Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek pod Gdańskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek pod Gdańskiem

nebel 17:58, 31 gru 2014


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku



dla Ciebie i Twoich bliskich
____________________
Ogród Nebel
Rench 11:03, 07 lut 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Moniko,czy stosujesz jakieś specjalne opryski na te Twoje wspaniałe powojniki ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
malkul 12:00, 01 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
puk puk
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nebel 23:09, 08 kwi 2015


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
I znowu Święta ... najlepszego po
____________________
Ogród Nebel
monteverde 20:02, 12 mar 2017


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Moniko witam w nowym ogrodowym sezonie 2017, odezwij się pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 17:33, 13 maj 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Widzę, że jesteś. Witaj Jesteś jedną z pierwszych forumowiczek. Teraz na tę chwilę, pierwsza pozycja po mnie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Moniika 17:33, 13 maj 2017


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
monteverde napisał(a)
Moniko witam w nowym ogrodowym sezonie 2017, odezwij się pozdrawiam
zajrzałam Kochana ale tylko na chwile ... mam kupę roboty w świecie realnym, jakoś na internet czasu mi już nawet w nocy nie starcza, ale serdecznie Cię i Ewę pozdrawiam
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 17:36, 13 maj 2017


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Gardenarium napisał(a)
Widzę, że jesteś. Witaj Jesteś jedną z pierwszych forumowiczek. Teraz na tę chwilę, pierwsza pozycja po mnie

dziękuje za imię słowa i za zajrzenie do mnie tęsknie czasem za Wami zawsze taka miła serdeczna atmoswera u Was wrzucę jeszcze kiedyś na dłużej. Ogrodem na szczęście się zajmuje ja lub ktoś inny, wiec będę miała jeszcze co pokazać Całuje serdecznie, pozdrawiam i do następnego razu ! Nie zmieniajcie się nigdy!
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 14:47, 14 maj 2017


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777

Nie mogłam się powstrzymać aby czegoś "świerzego" od siebie nie wstawić. Pamela Jackman - u mnie już na dachu... piszą w opisie rośliny ze osiąga 2,5 m , muszę to zdementować ponieważ mój okaz ( 4 latek) ma 3,5 m na pewno , chyba że zupełnie noe potrafię ocenić na oko długości, ale skoro to jest zdjęcie dachu... to chyba więcej niż 2,5 m . Zero zainteresowania , nawożenie standard, nie przycinam i rośnie jak szalona. Wiec polecam wszystkim. Tzw must have, jeśli ktoś lubi powojniki i nie chce za wiele się nimi zajmować, podobnie jak Polish Spiryt, Summer Snow, Kardynał Wyszyński.
Pomiędzy Pamela widać suche gałązki to Rdest Auberta, który posadziłam 5 lat temu, ale wszedł na dach bardzo wysoko, zaczął " podważać" dachówki, usłyszałam od znawców dachowych tematów że będą kłopoty z dachem, więc w lutym osobiście wzięłam piłę i ucięłam go nad sama ziemia . Teraz wisi smutno, nie mam za bardzo jak go wyciągnąć bo trzebabyłoby rusztowanie postawić albo co najmniej długą drabinę, na razie cieszę się że już nie rośnie. Generalnie posadzenie go uważam za błąd , chciałam pare lat temu szybkich efektów ( on bardzo szybko rośnie) i wyszło jak wyszło.
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
monteverde 21:21, 14 maj 2017


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
pozdrowionka napiszę jak będę miala więcej czasu buziole
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies