Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony chaos u Dawida

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony chaos u Dawida

Luki 08:15, 25 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Pokaźna kolekcja lili Ci się nazbierałą, a tu jeszczę mówisz, że sporo nowych będzie kwitnąć
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
agatanowa 08:42, 25 lip 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
tengel27 napisał(a)
Malwy są u sąsiada. Moje zeżarło choróbsko i trafiły do ogniska. A 'Conca d'Or' ma kilka młodych roślin na dole, stąd piętra


No moje malwy też niestety rdza (chyba) dopadła, ale chyba spróbuję zawalczyć. Szkoda mi ich.

Ale się nabrałam z piętrami
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
tengel27 09:57, 25 lip 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Luki napisał(a)
Pokaźna kolekcja lili Ci się nazbierałą, a tu jeszczę mówisz, że sporo nowych będzie kwitnąć


Spora chyba nie, ale w tym roku zamierzam coś jeszcze dokupić Już widziałem, że zaczynają się pojawiać nowe oferty w sklepie, w którym je kupuję.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
zuza12 11:15, 25 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
No tych lilii to troche nafociłeś. I co ja słyszę są jeszcze w poczkach? Moje już prawie przekwitły.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Mala_Mi 12:12, 25 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
'Conca d'Or' - ładna

Malwy mi też łapały rdzę, wiec żyje to co żyje, ale już sie z nich wyleczyłam.... na szczęście rdz nie przenosi sie na inne rośliny, a opryski i tak nic nie dają...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
hanka_andrus 16:09, 25 lip 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja porażone liście po prostu wyłamuję.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
agatanowa 17:37, 25 lip 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
hanka_andrus napisał(a)
Ja porażone liście po prostu wyłamuję.


Hanka ja też wyłamuję, ale widzę, że i nawet kwiat nędznieje niestety, więc chyba bedzie trzeba pryskać.

asc, ja się z malw może też kiedyś wyleczę, jeśli... ich nie uleczę i będą zamierać rok do roku Choć... chyba jednak będę się starać je mieć mimo wszystko.
Dla mnie malwy to duch Młodej Polski, co tam Młodej, ogólnie: Polski. Szkoda, żeby zaprzestać uprawiać tak piękne rośliny, które są dla nas charakterystyczne.
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 12:53, 26 lip 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Dawid, a mam małą prośbę, może doradzisz. Pytanie w moim wątku tutaj: http://www.ogrodowisko.pl/watek/3425-starorzecze-na-gorce?page=15#post_0
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
tengel27 07:43, 01 sie 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Dziś wolny dzień, ale że po wczorajszych deszczach mokro to będę miał kolejny dzień rozpakowywania się.

Za to mam kilka fotek z ogrodu. Na początek kilka ogólnych ujęć.

Tuż przy ścieżce nieco zmieniłem... wysokie rośliny zapewniały mi mycie nóg po deszczach, więc posadziłem coś nieco mniejszego. Miałem też okazję w końcu rozdzielić żurawkę 'Purple Peticoat'.







____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Nati 09:47, 01 sie 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
hej mam na wymianę żurawki southern comfort, i alabama sunrise jesli chcesz bo one tylko do cienia u mnie się ciągle palą, jeśli masz jakieś żurawki albo funkie ciekawe to wpadnę( np. w sobotę po południu) i się wymienimy bo słyszałam że myślisz że nie chcę się z tobą skonfrontować, nie mam jak do ciebie jechać w tygodniu a weekendy zazwyczaj spędzam czas z rodziną, a do pracy, nie wiedziałam że można ci tam przeszkadzać byłam tylko raz w pałacu po storczyki a tak w ogóle nigdy tam nie wchodzę aha Purple Petticoat' Edytka mi podaruje bo wiem że jej dałeś to jak masz to coś innego możesz zaproponować pozdrawiam.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies