Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Kondzio 07:52, 13 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
monteverde napisał(a)
No chociaż raz Kondzio nie zapomnial aparatu i mogę odwiedzić Ani ogród znowu masz rację Kondziu, że tam jest ślicznie, ale kiedy ona to wszystko ogarnia??? samego pielenia krocie widzę, że spodobały Ci się pomidorki Opalka, są super na przetwory no i do jedzenia Aniu nie zostawiaj łetów od pomidorów w szklarni, bo zaraza pójdzie i na kompost też ich nie wolno najlepiej spalać a z tą rabata Ania ma rację, więcej róż buziam wszystkich dziękują za zdjęcia Lotos cudo
przy jej temperamencie wszystko jest możliwe ona jest jak małe dziecko jest tu a zaraz tam i tam i tam dobrze że nie trzeba uważać i pilnować bo nie było by szans hi hi hi nie dodawajmy jej pracy chce już powiększyć rabaty hi hi hi hi ogród Ani jest czarujący ubóstwiam go
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 07:53, 13 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Bogdzia napisał(a)
Zamiast sniadania obejrzałam zdjęcia , śliczne.Miłego dnia.
hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 07:55, 13 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
asc napisał(a)

Opałka to podłużne.. do jedzenia to one takie sobie, ale dobre na przetwory bo wogle nie mają pestek i wody w środku..
Łęty to te badyle na których rosną pomidory..

Aniu z pomidorów i ogórków idzie wszytko w worki i na skład śmieciowy... u nas nie wolno palić odpadów.. wywozimy wszystkie roślinne resztki na punkt przyjmowania odpadów zielnych. I staram sie usuwać wszytko na bieżąco.. Kilka dni temu dopadła mi już zaraza pomidory.. a były takie ładne.. ale niczym nie pryskałam w tym roku ani razu.. ani pomidorów ani ogórków.. Nie użyłam żadnej chemii a ni ekologicznych środków typu jakieś mleka czy gnojówki z pokrzyw.. wiec i tak długo się trzymały.. W niedzielę pozbieram co dobre i będą coś z nich robić

Kondzio - jak rybki? żyją... ta srebrna z czerwona plamką jest śliczna... zakochałam sie w tej rybce.. taka ślicznota ..
mogę się czegoś nauczyć rybki żyją
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 07:56, 13 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Hogata napisał(a)


A które to są pomidorki Opalka?? Podłóżne czy okrągłe?? I co to są łety??
Nie znam się totalnie, pomidor to pomidor
naszczęście Ania pilnuję i odpowiedziała bo sam nie wiedziałem hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
olaw 08:20, 13 wrz 2013


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Fajne spotkanie...
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Mala_Mi 08:26, 13 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
O gruszkach zapomnieliście
I o maryśce...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kondzio 09:38, 13 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
asc napisał(a)
O gruszkach zapomnieliście
I o maryśce...
bedzie okazja Aniu jeszcze kofam was strasznie hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 09:39, 13 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
olaw napisał(a)
Fajne spotkanie...
no jak zwykle Ani pełno i jak zwykle krutko hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Margarete 11:28, 13 wrz 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
ALe fajne spotkanie.. zadroszczę ( może ja tez zobacze ten ogród Ani w tym roku na zywo..., )
Fotki super wyszły...inaczej widziany ogród Ani asc jest równie piekny...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
anna_g 11:53, 13 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kondzio ale ładujesz sobie akumulatorki... Super spotkanie. Popieram Bogdzię w sprawie koloru koszuli A rybki to gdzie masz obfocone, przegapiłam??? bo faktycznie trochę na szybko oglądam... ale wrócę tu Pozdrówki Konrado
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies