Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiatki i rabatki u Elizy

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiatki i rabatki u Elizy

eliza3 16:25, 01 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
GorAna napisał(a)

Elu, wszystkie kwiatki piekne, ale ta piwonia podbiła mi serce
Pozdrawiam

Po ulewnym deszczu, nie wygląda już tak pięknie, ale zapach pozostał.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
sylwia_slomc... 16:36, 01 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
eliza3 napisał(a)
na koniec piwonia, jak zwykle pieknie zakwitła i pachnie obłędnie








Kurcze gdzieś mi wcięło wczorajszego posta mam te różowe margaretki ze szkółki u Gosi i też pisało, że wrotycz , a ja ich wyśmiałam , ale wtopa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eliza3 16:45, 01 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kurcze gdzieś mi wcięło wczorajszego posta mam te różowe margaretki ze szkółki u Gosi i też pisało, że wrotycz , a ja ich wyśmiałam , ale wtopa

Ja wolę mówić margaretka, wrotycz też mi nie leży, ale sprawdziłam na etykiecie tanacetum czyli wrotycz.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Kasik 21:15, 01 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Te piwonie powalają. Kolor, ilość- cudeńko. Rozczulają mnie bardzo, b o są kwiatami mojej młodości i dzieciństwa u Babci. Musze je zaprosić do siebie.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
zbigniew_gazda 08:44, 02 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Elu cudowny masz ogród i pięknie kwitnący. Piwonie boskie. Widać że w tym samym miejscu już trochę mieszkają. Homebush kupiłem tamtej wiosny i się rozkręca. Cieszę się - patrząc na wzorcowe ogrodniczki ze dokonałem dobrego wyboru. Pozdrowienia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Pszczelarnia 09:59, 02 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wrotycz jakiś uszlachetniony kolorami.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
danuta_szwajcer 10:07, 02 cze 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale masz cudny kolor tych margaretek, pasują do tych piwonii a co to jest co jest za piwoniami a przed juką? jeszcze w pąku? Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
eliza3 16:05, 02 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Kasik napisał(a)
Te piwonie powalają. Kolor, ilość- cudeńko. Rozczulają mnie bardzo, b o są kwiatami mojej młodości i dzieciństwa u Babci. Musze je zaprosić do siebie.


Kasiu, bardzo lubię piwonie szczególnie za ich zapach, nie lubią deszczu podobnie jak hortki, ale za to pachną...
Mam jeszcze białą, dobrze, ze nie kwitną jednocześnie, można się dłużej cieszyć.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
malgorzata_s... 16:10, 02 cze 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Moje piwonie w pąkach i jakieś marne tym razem.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
eliza3 16:14, 02 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
zbigniew_gazda napisał(a)
Elu cudowny masz ogród i pięknie kwitnący. Piwonie boskie. Widać że w tym samym miejscu już trochę mieszkają. Homebush kupiłem tamtej wiosny i się rozkręca. Cieszę się - patrząc na wzorcowe ogrodniczki ze dokonałem dobrego wyboru. Pozdrowienia.

Masz rację, ta pwonia rośnie tu od początku mojego ogrodu, te którym zmieniłam miejsce w tym roku prawie nie kwitną i rośliny dużo mniejsze.
Homebush kupiłam spontanicznie, ale widziałam dorosłe krzewy i robią wrażenie swoimi różowymi kulkami, będzie piękny jak podrośnie.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies