Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Kondzio 22:58, 12 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
grembosia napisał(a)
No, w końcu zdjęcia
Dopieszczone, cudne miejsce i wspaniałe, kolejne spotkanie...
Pozdrawiam cieplutko
kolejne hi hi hi i spokojne mówiłem Ani że w końcu jestem w ogrodzie i w końcu nic nie muszę w nim nic zrobić hi hi hi ale oczywiście trza było wykopać roślinki hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 22:59, 12 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
makkasia napisał(a)
Piękny, dzięki za zdjęcia Kondzio
nie ma za co hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 23:00, 12 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
gierczusia napisał(a)
Nooo Kondzio ... Nawet ja przybiegłam te fotki pooglądać ... Jak ja Wam zazdraszczam spotkania ... Szczęściarze z Was ... Rozumię ,że akumulatorki naladowane
tak akumulatory naładowanie spotkani super jak mogło być inaczej hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Mala_Mi 23:03, 12 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kondzio.. trochę się nakopałeś... a ziemia twarda bo sucha....... Ja bym nie miała szans najmniejszych

Choinkę trza było przysypał ziemia.. bo korzonki odkryte Zasychają


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:07, 12 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I dowód na kopanie




itd
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kondzio 23:08, 12 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
asc napisał(a)
Kondzio.. trochę się nakopałeś... a ziemia twarda bo sucha....... Ja bym nie miała szans najmniejszych

Choinkę trza było przysypał ziemia.. bo korzonki odkryte Zasychają


zakopany po ciemku hi hi hi będzie ok
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
monteverde 01:30, 13 wrz 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
No chociaż raz Kondzio nie zapomnial aparatu i mogę odwiedzić Ani ogród znowu masz rację Kondziu, że tam jest ślicznie, ale kiedy ona to wszystko ogarnia??? samego pielenia krocie widzę, że spodobały Ci się pomidorki Opalka, są super na przetwory no i do jedzenia Aniu nie zostawiaj łetów od pomidorów w szklarni, bo zaraza pójdzie i na kompost też ich nie wolno najlepiej spalać a z tą rabata Ania ma rację, więcej róż buziam wszystkich dziękują za zdjęcia Lotos cudo
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Hogata 07:30, 13 wrz 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
monteverde napisał(a)
No chociaż raz Kondzio nie zapomnial aparatu i mogę odwiedzić Ani ogród znowu masz rację Kondziu, że tam jest ślicznie, ale kiedy ona to wszystko ogarnia??? samego pielenia krocie widzę, że spodobały Ci się pomidorki Opalka, są super na przetwory no i do jedzenia Aniu nie zostawiaj łetów od pomidorów w szklarni, bo zaraza pójdzie i na kompost też ich nie wolno najlepiej spalać a z tą rabata Ania ma rację, więcej róż buziam wszystkich dziękują za zdjęcia Lotos cudo


A które to są pomidorki Opalka?? Podłóżne czy okrągłe?? I co to są łety??
Nie znam się totalnie, pomidor to pomidor
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Bogdzia 07:44, 13 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zamiast sniadania obejrzałam zdjęcia , śliczne.Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 07:46, 13 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Hogata napisał(a)


A które to są pomidorki Opalka?? Podłóżne czy okrągłe?? I co to są łety??
Nie znam się totalnie, pomidor to pomidor

Opałka to podłużne.. do jedzenia to one takie sobie, ale dobre na przetwory bo wogle nie mają pestek i wody w środku..
Łęty to te badyle na których rosną pomidory..

Aniu z pomidorów i ogórków idzie wszytko w worki i na skład śmieciowy... u nas nie wolno palić odpadów.. wywozimy wszystkie roślinne resztki na punkt przyjmowania odpadów zielnych. I staram sie usuwać wszytko na bieżąco.. Kilka dni temu dopadła mi już zaraza pomidory.. a były takie ładne.. ale niczym nie pryskałam w tym roku ani razu.. ani pomidorów ani ogórków.. Nie użyłam żadnej chemii a ni ekologicznych środków typu jakieś mleka czy gnojówki z pokrzyw.. wiec i tak długo się trzymały.. W niedzielę pozbieram co dobre i będą coś z nich robić

Kondzio - jak rybki? żyją... ta srebrna z czerwona plamką jest śliczna... zakochałam sie w tej rybce.. taka ślicznota ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies