Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona odskocznia

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona odskocznia

goniako 08:14, 17 paź 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
Hogata napisał(a)
Chłopcy kibicuja mi przez okno, szkoda że jest zimno.



Witaj Agatko!

Super te Twoje bliźniaki. Będziesz miała z nich pociechę. Wiem coś o tym bo sama mam dwóch, tylko moi to już dorosli (22 lata)
Pozdrawiam
____________________
Ogródek Asi
Hogata 20:52, 17 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
anna_studio napisał(a)

Dzisiaj sadziłam platana. Miałam odpowiednią pomoc.

Dołek przygotowany


Platan czeka grzecznie




...przyleciałam się przywitać...
Bardzo podoba mi się nowa odmiana platana...
Pozdrawiam...


Mam nadzieję, że jak będzie dobrze podlewany to wyrośnie na dużego i mądrego mężczyznę.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 20:56, 17 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witaj Asiu. Ale ci fajnie że masz takich już dużych, teraz możesz więcej czasu poświęcić dla siebie i ogrodu. Ja jak mi się tylko udaje to uciekam do ogrodu, chociaż na chwilkę.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 21:03, 17 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Moje żurawki, poznałam je dzięki ogrodowisku

Citronelle


Stoplight


Sparkling Burgundy


Moja pierwsza lawenda, testuję czy u mnie przezimuje
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 21:06, 17 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Widok na gniazdo bocków. Latem rano mamy pobudkę klekocząca.

____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Gardenarium 22:16, 17 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Hogata napisał(a)
O mam znalazłam Ogród zmyślony zdjecie myszorka , nie wiem czy tak można zamieszczać czyjeś zdjęcia?

http://www.ogrodowisko.pl/watek/670-ogrod-zmyslony?page=49


Można "zacytować" tak jak ja teraz. Klikasz "cytuj" i kasujesz niepotrzebny tekst na podglądzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Hogata 22:30, 17 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Dziękuję Danusiu. Dopiero się uczę prowadzić własny wątek i nie chcę zaliczyć jakieś wpadki. A tym bardziej czyiś zdjęć sobie przypisywać.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Mala_Mi 16:42, 18 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484







Ależ fajny krecik Ach joj.....

Bluszcz na słupie zostaw, u Marzenki z Tarnowa z Wątku O.... pięknie obrósł... kiedy w wolnej chwili skocz i zobacz.... był gdzieś na ostatnich stronach Ślicznie to wygląda.... a bocianki złośliwe... podrzuciły Ci bliźniaki..... fajnie patrzeć.... gorzej wychować.... I na wszelki wypadek się od nich odgradzasz

Dzięki za wizytę na moim wątku i za przeczytanie relacji ze spotkania .. Zapraszam.... do Rzeszowa nie jest tak daleko.. I najlepiej razem z Renatką.. dwie Jarosławianki..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Hogata 20:42, 18 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985

asc napisał(a)

Bluszcz na słupie zostaw, u Marzenki z Tarnowa z Wątku O.... pięknie obrósł... kiedy w wolnej chwili skocz i zobacz.... był gdzieś na ostatnich stronach Ślicznie to wygląda.... a bocianki złośliwe... podrzuciły Ci bliźniaki..... fajnie patrzeć.... gorzej wychować.... I na wszelki wypadek się od nich odgradzasz

Dzięki za wizytę na moim wątku i za przeczytanie relacji ze spotkania .. Zapraszam.... do Rzeszowa nie jest tak daleko.. I najlepiej razem z Renatką.. dwie Jarosławianki..


Bluszcz na pewno zostanie. Zaraz skoczę do Marzenki chyba u niej jeszcze nie była. Boćkom już darowałam tą złośliwość.... lekko nie jest, ale jakoś dajemy radę. Uśmiech łobuziaków wynagradza cały trud.

Rzeszów to faktycznie nie jest daleko, chwiałabym się wybrać kiedyś do do szkółki w Tyczynie. Dowiedziałam się o niej w twoim wątku.... Patrzyłam na ich stronę, jeszcze w takiej dużej szkółce nie byłam. Więc może kiedyś zorganizujemy spotkanko.....
Pozdrawiam
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 22:15, 19 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Pokarze jeszcze jedno miejsce, które jest do przeróbki.

Rosną tu przeważnie rośliny jednoroczne: aksamitki, surfinię. Jest to akurat na wprost wejścia do domu.


Teraz już trochę posprzątałam bałagan


Z większej perspektywy


Chciałabym z prawej strony beczki posadzić brzozę, z lewej od beczki za kamieniami polnymi klona palmowego. W miejscu gdzie są poukładane teraz kamienie (mają być na elewację) chciałabym postawić ławkę. Tak żeby można było usiąść jak dzieciaki będą się bawić w piasku (chociaż wątpię czy dadzą posiedzieć chociaż 5 minut). A co wyjdzie z moich planów to zobaczymy. Nie umiem narysować tego co bym chciała.

Jak ktoś miałby jakieś pomysły to wszystkie propozycje są mile widziane. Krytyka również jest dla mnie motywująca do działania.
Pozdrawiam
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies