Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony chaos u Dawida

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony chaos u Dawida

tengel27 09:11, 21 lip 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Sebek napisał(a)
Fajne zdjęcia z ogrodu Danusi - jak zwykle jest idealnie U Ciebie również jest ślicznie - tyle masz tych cudów, że nie wiadomo na co zwrócić uwagę


Dzięki Ale jeszcze mam sporo pustych miejsc, więc roślin jeszcze chyba dojdzie
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
tengel27 09:13, 21 lip 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
monteverde napisał(a)
Dawidek przeleciałam zaległości calle piękne, a zakupy imponujące a nie kupiłeś przetacznika siwego czyli Veronica incana, bo go szukam pozdrawiam


Niestety to na razie mój jedyny przetacznik, ale w szkółce w której byliśmy wracając od Danusi były 2 lub 3 odmiany przetaczników o srebrzystych liściach.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Gardenarium 14:28, 21 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jestem, przeleciałam kilka stron uważnie i ta łacina mnie rozbroiła. Hedera helix haha.
Oczywiście kwiatki w walizie obejrzałam, no widzisz jakie to łatwe?

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
agatanowa 08:45, 24 lip 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
tengel27 napisał(a)
Pora na zaległości z mojego ogrodu, czyli co kwitnie na dziś






Tengel27, przywiodło mnie do Ciebie od Łukasza. Pięknie tu u Ciebie Bardzo mi się podoba to romantyczne w kolorystyce połączenie anabelki z tamaryszkiem.

Powojnik kwitnie na bogato!

Zaznaczyłam sobie Twój wątek do czytania
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
tengel27 17:47, 24 lip 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Witaj agato i cieszę się, że Ci się spodobało w moim ogrodzie. Zestawienie tamaryszku z hortensją wyszło ot tak sobie - po prostu tylko tam miałem miejsce na horti
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Milka 17:50, 24 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A pamiętasz odmianę tamaryszku, ten później kwitnie i ma bardziej różowe kwiatostany, sliczny jest i połączenie też
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
agatanowa 17:53, 24 lip 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
tengel27 napisał(a)
Witaj agato i cieszę się, że Ci się spodobało w moim ogrodzie. Zestawienie tamaryszku z hortensją wyszło ot tak sobie - po prostu tylko tam miałem miejsce na horti


Dawid, i pewnie dlatego właśnie, to takie dobre połączenie. Bo niepowtarzalne i oryginalne
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
tengel27 17:58, 24 lip 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
irena_milek napisał(a)
A pamiętasz odmianę tamaryszku, ten później kwitnie i ma bardziej różowe kwiatostany, sliczny jest i połączenie też


Irenko nie znam odmiany, ale w maju kwitnie tamaryszek drobnokwiatowy (Tamarix parviflora), a w lipcu tamaryszek odeski (Tamarix odessana). Zapewne nieopatrznie kupiłem tego drugiego, co mnie cieszy bo mam rżowo w lecie
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
jotka 18:23, 24 lip 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Dawid, patrze na Twoje powojniki, które w czasie spotkania były takie smutne ... A teraz, aż oczy się śmieją, gdy na nie patrzę
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
tengel27 20:25, 24 lip 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
jotka napisał(a)
Dawid, patrze na Twoje powojniki, które w czasie spotkania były takie smutne ... A teraz, aż oczy się śmieją, gdy na nie patrzę


Jolu, wciąż jeszcze odchorowują przeprowadzjkę, ale już z nimi lepiej
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies