Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje zmagania ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje zmagania ogrodowe

monteverde 23:42, 23 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cieszę się Ewelinko,że nareszcie założyłaś watek, właśnie skończyłam czytać Podoba mi się warzywnik, mały ale zadbany, no i roślinki posadzone z przemyśleniem, kłopoty z zalewanie działki się skończą jak skończycie ogrodzenie, dzieciaczki masz superaśne i fajnie,że Kinii zaszczepiasz miłość do roślin, czym skorupka zza młodu nie będę się rozpisywać, bo jutro pogadamy będę zaglądała i gdybyś miała jakiś problem to bez ogródek wal do mnie pozdrawiam i na przywitanie horti pozdrawiam również zdolnego " stolarza" domek ze zjeżdżalnią dla dzieci super

____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Welka 00:00, 24 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do jutra Aniu, a właściwie do dziś
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Moniika 07:10, 24 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777



Hej Ewelinko!! Wysiało się po prostu... u mnie było to samo chyba z 15 sztuk !! Pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Welka 22:44, 24 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam po dniu spędzonym w rozjazdach, byliśmy m.in. u Ani Monteverde - wspaniała osoba z cudnymi roślinami. Żałuję, że tak krótko byliśmy, ale dużo się dowiedziałam i liczę na kolejne spotkania. Jutro jak naładuję baterie w aparacie to wkleję zdj jej cudnej hortensji, mam nadzieję że to wyszło, bo pół drogi kombinowałam gdzie taką u siebie osadzić

Monika, u mnie te z kompostownika wyglądają lepiej (liscie) niż te z ogródka
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
kubi2000 22:53, 24 lip 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
hej, hej wróciliśmy z nad morza. Pogoda była taka sobie. Ąle słońce świeciło a to najważniejsze. Ale jakie oni tam mają hortensje!!!! Wow normalnie byłam w ogromniastym szoku, takie śliczne!!!! Wow wowi jeszcze raz wow
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Welka 22:55, 24 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Widziałam dziś na własne oczy hortensje u Ani Monteverde, wow wow i jeszcze raz wow
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Sebek 22:56, 24 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj serdecznie Ogródek widzę, że powoli już zaczynasz robić ogrodowiskowy - świadczy o tym kupno żurawek Na stojącą wodę mogę poradzić wykopanie wąskiego dołu i nasypanie kamyków z piaskiem, u mnie pomogło tam gdzie się zbierała woda
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Welka 11:45, 25 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Sebek, muszę przekazać to mojemu M, w ogródku wykopuje zawsze dołek i wiaderkiem Kini zbieram gromadzącą się tam wodę, a Twój sosób wydaje się dużo łatwiejszy
Wyjaśniło się dlaczego aparat padł u Ani Monteverde, dorwała go wcześniej Kinia, robiła sobie zdjecia i prawdopodobnie nie wyłączyła go, a ja nie sprawdziłam, także tylko 4 zdj od Ani
Magnolia


Przepiękna horti

Jarzmianka
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Megi 16:51, 25 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Witam w Twoim wątku teraz zazdroszczę warzywnika, w moim małym ogródku nie ma dla niego miejsca, całe szczęście że niedaleko mam rodziców, u których warzyw pod dostatkiem i zawsze mogę narwać na zapas, chociaż to nie to samo, co własny szczypiorek do jajecznicy

Dzieci cudne, jak wszystkie, niech zdrowo rosną, widać że się dobrze bawią w waszym ogrodzie.
Żurawek już nie zazdroszczę, od dzisiaj mam własne, świeżutko przywiezione ze szkółki
____________________
monteverde 00:00, 26 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witam Ewelinko, te pomidorki niech dojrzeją na kompostowniku tam im ciepło, ale na przyszłość jak będziesz obrywała liście pomidorom to nigdy nie wyrzucaj na kompostownik, wkładaj w oddzielny worek i na jesieni pal albo wywalaj na śmietnik
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies