Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony chaos u Dawida

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony chaos u Dawida

hanka_andrus 07:43, 02 sie 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Rzadkości pokazujesz, kaktusiarnia w rozkwicie
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Nallar 18:15, 05 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Twoje róże, mieczyki, kaktusy...możn patrzeć i patrzeć, piękne. Podziwiałam dziś Twoje handmade, szacunek, masz zdolne łapki.
Pozdrawiam i gratuluję pomysłów.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
tengel27 17:43, 10 lis 2014


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Dziękuję Nallar

Mam ogromne zaległości. Zdjęć praktycznie od sierpnia nie robiłem. Powód - nieustanny brak czasu. Zachciało mi się działalności, więc kończąc pracę trzeba brać się za twórczość by na ZUS zarobić. Do września nie było źle. Trafiła się nawet piątka w totka. Potem zaczęło się sypać...

Na razie jest jakoś. Czy się poprawi czas pokaże, ale mam nadzieję, że nowy rok będzie lepszy.

Pozdrawiam wszystkich
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
hanka_andrus 18:06, 10 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Trzymam kciuki za udany bilans na koniec roku. Ogród i tak w tej chwili odpoczywał będzie.Pozdrowienia zostawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
waldek727 19:37, 10 lis 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
tengel27 napisał(a)
Dziękuję Nallar

Mam ogromne zaległości. Powód - nieustanny brak czasu. Zachciało mi się działalności, więc kończąc pracę trzeba brać się za twórczość by na ZUS zarobić.

Powiedz David, że to co robisz to robisz z miłości do kobiet a nie z troską o ZUS.
Widziałem, że stawiasz sobie nowe wyzwania z których jesteś zadowolony. Czy próbowałeś również odwróconego chainmaille 4in1? Jak Ci ta ,,dłubanina" wejdzie w krew to myślę, że w przyszłym roku pochwalisz się nawet Garibaldim.
Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
tengel27 19:42, 10 lis 2014


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Waldku, chainmaille to dla mnie nowość i na razie mam opanowany tylko 4 in 1 Przede mną bizantyjski, ale to już jak się "odkuję" finansowo i ogniwek zakupię. Szczerze się przyznam, że jak usiadłem do pierwszej bransoletki to mi do 1 w nocy zeszło i nie mogłem tego zostawić bez skończenia
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
eda 19:49, 10 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
O Dawido jest pozdrówka
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
waldek727 19:59, 10 lis 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Możesz zaoszczędzić na ogniwkach i sam sobie zrobić. Kup parę metrów drutu jedynki (zawsze możesz przeciągnąć przez cajzyn) i przy pomocy wiertarki nawiń go sobie na odpowiednią średnicę 8-10 cm długości pręcik. Do pocięcia sprężyn użyj nożyczek z bardzo krótkimi ostrzami.
Życzę twórczej pracy w zimowe wieczory.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
tengel27 21:40, 07 mar 2015


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Nowy sezon, nowa przygoda. Tym razem zanosi się że będę miał sporo czasu, bo najprawdopodobniej będę bezrobotny. Chyba, że coś szybko znajdę A jak nie to będzie czas i na forum i na rękodzieło

Żeby dobrze zacząć nowy sezon to kilka dzisiejszych kolorków

Krokusy...



... i jeszcze więcej krokusów



Pączki na pierisie



Rhododendron schlippenbachii już pokazuje kolorki. Po raz pierwszy odkąd go posadziłem.



I gwiazda na skalniaku Iris reticulata 'George'

____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Kondzio 21:42, 07 mar 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
witaj i tutaj hi hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies