Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu dniem swym zmęczona przysiadam na chwilę

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu dniem swym zmęczona przysiadam na chwilę

Diana 23:18, 20 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Ewuś na ja napisze tylę SUPER
Masz ślicznie wytyczone linie rabat, inne nietypowe kształty...bardzo mi sie podoba
historia z rumiankiem kochani byli,gdyby u mnie tacy się trafili......ja nerwus jestem i też nawrzeszczałam nie raz na fachowców !!!!! ale kwiatków mi nie posadzili..........
Rabata przed domem bardzo elegancka
pozdrawiam
romka 23:18, 20 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
a to wcale nie jest prawda!!!!!! ja Cie odwiedziłam, wczoraj w czasie poobiedniej kawusi czytałam o kwiatach pięknych które Ci robotnicy zasadzili i śmiałam się do monitora że mój mąż sie stukał w głowę, ale nie napisałam nic, bo za chwilę musiałam gonić do pracy (swoją drogą masakryczne popołudnie miałam wczoraj i pracując zastanawiałam się, ze ludziom nie szkoda życia i zdrowia by dręczyć sie wzajemnie)

mam nadzieję, że czujesz się już lepiej
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Lena 23:22, 20 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Witaj Ewo

Fajny watek,drogi przez mękę do upragnionego ogrodu

Masz piękny dom-dach rewelacja!

Otoczenie tarasu ,kolorystyka ,rosliny..wspaniałe.
Mam niedosyt i czekam na ciąg dalszy
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
due 23:26, 20 sie 2012

Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 51
bogumila_bienko napisał(a)
Serdeczne pozdrowienia ...zza miedzy...

Bogusiu, a gdzie ta miedza.
Napisz od razu czy Ty mieszkasz koło naszego pięknego Parku Oliwskiego, czy tam pracujesz, bo chyba nie mieszkasz na jego terenie. Jego urodę przedstawiasz przepięknie.
____________________
Ewa http://www.ogrodowisko.pl/watek/2219-tu-dniem-swym-zmeczona-przysiadam-na-chwile
due 23:36, 20 sie 2012

Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 51
Diano Do Ciebie mi jeszcze bardzo daleko, ale będę się starać. Fachowców rzeczywiście wspominam najlepiej, choć języka nastrzępiłam.

Romka Niestety nie czuję się lepiej, bo noga boli i drętwieje, w środę wracam do lekarza. I zapraszam na dalsze sesje mojego ogrodu, a śmiechu pod dostatkiem życzę na co dzień.

Lena Dziękuję bardzo za miłe słowa i zaraz lecę do Ciebie pooglądać. Nie gniewaj się jak coś ściągnę - najpierw Cię powiadomię oczywiście.
____________________
Ewa http://www.ogrodowisko.pl/watek/2219-tu-dniem-swym-zmeczona-przysiadam-na-chwile
Welka 23:45, 20 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
due napisał(a)

Ewelinko Cy to u Ciebie była glina, tak to chyba u Ciebie i mama pytająca o mieczyki. Powiedz jak poradziłaś sobie z tą gliną, żeby coś rosło, bo ja mam to samo i już mi ręce opadają.


U mnie, u mnie
W miejscach gdzie rosną warzywa i są rabaty M powykopywał glinę (tak gdzieś do połowy łydki) i nawiózł nowej ziemi, tam gdzie jest trawa jest cieńsza warstwa nawieziona bezpośrednio na to co wcześniej było "trawnikiem" (poszło jakieś 5 dużych wywrotek, a już następna kupa ziemi jest rozwożona, ale ta ziemia bardziej "piaskowa"). Miejscami -w truskawkach i przy juce - glina zaczyna podchodzić do góry, ale jakoś ani truskawkom ani juce to nie szkodzi i na razie zostawiam to tak jak jest. W tym roku co jakiś czas podlewam rośliny Rosahumusem (polecany przez Maję w ogrodzie na glinę między innymi) i albo moja podświadomość tak działa, albo faktycznie rośliny lepiej rosną. Zobaczymy za parę lat jak to wszystko będzie wyglądało, dziś znalazłam duży plus gliny - nie ma kretów ani nornic

U Ciebie nie tylko taras ładnie wygląda, otoczenie domu coraz ładniejsze się robi
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
romka 23:51, 20 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Ewelinka231281 napisał(a)
W tym roku co jakiś czas podlewam rośliny Rosahumusem (polecany przez Maję w ogrodzie na glinę między innymi) i albo moja podświadomość tak działa, albo faktycznie rośliny lepiej rosną.


ja kocham rosahumus i zaręczam Cię, że Ci się nie wydaje czytałam gdzieś że ta jednak kilogramowa paczka ma tyle kwasów humusowych co 30 ton obornika
a w domu mam biohumus i też jest rewelacyjny!!! a jak mojej mamie dałam w słoiczku i zaczęła kwiatki podlewać to tylko pyta, co ty mi dałaś, że kwiatki jak szalone rosną
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Welka 00:06, 21 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
To dobrze, bo bałam się że zaczynam się robić podatna na reklamę
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
monteverde 00:30, 21 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Duo, właśnie przeczytałam wszystko do końca bardzo mi się podoba u Ciebie począwszy od tarasu i skończywszy na ogrodzie, fajne plytki wokół domu możesz napisać jakie różemasz na różance przy domu? pozdrawiam sedecznie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
due 00:36, 21 sie 2012

Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 51
Dziś już idę spać, ale jutro z rana wszystkim odpowiem.
Dobranoc (pewnie i tak wszyscy śpicie, bo tylko ja jestem na zwolnieniu)
____________________
Ewa http://www.ogrodowisko.pl/watek/2219-tu-dniem-swym-zmeczona-przysiadam-na-chwile
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies