Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiatki i rabatki u Elizy

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiatki i rabatki u Elizy

eliza3 20:56, 14 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
danuta_szwajcer napisał(a)
Czyli len kwitnie tak jak liliowce? tego nie wiedziałam, szkoda, że Cie nie będzie, mi też to za bardzo nie pasuje bo mam gości ale na chwilke pojade Bo mi już aż wstyd tyle razy obiecałam i zawsze coś... Pozdrawiam

Szkoda, ale czasem plany trzeba zmienić... siła wyższa.
Trochę szkoda, bo takie spotkania zbliżają, może kiedyś będzie okazja się poznać.
Nie mieszkamy chyba tak daleko od siebie ?
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 21:00, 14 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Rumianka napisał(a)
Twoje czerwone margaretki przypomniały mi dzieciństwo...w naszym ogrodzie takie rosły od zawsze, a teraz nigdzie ich nie widziałam...ale będę szukać i chcę je mieć...

Ja też lubię margaretki, jak się rozsieją mogę się podzielić. Nie będę ścinać kwiatków, albo wyślę Ci nasionka.
Przypomnij się.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Rumianka 21:27, 14 cze 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
eliza3 napisał(a)

Ja też lubię margaretki, jak się rozsieją mogę się podzielić. Nie będę ścinać kwiatków, albo wyślę Ci nasionka.
Przypomnij się.
O jak fajnie...mogą być nasionka...Jak nie zapomnę, to się przypomnę...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
eliza3 22:01, 14 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Rumianka napisał(a)
O jak fajnie...mogą być nasionka...Jak nie zapomnę, to się przypomnę...

Zapisz sobie
Ja mam dobrą pamięć, ale krótką więc różnie to bywa
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
ewelaa74 16:14, 16 cze 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857








Cudo!
Ja na swoje nie mogę się doczekać... Ale biorąc pod uwagę fakt, że przywiozłam je od mamy z ogródka w formie niewielkiego korzenia - to się nie dziwię. Drugi sezon nie kwitnie...
Naparstnice ładniutkie, o liliowcach nie wspomnę. U Ciebie jakoś tak wcześnie wszystko.
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
Urszulla 04:11, 17 cze 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Czytam że plany się zmieniły, to rozumiem że nasze ustalenia też. I mi pasuje, bo ta sobota mi też się poplątała i do Kasi wpadnę chyba tylko na krótko.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
eliza3 22:08, 17 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
ewelaa74 napisał(a)




Cudo!
Ja na swoje nie mogę się doczekać... Ale biorąc pod uwagę fakt, że przywiozłam je od mamy z ogródka w formie niewielkiego korzenia - to się nie dziwię. Drugi sezon nie kwitnie...
Naparstnice ładniutkie, o liliowcach nie wspomnę. U Ciebie jakoś tak wcześnie wszystko.

Doczekasz się, krzaczek musi się zaklimatyzować i wzmocnić.
U mnie w tym roku też nie wszystkie zakwitły. Chyba susza ubiegłoroczna im zaszkodziła.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 22:12, 17 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Urszulla napisał(a)
Czytam że plany się zmieniły, to rozumiem że nasze ustalenia też. I mi pasuje, bo ta sobota mi też się poplątała i do Kasi wpadnę chyba tylko na krótko.

Zaproszenie jest cały czas aktualne musimy się tylko zgrać w terminach, bo jeszcze na jakiś urlop w lipcu trzeba by bylo wyjechać.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
anna_g 22:23, 17 cze 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
eliza3 napisał(a)




Oczywiście, że się pochwalę, piękne są...
Aparat zmienił im kolor, są oczywiście bardziej fioletowe...



Ale ładne to zdjęcie Ten bodziszek taki wysoki? a ja myślałam że bodziszki to tylko takie jakieś niskie raczej są...
Nie będę oryginalna i powiem, że czerwony wrotycz szkarłatny też mnie urzekł - bardzo fajna ta margaretka.
A rodki pięknie Ci kwitły - miałaś takie małe Pisarzowice
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
eliza3 22:42, 17 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
anna_g napisał(a)


Ale ładne to zdjęcie Ten bodziszek taki wysoki? a ja myślałam że bodziszki to tylko takie jakieś niskie raczej są...
Nie będę oryginalna i powiem, że czerwony wrotycz szkarłatny też mnie urzekł - bardzo fajna ta margaretka.
A rodki pięknie Ci kwitły - miałaś takie małe Pisarzowice

Te bodziszki rzeczywiście wysokie, ale są bardzo ładne i bardziej fioletowe niż na zdjęciu.
Są u mnie pierwszy rok, zobaczymy jak się rozrosną, wolałabym, aby były niższe, bo troszkę się przewracają, ale kolor i wielkość kwiatków bardzo mi odpowiada.
Margaretki kupiłam u Kapiasów... mam w planie pojechać tam w niedzielę, może znowu coś przywiozę
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies