Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona odskocznia

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona odskocznia

Hogata 22:34, 03 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witam.

Przyglądam się, podglądam wasze piękne ogrody i chyba dałam się zwariować zielonemu szaleństwu.
Myślałam spoczątku że tylko będę podglądać i czerpać inspirację do zmian w swoim ogrodzie, bo przecież nie mam czasu na pisanie, wklejanie zdjęć...

Czas się przedstawić. Mam na imię Agata mieszkam na podkarpaciu. O zmianach w ogrodzie nawet nie myślała trójka dzieci, praca, zresztą po co przecież coś i tak kwitnie. Tak myślałam dopóki nie trawiłam na ogrodowisko.

A wszystko zaczęło się od buka, który wymyśliłam sobie kupić. Buk to za dużo powiedziane mój to jest "buczek" niecałe 80 cm. Jak go kupiłam to co znim zrobić? Gdzie posadzić? Co on lubi? No to poszukiwania w internecie i najładniejsze kompozycje znalazłam tutaj. I tak to właśnie trafiłam na Ogrodowisko i tu zostałam. To poprostu uzależnia.

A to zdjecie mojego "buczka" Purple Fountain i mojej najstarszego muszkietera.


Buk w towarzystwie żurawki Georgia Peach, Sparkling Burgundy i hosty Saint Elmos Fire. Narazie pojedyncze nasadzenia ale to tylko taka tymczasowa przechowalnia.
Kupuję małe rośliny bo wiadomo kasa się liczy, ale lubię też widzieć jak po paru latach wszystko się zmienia. Wiadomo ogród dla cierpliwych.
Kupiła także w tym roku po jednej sztuce żurawki Lime Marmalade, Citronelle i rozmnażam. Na drugi rok będzie już coś do posadzenia.

Jak tylko udaje mi się wyrwać z domu to do ogrodu, a nie jest łatwo z bliźniakami.
A to reszta mojej drużyny


Mam nadzieję, że koszenie ogrodu za parę lat to będe miała z głowy.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
elf 22:39, 03 paź 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
Witaj Hogato - ja trafiłam na ogrodowisko właśnie w ten sam sposób jak ty . Ale jak mówi Kondzio "to do czegoś zobowiązuje" więc z niecierpliwością czekam na zdjęcia

ps dzieciaczki śliczne
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
Gardenarium 22:41, 03 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Agatko, zdaje się że Ci dwaj muszkieterowie będą się "bili" o kosiarkę Hahaha
Czyżby bliźniacy? Słodziaki w zielonych, ogrodniczych rajstopach Duża buźka także dla najstarszego
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Hogata 22:52, 03 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Miałam już iść spać, komputer wyłączyłam ale musiałam jeszcze wrócić i zaglądnąć. A tu prosze jaka niespodzianka juz ktoś mi odpisał witam elf i sama Szefowa zagladnęła witam.

Zdjecia postaram się dodać najszybciej w miarę mozliwości czasowych.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
isia33 23:11, 03 paź 2012


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Witaj, muszkieterów masz super, miny bliźniaków są przecudne. Czekam na więcej zdjęć
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
MarekW 23:34, 03 paź 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Witam i ja sąsiadkę, bo Ty chyba najbliżej Przemyśla ze wszystkich Ogrodowiczan Zapraszam do siebie i czekamy na zdjęcia.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Hogata 08:38, 04 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witam serdecznie zaglądających.
Powiem szczerze że się wahałam od dłuższego czasu zakładać wątek czy nie. A teraz się cieszę jak małe dziecko i zamiast pracować to zaglądam czy ktoś napisał. O matko ale fajnie!!!

Przeglądałam dużo wątków, ale jest ich taka masa że ciężko ogarnąć wszystkie. Nigdzie nie zostawiałam śladu swoich odwiedzin, bo myślałam po co i tak nie będę zakładać swojego wątku.
isia33 twój ogród przeczytałam od deski do deski, bardzo mi się podoba. Wyczytała oczywiście że też masz bliźniaki tylko twoje to już duże, moje skończyły dopiero rok we wrześniu.
MarekW nawet nie wiedziała że jest ktoś tak blisko z Ogrodowiska jakoś do ciebie nie trafiłam, ale witam i na pewno zaglądne

Oglądałam foto relacje ze spotkania u Ani asc w Rzeszowie i tak się ubawiłam, miałam wrażenie jak bym była na tym spotkaniu, atmosfera była cudna.
Oglądam również "serial" pt. Ogród z lutrem, Zimozielony ogród przy białym domu.
Jak mi się coś podoba w waszych ogrodach jakaś roślina czy kompozycja to kopiuję i wklejam sobie zdjęcia i opis do specjalnego pliku - ogrodowy pamiętnik w ten sposó łatwiej mi później znaleść jakieś informacje które widziałam i mi się podobały.

Muszę porobić parę zdjęć, bo wcześniej nie myślałam żeby pstrykać w ogrodzie zdjęcia, moim obiektem foto była rodzinka i dzieciaki.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Kuklik 08:39, 04 paź 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Witaj Hogato czekam na zdjęcia Twojego ogrodu
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Joaska 08:55, 04 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Witaj Hogato, napewno na ogrodowisku znajdziesz inspiracje i wiele pomysłów na ogród, czekamy na zdjęcia.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Gardenarium 08:59, 04 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
My też się cieszyliśmy, gdy odzew był zaraz po założeniu wątku. To bardzo pomocne i mobilizujące jest, no i cieszy gdy możesz pokazywać jak ogród się zmienia. Wiesz, że masz wsparcie fachowe, a może i "duchowe"

To taki swoisty "pamiętnik ogrodowy" który sama tworzysz. Po latach zobaczysz - nie uwierzysz że tak się zmieniło na lepsze Bo u nas tylko może się na lepsze zmieniać

Pozdrawiam całą rodzinkę ogrodniczo zakręconą

Koniecznie leć robić zdjęcia roślinkom
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies