Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Popówek

Pokaż wątki Pokaż posty

Popówek

Moniika 15:50, 27 paź 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Ymma jaki to podwojnik zawitł u Ciebie tak późno ? Biedak śnieg go pewnie nie uszczęśliwił
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Ymma 09:04, 28 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Moniika napisał(a)
Ymma jaki to podwojnik zawitł u Ciebie tak późno ? Biedak śnieg go pewnie nie uszczęśliwił


To odmiana Jerzy Popiełuszko - teoretycznie kwitnie do poczatkow października a w praktyce jak widac, mam nadzieje ze sie nie zniecheci
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Ymma 09:05, 28 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
dubelek, nie lubie forumowac z tableta, zawsze mi jakies kwiatki wychodza...
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
kasik778 09:12, 28 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Ymma napisał(a)

Ymma jaki to podwojnik zawitł u Ciebie tak późno ? Biedak śnieg go pewnie nie uszczęśliwił


To odmiana Jerzy Popiełuszko - teoretycznie kwitnie do poczatkow października a w praktyce jak widac, mam nadzieje ze sie nie zniecheci


piękna odmiana, to wielka zaleta, że tak długo kwitnie
____________________
Moniika 13:00, 28 paź 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
kasik778 napisał(a)


Ymma jaki to podwojnik zawitł u Ciebie tak późno ? Biedak śnieg go pewnie nie uszczęśliwił

To odmiana Jerzy Popiełuszko - teoretycznie kwitnie do poczatkow października a w praktyce jak widac, mam nadzieje ze sie nie zniecheci

piękna odmiana, to wielka zaleta, że tak długo kwitnie

Piękny ! Chyba takiego jeszcze nie mam, chociaż jeden mam podobny bardzo, ktory dostałam w prezencie bez nazwy... Więc pewności nie mam a narazie miał dużo liscie ale kwiatów tylko kilka, zobaczę w przyszłym roku
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Ymma 17:06, 04 lis 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
wkurzyłam się "troszkę" - robiłam dziś porządki małe w ogrodzie, sprawdzałam także przedogródek. Na samym końcu mam taki malutki nasyp z otoczaków, żeby wyrównać poziom z przedogródkiem sąsiada - w sumie górka miała jakieś 40 cm.

Napisałam "miałam" bo już nie mam - ktoś sobie przyszedł i zabrał z połowę kamyczków. Życzę temu komuś, żeby mu na nóżkę spadły, roślinki zeżarła jakaś tajemnicza zaraza a w domu zalęgły się czerwone mrówki.

I żeby jeszcze wysypki dostał ...
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Justyna 12:33, 05 lis 2012


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Piękne wszosowisko! Zdjęcie powojnika przypruszonego śniegiem urocze. Dynki słodkie. W ostatnim odcinku roku w ogrodzie bylo o ich nastu odmianach. Mnie ucieszyła odmiana dynka Justynka

Pozdrawiam
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Joanna___ 23:07, 16 lis 2012

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Ymma napisał(a)
wkurzyłam się "troszkę" - robiłam dziś porządki małe w ogrodzie, sprawdzałam także przedogródek. Na samym końcu mam taki malutki nasyp z otoczaków, żeby wyrównać poziom z przedogródkiem sąsiada - w sumie górka miała jakieś 40 cm.

Napisałam "miałam" bo już nie mam - ktoś sobie przyszedł i zabrał z połowę kamyczków. Życzę temu komuś, żeby mu na nóżkę spadły, roślinki zeżarła jakaś tajemnicza zaraza a w domu zalęgły się czerwone mrówki.

I żeby jeszcze wysypki dostał ...


...jeszcze ja,jeszcze ja.......żeby mu największy z "kamyszków" spadł na najmniejszy paluszek

Nie zaglądałam ale zaraz nadrabiam.
____________________
Urszulla 08:22, 17 lis 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Tak, smutne to jak ktoś Ci coś odbierze......pomyśl że za to coś lepszego wymyślisz
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Ymma 09:27, 17 lis 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
dzięki dziewczyny od razu humor na poziomie +1

czytam intensywnie forum, ale jednocześnie intensywnie planuje nasadzenia wiosenne, więc mało piszę - nie lubię z tableta, bo często dubelki są a jak już siądę wieczorem przy normalnym to szczerze nic mi się nie chce, wolę pooglądać filmiki o angielskich ogrodach co i Wam polecam jest kilka serii tutaj link do pierwszej

http://www.youtube.com/watch?v=64HtM2jfjz8&feature=related
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies