Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek pod Gdańskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek pod Gdańskiem

zbigniew_gazda 14:15, 04 lip 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Moniko dzięki za odwiedziny u mnie a u Ciebie widzę takie piękności różane i nie tylko. Zazdroszczę wycieczki do Toskanii. Tam musi być pięknie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Kondzio 14:20, 04 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Macham i zazdroszczę Toskanii moje marzenie po Anglii
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Moniika 10:27, 05 lip 2014


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
monteverde napisał(a)

Bardzo się cieszę, że wszystko się przyjęło i ładnie rośnie, pozdrowienia dla tatykiedyś wrzuć jakieś zdjęcia z jego ogrodu z tymi roślinkami a ta piękna różowa róża to?pozdrówka

Dziś tam sie wybieram to zrobię foty
Różowa wielka pnącą róże kupiłam w ogrodowniczym - bez nazwy ... To napewno jakaś rasową odmiana bo jest cudną i bardzo silna - ale niestety dla mnie bezimienna ...
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 10:31, 05 lip 2014


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Dzięki Zbyszku i Kondziu za odwiedziny - a moje marzenie to ogrody Anglii .. Ale do tej pory zawsze z powodów finansowych odkładane ... Dla mojego męża to zupełnie odpada wiec musiałabym jechać sama ...
A Toskania fajna i było cudnie ale teraz ciągnąć mnie będzie w inne miejsca jest jeszcze tyle pięknych miejsc w których nie byłam nawet w Polsca - a czasu nie przybywa tylko coraz mniej w końcu serdecznie pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 10:35, 05 lip 2014


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Durandi w lawendzie - u nas dziś słonecznie i bardzo ciepło byłam już na długiej wycieczce rowerowej z samego rana i teraz chowem sie w cieniu
I Arabela - z powodu gardu niestety nie zachwyca z tym roku ...
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 10:38, 05 lip 2014


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Rabata lawendowa - coraz bardziej sie rozrasta
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
monteverde 12:56, 05 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Moniika napisał(a)

Dziś tam się wybieram to zrobię foty
Różowa wielka pnącą róże kupiłam w ogrodniczym - bez nazwy ... To na pewno jakaś rasową odmiana bo jest cudną i bardzo silna - ale niestety dla mnie bezimienna ...

Będę czekała na fotki a nie jest to Uetersen Rose ta Twoja?u mnie też upał i po zakupach siedzę w domku, wyjdę pod wieczór dopieropozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Anita1978 23:12, 12 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Zaglądam do Ciebie a tu i Toskania piękna, i twoje powojniki i róże jeszcze piękniejsze! Toskanii zazdraszczam pozytywnie! Ja w tym roku Sycylię obraliśmy za kierunek!
Buziaki
____________________
ogródek Anity
Moniika 22:44, 13 lip 2014


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Aniu miałaś racje to ta odmiana zdjeć brak ale nadrobie bo wybieram sie ma kilka dni w tym tygodniu pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 22:47, 13 lip 2014


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Moje rabaty z lawęda jestem na urlopie a tu pogoda zmienna , ale sie poprawia , mam nadzieję odrobić zaległości w ogrodzie .
Anitko jak miło Cie widzieć moze i my kiedyś trafimy na Sycylię , dotąd nie było okazji ale ciągnie mnie w świat bardzo
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies