Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bieszczady - Mój ogród (i nie tylko)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bieszczady - Mój ogród (i nie tylko)

Martek 00:28, 15 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Pięknie masz Basiu ja już to pisałam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
barbara_karb... 11:44, 15 lut 2011


Dołączył: 10 sty 2011
Posty: 115
Bardzo dziękuję za miłe słowa .Już nie mogę się doczekać wiosny, żeby zrobić nowe zdjęcia i podzielić się nimi z Wami ! Nareszcie znalazłam grono przyjaciół, którzy rozumieją i podzielają moją pasję !Większość moich znajomych mówi tylko ; no tak, ładne te kwiatki , ale po co tyle tych zdjęć i : strasznie dużo koło tego robooootyyyy.....
Jak wchodzę na Ogrodowisko to czuję się jak u siebie w domu ,ale także jak bym była w innym świecie tyle tu pozytywnej energii , słońca i pięknych kwiatów ........ Gorąco wszystkich pozdrawiam
____________________
Basia :-) Bieszczady - mój ogród i nie tylko
monteverde 12:32, 15 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
milo nam Basiu za takie spostrzeżenia, my mamy takie same zresztą odczucia, atmosfera super rodzinna na Ogrodowisku)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
bogumila 12:51, 15 lut 2011


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
To serducho jest cudowne -działa jak balsam w te mrożne zimowe miesiące.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 13:10, 15 lut 2011


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
skarpa prezentuje się okazale ; no i to seducho -pięknie wyszło.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 13:11, 15 lut 2011


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Martek 13:31, 15 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
barbara_karbowska napisał(a)
Bardzo dziękuję za miłe słowa .Już nie mogę się doczekać wiosny, żeby zrobić nowe zdjęcia i podzielić się nimi z Wami ! Nareszcie znalazłam grono przyjaciół, którzy rozumieją i podzielają moją pasję !Większość moich znajomych mówi tylko ; no tak, ładne te kwiatki , ale po co tyle tych zdjęć i : strasznie dużo koło tego robooootyyyy.....
Jak wchodzę na Ogrodowisko to czuję się jak u siebie w domu ,ale także jak bym była w innym świecie tyle tu pozytywnej energii , słońca i pięknych kwiatów ........ Gorąco wszystkich pozdrawiam

Basiu ja też widzę jak na mnie sąsiedzi patrzą z góry ,a okien.A bliżej słyszę ,że trawa jedzenia nie daje...
To co robisz jest nie tylko piękne,ale i potrzebne Tobie i innym.Jakbyś na tym zarabiała to inaczej by patrzyli.Masz duszę wrażliwą na piękno ,duszę artysty ,widzisz więcej niż inni ludzie ,nie muszą Cię rozumieć,byleby Ci tego świata nie odbierali ,nie niszczyli
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
hanka_andrus 13:46, 15 lut 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Basiu!Czujemy się jak w rodzinie,albo może i lepiej niektórzy.
A to ,że jesteśmy rozsiani po całym kraju,to urok tego portalu.Mamy w zasięgu wskazującego paluszka to,na co mamy aktualnie ochotę morze,góry,pagórki,Pomorze,Bieszczady Podlasie,Żuławy.
I niech ktoś powie,że nie mamy fajnie?Jest superancko! I o to chodzi!
A że wydatki na kwiatki i ogród nie równoważą wydatków?Trudno.........hobby kosztuje!
Każde!
Dlatego ułatwienia na Ogrodowisku,typuddam,zamienię,podzielę się są takie cenne i miłe jednocześnie! Darowujcie sobie kwiatki,sadzonki,nasionka.Odwiedzajcie się!To zbliża i cementuje przyjaźnie,o które nam starszym już nie jest tak łatwo.
Oby do wiosny!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 17:00, 15 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzięki naszym kontaktom na pewno zawiążą się przyjaźnie, przecież dopiero zaczęliśmy pisać, będziemy się spotykać i wspomagać, a może i nawet jeździć na wycieczki A co to szkodzi zabrać kogoś jak jest miejsce w samochodzie?

No i może kiedyś wybierzemy się na jakiś zagraniczny, niedaleki wyjazd?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 17:10, 15 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
hanka_andrus napisał(a)
Basiu!Czujemy się jak w rodzinie,albo może i lepiej niektórzy.
A to ,że jesteśmy rozsiani po całym kraju,to urok tego portalu.Mamy w zasięgu wskazującego paluszka to,na co mamy aktualnie ochotę morze,góry,pagórki,Pomorze,Bieszczady Podlasie,Żuławy.
I niech ktoś powie,że nie mamy fajnie?Jest superancko! I o to chodzi!
A że wydatki na kwiatki i ogród nie równoważą wydatków?Trudno.........hobby kosztuje!
Każde!
Dlatego ułatwienia na Ogrodowisku,typuddam,zamienię,podzielę się są takie cenne i miłe jednocześnie! Darowujcie sobie kwiatki,sadzonki,nasionka.Odwiedzajcie się!To zbliża i cementuje przyjaźnie,o które nam starszym już nie jest tak łatwo.
Oby do wiosny!

A ja tylko pozwolę sobie dodać do tej wspaniałej wypowiedzi naszej kochanej Hani ,że najlepsze co nam się mogło przytrafić to fakt,że w takim przyjaznym ,słodkim składzie nie pielęgnujemy jednego,wspólnego ogrodu))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Całuje Haniu ,Basiu i całe Społeczeństwo forum ))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies