Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu dniem swym zmęczona przysiadam na chwilę

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu dniem swym zmęczona przysiadam na chwilę

Moniika 07:10, 14 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Hej Ewo ! Czekam na nowości bo te cudeńka z tarasu już widziałam , chętnie Twoja działkę obejrzę Jesteś na urlopie? Ja niestety nie... więc się muszę robótką zając , ale wieczorkiem wpadnę zobaczyć co wkleiłaś
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
justine17 15:06, 14 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Witam śliczny taras.
____________________
Izabela
due 16:04, 17 sie 2012

Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 51
Oj, joj, joj! Strasznie zaniedbałam ten swój wątek. Ale cóż teraz się poprawię, bo mam na to dużo czasu. Przede wszystkim witam Was wszystkich i zaraz wezmę się za odpowiadanie na pytania.
Tak dla usprawiedliwienia napiszę Wam najpierw o moim przebiegu życia od wtorku. Po południu zadzwoniła do mnie koleżanka, że mam za nią jechać do Gołębiewskiego (bo inaczej kasa przepadnie), moim zadaniem było tylko załatwić sobie urlop do końca tygodnia. Taka okazja nie zdarza się często więc stawałam na głowie żeby tylko wyjechać, i udało się. Wtorek wieczorem już tam odpoczywaliśmy a w środę wieczorem była imprezka. Impreza była super ale dla mnie nie skończyła się najlepiej. Co zostało stwierdzone dopiero w czwartek rano u lekarza. Tańce trwały do 6 nad ranem i bawiłam się świetnie choć trochę bolała mnie noga, a że byłam trochę znieczulona to nie czułam tego bólu tak bardzo. Dopiero drugi dzień zaczęłam utykać na lewą nogę, bolało i puchło w oczach. M zabrał mnie więc do lekarza, który stwierdził - skręcenie kości śródstopia. Miałam do wyboru albo 6 do 8 tygodni w gipsie albo zakaz chodzenia na 2 tygodnie, cóż wydawało mi się że wybrałam to lepsze, ale dziś siedzę już w domu i zastanawiam się czy rzeczywiście to był dobry wybór. Ile można wytrzymać leżąc??? Wierzcie mi dwa dni to już za wiele.
____________________
Ewa http://www.ogrodowisko.pl/watek/2219-tu-dniem-swym-zmeczona-przysiadam-na-chwile
romka 16:12, 17 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
due napisał(a)
dziś siedzę już w domu i zastanawiam się czy rzeczywiście to był dobry wybór. Ile można wytrzymać leżąc??? Wierzcie mi dwa dni to już za wiele.


ooooo biedactwo!!!!!!
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
bogumila 16:19, 17 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Serdeczne pozdrowienia ...zza miedzy...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Moniika 16:21, 17 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
To faktycznie pech!!!! A jeśli o wyjazd z koleżanką chodzi ... Oj przydał by mi się ...A zwolnienie potem tez jakoś bym przeżyła ... Lektur tyle zaległych mam i Ogrodowisko oczywiście!!!
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
eliza3 16:26, 17 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Byłam, taras widziałam...Zdrowia życzę, a ponieważ masz dużo czasu to wszystkich odwiedzisz i zdjęcia wstawisz, zawsze to jakiś pożytek z tego leżenia
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
due 16:31, 17 sie 2012

Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 51
Witaj Romka. Muszę Ci powiedzieć, że ma też to swoje dobre strony. Leżę na tarasie w pięknym słoneczku a mój M współczuje mi i w ramach tego współczucia sadzi roślinki, ale nie ukrywam chciałabym mu pomóc. Do tego w ramach poprawienia mi nastroju kupił mi iglaczka, który już długo mi się podobał ale stwierdziłam, że jest za drogi i dlatego go nie miałam. Oto on już posadzony.
Do Twojego ogródka już zaglądałam i to co najbardziej pamiętam to Twoją "wielką" początkową miłość do wsi, bo ja pałałam taką samą, a teraz mieszkam w cudownej wiejskiej okolicy i cenię spokój, który mnie otacza.
Teraz przechodzę do szukania zdjęć z początków mojego ugoru, żeby było widać jak to się u mnie zmieniało.
____________________
Ewa http://www.ogrodowisko.pl/watek/2219-tu-dniem-swym-zmeczona-przysiadam-na-chwile
due 17:11, 17 sie 2012

Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 51
A teraz postaram się odpowiedzieć na powitalne posty i zaraz wstawię kilka zdjęć z początków mojego ogrodu.
Gabi Ta zieleń to Gdynia i jak na pierwszym zdjęciu widać za moim tarasem był gęsty las. W 2007 roku pewnego dnia wyszłam do pracy a z pracy prosto na uczelnię i dzwoni do mnie syn z pytaniem
" Mama co się stało z lasem" jak przyjechałam ok 19 do domu wszystkie drzewa leżały. Ścięto je jednego dnia, ktoś za to beknął zwolnieniem z pracy, ale drzewa już nie odrosły.
Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, bo coś od Ciebie z ogródka chcę ściągnąć. Bardzo podoba mi się zestawienie żurawek z trawami i chcę tak u siebie zaznaczyć koniec mojej rabaty.
Izo Co do podlewania tego tarasu to dygało się po co najmniej 10 konewek 10 litrowych, z łazienki na taras i z powrotem. Dlatego teraz właśnie się robi projekt nawadniania ogrodowego, rozłożenie tego ustrojstwa należy do mojego M.
Danusiu Mój taras to nic przy twoim ogrodzie, co rusz odkrywam w nim coś piękniejszego. Powiedz proszę ile czeka się na takie cudo. Te formy i kształty urzekają, ta ogromniasta hortensja ( moje takie liche). Do tego jeszcze tyle doniczek. U Ciebie nawadnianie ogrodowe to chyba standard.
Sebek W twoim ogródku byłam od razu bo nie wielu facetów lubi kwiaty, a Ty masz to chyba we krwi, bo tak ładnie u Ciebie.
Ewelinko Cy to u Ciebie była glina, tak to chyba u Ciebie i mama pytająca o mieczyki. Powiedz jak poradziłaś sobie z tą gliną, żeby coś rosło, bo ja mam to samo i już mi ręce opadają.

Na razie tyle, bo muszę zjeść obiad - ale zaraz wracam.
Powiedzcie mi tylko jak wstawiacie buźki, bo ja nie mogę ich znaleźć i jak dać w swoim profilu link do mojej strony, co próbuję to wkleja mi się tekst linku ale nie aktywny.
____________________
Ewa http://www.ogrodowisko.pl/watek/2219-tu-dniem-swym-zmeczona-przysiadam-na-chwile
romka 17:17, 17 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
ja tylko na chwilkę bo idę trawę kosić

.... no tak, w takich okolicznościach przyrody to i rekonwalescencja miło mija!!!! obys tylko za mocno nie przyzwyczaiła sie do pokazywania palcem!!!!

iglaczek cudnej urody, cena pewnie mniej cudna ale co tam raz sie żyje
pochwal sie co to jest, dodam do notatek może i u mnie kiedyś taki stanie
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies