Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje zmagania ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje zmagania ogrodowe

kubi2000 11:45, 20 lip 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
hej, ten deszcz niezły bałagan robi. Ja się tylko modlę żeby go nie było, bo nie wiem czy moja droga dojazdowa to wytrzyma
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Welka 16:42, 20 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam, nadal pada i cofam to co napisałam o wietrze, wieje jak cholera
Agnieszko, wczoraj wykopałam dziurę w ogródku, zbierałam spływającą tam wodę do taczki, bo zaraz pewnie beda upały po 30 i trzeba będzie podlewać, to choć tyle dobrego z tego nadmiaru wody.
Juzia, moja glina odmawia przyjęcia jakiejkolwiek wody.
Kubi, naszą drogę niby gmina poprawiała, ale efektem jest to ze mam drogę wyżej niż działka i wszystko spływa do nas, bo nie mamy z tamtej strony płotu.

Na pocieszenie pokażę, co jakiś czas temu odkryłam w kompostowniku, skąd się tam wzięło nie wiem, wyrzucałam tam co co odrywałam od pomidorów z ogródka, ale czy to mogło się ukorzenić to nie mam pojęcia. Dziś znalazłam malutkiego pomidorka



____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Welka 10:32, 21 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Mam słońce, co prawda zapowiadają przelotne deszcze, ale teraz normalnie świeci Muszę z dzieciakami to wykorzystac i iść na jakiś spacer. Miłej soboty
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
eliza3 13:30, 21 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Ewelinko spacer z dziećmi świetna sprawa, więc życzę udanego spaceru i oczywiście słoneczka. U nas słonko za chmurami, ale nie pada, padało w nocy. Pozdrawiam
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Welka 19:58, 21 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Eliza, udało się pospacerować i zrobić zdjęcia słonecznikom u moich rodziców, te same nasionka co u mnie, moje już są ciut wyższe niz 70-80 cm które miały być, a u rodziców mają z 2,5 metra. Moje te normalne nie są takie wysokie jak ich ozdobne





____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
mira68 15:57, 22 lip 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Ewelino wpadam z rewizytą .Życzę słoneczka
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
eliza3 22:02, 22 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Ewelinko faktycznie te słoneczniki to mutanty jakieś Ciekawe jakie będą miały kwiaty? Te ozdobne to kwiatki mają bardziej kolorowe, w każdym razie ja takie miałam, ale nigdy mi takie nie wyrosły Pewnie ziemia dobrze nawożona, bo jak inaczej to wytłumaczyć ?
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
kubi2000 22:33, 22 lip 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
hej, hej, witam z powrotem
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Welka 09:53, 23 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam w końcu słoneczkiem.
U rodziców słoneczniki podlewane wodą z rzeki, która płynie przy ogrodzie, ziemia raczej taka sobie, ale czekam aż zakwitna, bo może okaże sie, że trafiło się kilka ziarenek tego zwykłego słonecznika.
Ewelina, jak pobyt nad morzem?
Tymczasem słonecznik Kini
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
zbigniew_gazda 21:24, 23 lip 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Ewelinko po Twoim wpisie u mnie melduje się również. Jak nieogrodowiskowy jak tak (jak mówi Kiepski).
Piękne żurawki masz , hortensja Pinky Winky śliczna jest. Wiem wiem co znaczy być mężem nauczycielki . Domek macie bardzo ładny . Życzę samych sukcesów ogrodowych i pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies