Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Popówek

Pokaż wątki Pokaż posty

Popówek

Gosiniak 23:53, 08 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Witaj, masz już troszkę roślinek, wrzosowisko bardzo fajne a ogród duży, więc jest o czym myśleć i co planować. Pochwal się jak coś tam wydumasz. Lista zakupowo- wiosenna rozpoczęta, tak trzymać. Z powojników mogę polecić Arabellę z grupy bylinowych, gdybyś potrzebowała takiego bardzo wytrzymałego i nie pnącego- płoży się po ziemi i może zadarniać. Kwiaty ma mniejsze od tych z grupy wielkokwiatowych, ale za to kwitnie nieprzerwanie i ma masę kwiatów od wiosny do późnego lata i jest całkowicie bezproblemowy. Jeśli byś była zainteresowana to mogę wstawić zdjęcie, ale to tylko taka luźna propozycja. Nie chcę zaśmiecać twojego wątku. Planuj dalej. pozdrawiam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Ymma 17:52, 09 gru 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Gosiniak napisał(a)
Witaj, masz już troszkę roślinek, wrzosowisko bardzo fajne a ogród duży, więc jest o czym myśleć i co planować. Pochwal się jak coś tam wydumasz. Lista zakupowo- wiosenna rozpoczęta, tak trzymać. Z powojników mogę polecić Arabellę z grupy bylinowych, gdybyś potrzebowała takiego bardzo wytrzymałego i nie pnącego- płoży się po ziemi i może zadarniać. Kwiaty ma mniejsze od tych z grupy wielkokwiatowych, ale za to kwitnie nieprzerwanie i ma masę kwiatów od wiosny do późnego lata i jest całkowicie bezproblemowy. Jeśli byś była zainteresowana to mogę wstawić zdjęcie, ale to tylko taka luźna propozycja. Nie chcę zaśmiecać twojego wątku. Planuj dalej. pozdrawiam


dziękuję za odwiedziny arabellę mam, była kupiona jako jedna z pierwszych powojników u mnie - niestety, coś mi chorowała i nie wiem jak przetrwa zimę
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Gosiniak 11:02, 10 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ja tak zachwalam a tu słyszę, że ty kłopoty z nią masz, może już kupiłaś z jakąś chorobą. Ja swoje kupiłam przez internet i jestem bardzo zadowolona, ze sklepu multifiori. Na początku wiosny mają niezłe ceny, a przy większej ilości robi się spora różnica.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Justyna 20:24, 10 gru 2012


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Lista zakupów, taaak, dobry pomysł, by juz teraz ją przygotować.
chłopcy pewnie mają radochę przy obserwowaniu skrzydlatch gości.
Pozdrawiam
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Ymma 20:42, 10 gru 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Gosiniak napisał(a)
Ja tak zachwalam a tu słyszę, że ty kłopoty z nią masz, może już kupiłaś z jakąś chorobą. Ja swoje kupiłam przez internet i jestem bardzo zadowolona, ze sklepu multifiori. Na początku wiosny mają niezłe ceny, a przy większej ilości robi się spora różnica.


ja właśnie w Multifiori robię, często osobiście, bo sporo klientów moich blisko nich, więc wygodnie podjechać - podejrzewam jednak, że stanowisko za bardzo im jednak zacieniłam, więc na wiosnę już się będę bardziej pilnowała w doborze roślinek sąsiadujących ... będzie dobrze
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Ymma 21:00, 10 gru 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Justyna napisał(a)
Lista zakupów, taaak, dobry pomysł, by juz teraz ją przygotować.
chłopcy pewnie mają radochę przy obserwowaniu skrzydlatch gości.
Pozdrawiam


Justynko, u mnie parka





i zawsze pilnują czy na pewno w karmniku jest pełno jedzonka dla ptaszków, bo przy takiej pogodzie jak za oknem mamy zawsze komplet gości



pozdrawiam piernikowo




____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Ymma 21:05, 10 gru 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
zrobiłam dzieciakom troszkę radości z ogródku korzystając z mrozu

małe kostki



i duże ( takie z 3 litrów wody) - tutaj jedna, pozostałe zamarzają



____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
zawitka 10:11, 12 gru 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Ale fajny pomysł z tymi lodzikami kolorowymi .Do mnie mają przyjeczać wnuki to mogę wykorzystać ????? drugie pytanko czy jak robiłaś rabatę wrzosową to jakoś specjalnie przygotowałaś ziemię .bo mam zamiar taką stworzyć u mnie przed wejściem na taras .Kiedyś miałam wrzosy ale nie chciały rosnąc.Jak możesz proszę o odpowiedź.Twój ogród piękny i będzie coraz ładniejszy .no i masz następców Pozdrawiam .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gosiniak 10:44, 12 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Kurcze a z daleka wyglądają jak listki takie kolorowe, tylko ten niebieski coś się nie zgadza. Super pomysł, nigdy bym nie wpadła.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
EPODLAS 10:53, 12 gru 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Witaj, fajnie że do Ciebie zajrzałam. Wszystko mi się podoba; ogród i że warzywa znalazły tam miejsce. Dokarmiasz ptaszki i jesteś osobą kreatywną ( kolorowe kostki wyglądają super). Dzieciaki cudowne. Ja też kiedyś chodziłam na bosaka, nawet teraz jak jestem na działce lubię chodzić boso po trawie. Pozdrawiam
____________________
Mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies