Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona odskocznia

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona odskocznia

Hogata 23:01, 04 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witam wszystkich odwiedzajacych, tych co zostawiają ślad i tych cichych
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Joaska 08:53, 05 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104

Wg mnie skoro tu jest cień to najlepsze byłby by RH , hosty, kilka kulek bukszpanowych, jakieś żurawki jasne jak citronelka dla rozjaśnienia zakątku.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Hogata 09:10, 05 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Myślałam o RH, ale się ich boję . Miałam kiedyś jeden i nie chciała zakwitnąć i w końcu padł. Pewnie coś nie tak miał, albo był chory. Ale niechęć pozostała
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Joaska 09:15, 05 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Hogata napisał(a)
Myślałam o RH, ale się ich boję . Miałam kiedyś jeden i nie chciała zakwitnąć i w końcu padł. Pewnie coś nie tak miał, albo był chory. Ale niechęć pozostała

Specjalistka od RH jest Bogdzia z ogrodu rododendronowego
Za jej wskazówkami nie ma szans żeby Rh źle wyglądały.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Hogata 09:26, 05 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Podobają mi się RH bardzo, teściowej nawet kupiła różowy na imieniny to może jak poczytam i się podszkole to poćwicze sobie na nim
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Rench 15:04, 05 paź 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Witaj sąsiadko,nawet nie wiesz jak bliska
Ja tez mieszkam w okolicy Jarosławia Strasznie się cieszę,że mieszkasz tak blisko.
Pozdrawiam


____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Hogata 21:19, 05 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Nie mam czasu robić w ogródku, pozostaje mi tylko przyglądanie się roślinkom.
A tu moje cisy które są posadzone za kolnami w zakątku kolnowym, marzy mi się żywopłocik
Nie są zaduże ale cena też była mała 5 zł za szt. Posadziła je co 40 cm mam nadzieję że się rozrosną. Płot mam ubrudzony przez moje boćki (dobrze że już odleciały) i dlatego muszę mieć jak najszybciej nowy parasol ochronny. Może za tydzień posadzę klony i niech rosną szybko, bo boćki na wiosnę wracają.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 21:43, 05 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Mój wjazd. Po prawej przy płocie są tuje szmaragd za płoteczkiem.


Widok od wejścia do domu. Ten pasek od domu do chodnika ma jakieś 35 - 40 cm i bardzo bym chciała na drugi rok go przerobić. Mam tam wsadzone krokusy, hiacynty, tulipany i na wiosnę jest kolorowo, a teraz to nie mogę patrzeć. Jest to ściana zachodnia, ale w samo południe jest tu duzo słonka i trochę przypala jak się kostka nagrzeje. Tutaj potrzebuje pomocy, bo kompletnie nie mam pomysłu. Co posadzić żeby się zmieściło i było ładnie przez cały rok.


____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
ana_art 21:53, 05 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
witaj
rh zachwycają przez cały rok, obczytałam się u Bogdzi obgadałam z nią i najważniejsze to dobrze przygotowana ziemia, dobre posadzenie i woda. posadziłam 5 sztuk u siebie zobaczymy jak przetrwają zimę.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Rench 22:00, 05 paź 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Ładny masz trawnik,mój po tegorocznych regeneracjach ogrodowych wyglada jak pobojowisko.
Jeśli dobrze widzę na płocie masz winobluszcz. Pilnuj go żeby się nie rozpanoszył za bardzo, ja teraz całe lato walczę z jego pozostałościami, wrósł mi pod trawnik na głębokości ok 20 cm i jeszcze co jakiś czas widzę że wyrasta gdzieś,gdzie nie powinien nawet być nigdy.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies