym paskami - pokazały się? Bo trzymasz nas w napięciu.

I po co nam było Iza ściągać z Anglii te różne drakwie i osty? Trzeba się tylko przejść na łaczki i dobrze poszukać. Mója tata jak ja cos przywiozę z dalekich podróży mawia, ze prawie to samo rośnie na łace pod lasem, albo nad Bugiem. A ja to targam i targam. Tylko to prawie zazwyczaj robi róznicę.

Rosliny pokazujesz coraz ładniejsze. Czym nas zaskoczysz w jesiennej odsłonie?

Mam nadzieję, że zobaczymy się u Państwa Szmitów ( jak zdążę wrócić a bedę sie starała ze wszystkich sił).

____________________
Hania
Kuklik 16:38, 02 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
No, Haniutek musisz zdążyć wrócić, bo ja już się stęskniłam strasznie
Miło że zajrzałaś, czekam z niecierpliwością na spotkanie w realu
Z paskami jakby coś miało być... jeszcze trzeba trochę poczekać, za parę dni kolejna fotorelacja
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Ozz 18:37, 02 sie 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
A jaka to książka o tych górskich roślinach?

Bo mam podobny problem - niewiedzy, kiedy gdzieś wyjeżdżam i mnie to bardzo deprymuje



Kosz z miętą mnie urzekł niesamowicie, piękny!

____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies