Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiatki i rabatki u Elizy

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiatki i rabatki u Elizy

eliza3 21:42, 06 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Moje kwitną pomimo radykalnego cięcia

To dobra wiadomość, po kwitnieniu wielkie strzyżenie.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
ewsyg 15:55, 07 cze 2016


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
eliza3 napisał(a)


Rózowa się połamała pod wpływem deszczu, ale biała cieszy równie mocno.





Bardzo duże kwiaty ma piwonia Festiva Maxima. Moje zakwitły pierwszy raz po przesadzeniu i kwiatuszki maja małe. Może za rok będzie lepiej
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
danuta_szwajcer 05:30, 12 cze 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ja też tnę wszystkie krzewuszki zaraz po kwitnięciu i bez problemu kwitną znowu. Czy len masz z nasion? Bardzo lubie kolor niebieski w ogrodzie Pozdrawiam U Kasi będziesz?
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 09:57, 12 cze 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Ty masz już basen????? len śliczny, też lubię niebieski w ogrodzie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
eliza3 21:11, 13 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
danuta_szwajcer napisał(a)
Ja też tnę wszystkie krzewuszki zaraz po kwitnięciu i bez problemu kwitną znowu. Czy len masz z nasion? Bardzo lubie kolor niebieski w ogrodzie Pozdrawiam U Kasi będziesz?

Jeżeli chodzi o len, to można powiedzieć, że dzisiaj to już samosiejki.
Przywiozłam go kiedyś jako bylinę, ale on sam się rozsiewa i z maleńkiej sadzoneczki wyrasta całkiem ładna kępka.
U Kasi miałam być, ale jeszcze nic pewnego.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 21:17, 13 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Urszulla napisał(a)
Ty masz już basen????? len śliczny, też lubię niebieski w ogrodzie.

Basen (basenik) mamy od początku istnienia ogrodu, bo to mój M lubi się chlapać, ja bym z niego chętnie zrezygnowała
Len jest śliczny, ale tylko rano, po południu wszystkie kwiatki opadają, aby na drugi dzień zakwitły nowe.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Kindzia 11:29, 14 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jak to jeszcze nic pewnego, że u mnie będziecie??? Właśnie Cię przyleciałam zdyscyplinować, że mi obecności nie potwierdziłaś!!!

Basen to najlepsze cudo ogrodowe, ja niestety muszę zrezygnować z takiego...tylko basen wtedy by u mnie widać było
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
danuta_szwajcer 12:41, 14 cze 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Czyli len kwitnie tak jak liliowce? tego nie wiedziałam, szkoda, że Cie nie będzie, mi też to za bardzo nie pasuje bo mam gości ale na chwilke pojade Bo mi już aż wstyd tyle razy obiecałam i zawsze coś... Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Rumianka 14:09, 14 cze 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Twoje czerwone margaretki przypomniały mi dzieciństwo...w naszym ogrodzie takie rosły od zawsze, a teraz nigdzie ich nie widziałam...ale będę szukać i chcę je mieć...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
eliza3 20:49, 14 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Kindzia napisał(a)
Jak to jeszcze nic pewnego, że u mnie będziecie??? Właśnie Cię przyleciałam zdyscyplinować, że mi obecności nie potwierdziłaś!!!

Basen to najlepsze cudo ogrodowe, ja niestety muszę zrezygnować z takiego...tylko basen wtedy by u mnie widać było

Kasieńko, dzisiaj już wiem, że nie uda nam się przyjechać na wieeelkie spotkanie, ale na kameralne spotkanko na kawkę jak najbardziej.
Powiedz tylko kiedy Ci pasuje.
Mogę zajrzeć nawet w tygodniu po południu jak masz urlop.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies