Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mirkowy ogród (początki)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mirkowy ogród (początki)

Mirka 20:36, 03 kwi 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Milka napisał(a)
Nasypało dużo, ale dla roslin akurat dobrze. Super hortensje wyhodowałaś, dla mnie ten sposób patykowy jest rewelacyjny

Dla mnie też super sposób.Już teraz tak po kilka sztuk ukorzeniam takich co nie mam.
Śniegu mam tyle że tygodnia mało aby się roztopił.
20 m podjazdu odśnieżaliśmy 1.5 godz. z em w sobotę aby autem można było wyjechać
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 14:46, 11 kwi 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Mirko mam zdjęcie z zeszłej wiosny i Baptysja 25 Kwietnia była taka

____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
mirkaka 15:41, 11 kwi 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Ech, u mnie nie ma po niej śladu na razie , ale tam w okolicy nornica ryła, tulipany wyjedzone, może i jej korzenie zjadła, czekam Mirko na dzisiejszy ogląd u Ciebie, ja nawet nie widzę resztek starych gałązek, nie pamiętam czy je cięłam jesienia.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Mirka 08:25, 12 kwi 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
mirkaka napisał(a)
Ech, u mnie nie ma po niej śladu na razie , ale tam w okolicy nornica ryła, tulipany wyjedzone, może i jej korzenie zjadła, czekam Mirko na dzisiejszy ogląd u Ciebie, ja nawet nie widzę resztek starych gałązek, nie pamiętam czy je cięłam jesienia.

Mira Baptysja u mnie dziś tak wygląda.
Dopiero się budzi.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 08:26, 12 kwi 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
U mnie jedna Hakone już takie ma listki
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
mirkaka 10:15, 12 kwi 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Dzięki Mireczko, u mnie nic nie widać, albo ją przesadziłam i nie pamiętam tego albo stracona, albo jeszcze śpi. Czekam na ciepełko
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Mirka 11:39, 12 kwi 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
mirkaka napisał(a)
Dzięki Mireczko, u mnie nic nie widać, albo ją przesadziłam i nie pamiętam tego albo stracona, albo jeszcze śpi. Czekam na ciepełko
Ten tydzień ma być ciepły więc jest szansa aby się pokazała .
Wiesz Mirko że Baptysja ma palowy korzeń i nie lubi przesadzania chyba że młoda sadzonka.
Ja mam sześć posadzonych w kupie i chciałam jedną przesadzić to nie dałam rady tak ma ogromne korzenie. Rośnie w jednym miejscu 4 rok.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
mirkaka 16:44, 12 kwi 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Wiem o tym, dlatego mogłam się śpieszyć i przesadzić bo była niedawno kupiona. Skleroza całkowita, nie pamiętam co z nią zrobiłam
Ale jej korzenie wytrzymują susze które u mnie są ostatnimi laty. Może warto w te rośliny zainwestować i mieć ich więcej
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Mirka 17:52, 12 kwi 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
mirkaka napisał(a)
Wiem o tym, dlatego mogłam się śpieszyć i przesadzić bo była niedawno kupiona. Skleroza całkowita, nie pamiętam co z nią zrobiłam
Ale jej korzenie wytrzymują susze które u mnie są ostatnimi laty. Może warto w te rośliny zainwestować i mieć ich więcej

U mnie na piaskach rośnie super. Ja swoją mam z nasion wiec możesz ze swojej zebrać i wysiać tylko zakwitnie po dwóch latach. Moja w tym roku powinna pokazać ładne kwitnienie.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
mirkaka 19:44, 12 kwi 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
A gdzieś czytałam że dopiero po 4 latach zakwitnie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies