Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród... reni

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród... reni

weronika77 23:04, 29 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Witaj Reni i dzięki za odwiedziny i miłe słowa.
Byłam u Ciebie wcześniej, chciałam nawet zapytać o nazwy róż, bo też mam takie ale nie znam ich imion. Zostawiam ślad (hortensjowy), bo teraz te kwiaty królują w naszych ogrodach. Pozdrawiam.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
reni 20:32, 30 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Moja następna rabata została zmieniona tym razem przed domem... jeszcze pozostało troszkę do zrobienia, dosiać trawę, przesadzić magnolię choć wiem, że raczej nie wskazane i znależć inne miejsce dla dwóch iglaków





















Jak się wprowadziliśmy wyglądało tak



póżniej tak



____________________
Ogród... reni
danuta_ 20:46, 30 lip 2012


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Reni, wiedzę, że sporo pracy włożyłaś w założenie nowej rabaty - jest pięknie. Ale z przesadzaniem magnolii radzę się jeszcze wstrzymać - to piękne i duże drzewo i szkoda by było, zeby się nie przyjęła
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
reni 20:51, 30 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Dzięki, staram się... magnolie z przodu mam dwie większa zostaje, a mniejsza zostanie przesadzona i tak jest taka koślawa... osobiście nie przepadam za magnoliami
____________________
Ogród... reni
danuta_ 20:55, 30 lip 2012


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Magnolie są piękne, ale tez pewno nie wszystkie odmiany - u mnie kilka lat rosła i zakwitła tylko 5 kwiatami - pozbyłam się prózniaka ( jak mawia moja tesciowa) i posadziłam nową - teraz jestem zachwycona jej kwitnieniem Przesadź jesienią w inne miejsce - może sie odwdzięczy kwitnieniem.
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
reni 20:58, 30 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
danuta_ napisał(a)
Magnolie są piękne, ale tez pewno nie wszystkie odmiany - u mnie kilka lat rosła i zakwitła tylko 5 kwiatami - pozbyłam się prózniaka ( jak mawia moja tesciowa) i posadziłam nową - teraz jestem zachwycona jej kwitnieniem Przesadź jesienią w inne miejsce - może sie odwdzięczy kwitnieniem.


U mnie kwitła i jedna i druga, ale króciutko ... nie wiem jakie to odmiany bo są po poprzednich właścicielach
____________________
Ogród... reni
danuta_ 21:01, 30 lip 2012


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
U mnie kwitnie krótko, ale za to jak intensywnie - jestem zadowolona
reni napisał(a)

Magnolie są piękne, ale tez pewno nie wszystkie odmiany - u mnie kilka lat rosła i zakwitła tylko 5 kwiatami - pozbyłam się prózniaka ( jak mawia moja tesciowa) i posadziłam nową - teraz jestem zachwycona jej kwitnieniem Przesadź jesienią w inne miejsce - może sie odwdzięczy kwitnieniem.


U mnie kwitła i jedna i druga, ale króciutko ... nie wiem jakie to odmiany bo są po poprzednich właścicielach
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
kasik778 23:38, 30 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Różnica przed i po, lekko porażająca
ale się uparłaś na te magnolie, ja z kolei przesadziłam połowę ogrodu w tym roku, tak że spoko, wszystko się przyjęło
____________________
monteverde 01:48, 31 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Reni ładne koszyczki wyplatasz, mnie to już się nie chce i oczy słabe jak nazywa się ta magnolia, a może masz zdjęcie? piękne masz miejsce na picie kawki rabatka po zmianach b. ładna, mnie ostatnio usiadła na ręce młodziutka jaskółka, siedziała na plocie ja szlam do sklepu wyciągnęłam rękę a ona na nią wskoczyła, nagle nadleciała matka i zaczęła coś świergotać a mała znowu na plot, żałowałam,że nie miałam przy sobie tel. komórkowego
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ewa 08:18, 31 lip 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
reni napisał(a)

Wpadłam sie przywitac i pochwalić śliczna
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies