Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 08:15, 17 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gabriela napisał(a)





Wypasione cudo i bardzo artystycznie Ci wyszedł na tym prawie czarnym tle. Pozdrowienia ślę.


Z tyłu jest zywopłot ze Skarioketów (pisownia nie ta) więc tło jest ciemne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:18, 17 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
aldonaz napisał(a)
Bozenko, tempo u Ciebie zawrotne. Udalo mi sie odwiedzic dwa prywatne ogrody w irlandii, nie moglam zasnac z wrazenia. Pozdrawiam i zalaczam miniaturowa lilijke.



Oj Aldonko jak Ty kochasz tą Irlandie ale nie dziwię sie bo mnie też zachwyca choc nigdy tam nie byłam. Lilijka jest miniaturowa jeśli chodzi o wzrost bo jeśli o wielkośc kwiatu to już nie jest. Az dziw że utrzymuje ten kwiat. No napisałam o Tobie w rocznicowym wierszu ,, Aldona kocha kwietne perełki" i to jest potwierdzenie moich słów. Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:20, 17 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Klamber napisał(a)
Bogdziu, zdjęcia liliowców lepsze od moich, fantastyczne. Pozdrawiam Cię serdecznie. Ja też wróbelki wkleiłem.


Dzięki za pochwały.idę zobaczyc wróbelki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:31, 17 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Bożenko,już mi tyle nadawałaś roślin,że szok! Mnie wygodniej w obrębie działek przenieść coś z ogrodu do ogrodu,nie będę fatygować Ciebie.Ale za chęci dziękuję.A jak kiedyś wpadnę do Ciebie na kawę, to.....
pewnie znowu z pełnym bagażnikiem wrócę.


Może i masz rację. Jak przyjedziesz , a przyjedziesz na pewno, to Ci dam bo wysłac niewiele mozna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:33, 17 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
viva napisał(a)
Bożenko, piękne liliowce , bardzo lubie oglądać Twoje zdjęcia, no i dzięki Tobie nauczyłam się odróżniać szpaki od kosów, a nawet pana i panią kos


Miło mi słyszec że jestem przydatna. Bardzo sie z tego cieszę. Twój ogród jest zachwycajacy wiec i ptaki będą z niego zadowolone i będziesz musiała poznac ich jeszcze więcej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:34, 17 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
Dobranoc


Aniu od trzech godzin juz spałam . Miłego dnia dzisiaj.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:36, 17 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Martek napisał(a)
Masz Bogdziu masz te cyfry nic nie znaczą
Dbasz o wątek,a przede wszystkim o gości,a to procentuje


Staram się dbac o gosci bo są mile widziani ale obawiam sie że zacznę sie powtarzac bo co można pisac przez dwa lata bedąc cały czas w jednym miejscu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:38, 17 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)
Śliczne kwiatki i Twoje i Aldonki rarytasik


Miło Cie widziec Aniu. U Ciebie rarytasików też nie brakuje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:42, 17 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
betysia napisał(a)
Witam
troszke mnie nie bylo ( mala awaria ) ale juz jestem i nadrabiam !!!!!
zdjecia z motylami, wiesz....to rzeczywiscie trzeba wydac, to niewiarygodne aby takie rzeczy radowaly jedynie nasze dusze, oczy i serca!!!!!!
Ogrod...no wlasnie.... magiczny, zaczarowany, najwspanialsze miejsce dla wszystkich gosci...
Pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie!!!!!
i dziekuje za kolejne doznania...


Jak miło że zajrzałas do mnie. Takiej ilosci osób czytających moje bajki nigdy bym sie nie spodziewała. To mi wystarcza całkowicie. Dzięki za bardzo miłe słowa i też najserdeczniej Cię pozdrawiam.

PS Dzięki Tobie ,Irence z Danii i Agatce z Holandii jestem czytana nawet za granicami Polski. Ale to zabrzmiało . Wychodzi na to że już jestem sławna.Pęknę z dumy.
No i jeszcze czyta bajki moja córka w Australii. To juz jestem czytana na całym świecie bo wiem ze i w Ameryce też i Anglii i Szkocji. Ale numer.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:53, 17 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
malgocha1960 napisał(a)
Bozenko,widzę,że na rh i azaliach twoja bajka ogrodowa się nie kończy.Piękna parada liliowcóe,dopiero odkrywam ich piekno.W tym roku zaczynam je zbierać i na takie widoki trzeba bedzie troche poczekac.


Szybko sie rozrastaja te bardziej popularne gatunki ale te bardziej drogie to już gorzej Te dwa np bardzo kiepsko się rozmnażają, zapłaciłam za nie kiedyś po 50 zł i temu panu który je hodował powiedziałam ze strasznie jest drogi a on wtedy powiedział że trudno się rozrastają i to jest prawda. Przez jakieś 8 lat ten ,, różowy" dał 4 sadzonki a ten żółty tylko dwie.





____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies