Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje zmagania ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje zmagania ogrodowe

Martek 17:34, 19 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Witaj Ewelinko mam w Mrągowie dzieci na koloniach,a tu jakimiś tornadami straszą jak ty to widzisz ???
Nie dzwonię do synów nie chcę ich wystraszyć.Moja mama wystarczy,że nadaje częściej niż Meteo na komórkę
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
mira 17:34, 19 lip 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
witaj wpadłam z rewizytą i cały wątek przeleciałam - ale z Ciebie kokietka - nie ogrodowiskowy
jak diabli ogrodowiskowy - tyle pięknych żurawek i hortensja a warzywnik mnie zachwycił niam- nie wiedziałam że są bordowe siostry
a najbardziej ogrodowiskowy jest Twój zapał i ogrodowe zakręcenie - podziwiam jak przy dzieciach tyle już jest zrobione - stale będzie pięknieć
choć jak widzisz czasu będziesz mieć coraz mniej
pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 17:35, 19 lip 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
jakaś burza idzie i 2 razy mi się wkleiło to samo
więc skoro kolejny post wygenerowałam to dodam, że fajnie że dzieci towarzyszą Ci w ogrodzie i łykają bakcyla - córcia już złapała
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Welka 18:16, 19 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
U mnie burza właśnie minęła, ale jeszcze pada
Mam już dość, moje kwiaty też
Ewelina, wieje to mało powiedziane zaraz wkleje co się dzieje z moją juką
Gosiu, ja ostatnio wyciągałam z roślin trociny które spłynęły, normalnie bym je zostawiła, ale one w sumie "świeże" i takie mają coś tam szkodliwego.
Martek, wiać wiało, ale to chyba jeszcze nie był ten tornadowy podmuch, więc bądź dobrej myśli. A do synów zawsze można zadzwonić pod jakimś pretekstem
Mira, bordowe siostry zamierzam dokupić, te jasne w sumie też i zrobię rodzinkę Kinia nawet w innych ogródkach chodzi i pokazuje - to już mamy, tego nie, to mam babcia u siebie, jak siedzę na forum to też zagląda


Zdjęcie słabe, bo przez okno i w czasie deszczu
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Martek 19:06, 19 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Dziękuję
Pewnie,że zadzwonię ,ale najpierw chciałam wiedzieć co w trawie piszczy ...
Młody dzwoni po 3 razy,że chce do domu ))))))))))))))
No ładne zdjęcie...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Welka 09:32, 20 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Zgadnijcie - znowu u mnie pada. Jukę wczoraj poprawiłam, dziś wygląda tak samo, a nad ogródkiem chcę mi się płakać.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Anita1978 10:17, 20 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
u mnie też zawierucha mam nadzieję, że moje szczepione na pniu róże to wytrzymają
____________________
ogródek Anity
Welka 10:22, 20 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Wczoraj co prawda gorzej wiało, ale dziś jest zimno, zaraz lecę z dziećmi do koleżanki i wyciągnęłam już kurtki, mamy chyba tylko 15 stopni.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
AgnieszkaBK 10:39, 20 lip 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Ewelinko, współczuje z powodu deszczu .... czasami potrzebny ale w nadmiarze robi duże szkody. Twój ogródek dopiero powstaje, ale zapału Ci nie brakuje i widać już pierwsze śliczne efekty Fajnie, że córcia wyrasta na małą ogrodniczkę Pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Juzia 11:01, 20 lip 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38564
Oj...u mnie też pada, ale w żwirowisko szybko wsiąka...współczuję
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies