Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona odskocznia

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona odskocznia

ell 10:49, 14 paź 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Świetnych masz pomocników
Chciałam się przywitać, bo jak dotąd jeszcze nie zostawiłam u Ciebie śladu chociaż przemknęłam przez ogródek.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Hogata 21:35, 14 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witam
Dzięki za odwiedziny.
KasiaWB biorę się za lekturę, nie lubię rysować ale jak zobaczę coś fajnego to pomału w głowie mi się układa jakaś koncepcja.
agniecha973 Kasia świetnie doradza!! A dzięki wszystkim mogę pomysły udoskonalać
beta wisienki zapisane na listę zakupów, tylko nie wiem jeszcze ile ich kupić. Pas ma ok. 20 m. Jaki odstęp powinien być miedzy nimi?
ell Witam. Bardzo mi miło
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 23:03, 14 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Zobaczcie jak wyglądał wjazd w 2007r. Widać pod siatką nasze pierwsze iglaki posadzone. Już wtedy sąsiadka się martwiła, że chcemy się od niej zasłonić i próbujemy do tej pory.


Karol dopiero uczył się chodzić pies Mundek mu w tym pomagał. Niestety nie mam innych zdjęć ogrodu, nie byłam jeszcze zakręcona ogrodowo. Wtedy to myślała, że będą tylko jakieś iglaki i trawa do koszenia.


A tak wygląda na dzień dzisiejszy. Sąsiadkę jeszcze trochę widać, ale to tylko dlatego,że moje igliczki są cały czas przycinane. W tym roku w wolne miejsca pod ogrodzeniem powsadzałam tuje szmaragd, za jakiś czas dziury zarosną.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
KasiaWB 18:05, 15 paź 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Cześć Agata jeszcze mam dla Ciebie jedną inspirację na rabatę przy chodniczku wzdłuż domu )
zobacz to http://www.ogrodowisko.pl/watek/652-ogrodowy-salon-nad-woda?page=14 można by było coś takiego zrobić ale i dać np. 3 kule na pniu jako wyższy punkt na tle ściany. Zobacz też u Ani - Lecę w kulki jakie ma fajne poduchy z żółtej trzmieliny
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Hogata 21:28, 15 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Dzięki Kasiu,że zaglądasz do mnie i podsuwasz mi fajne pomysły.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Slawko 23:08, 15 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Wpadam z rewizytą Zaczyna się ciekawie Zazdroszczę, że jesteś na etapie tworzenia ogrodu... masz pole do popisu widzę nawet, że masz już inspirację, ogród Danusi pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Hogata 08:34, 16 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Inspiracje mam super, tylko nie mogę nic wymyślić na ten wąski pas pod domem. Podobają mi kule bukszpanowe w żwirku, ale jakoś tego nie widzę... No po prostu brak mi wizji. Wszystkie pomysły są mile widziane.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 11:38, 16 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Nie no muszę sobie to wstawić do podglądu. Marzy mi się taki żywopłocik tawułkowy. Jedną tawułę już i mam i 11 dzieci się ukorzenia. Zobaczymy co z tego wyjdzie na wiosnę.

A teraz Ania "Lecę w kulki..." :

anna_studio napisał(a)
Witam! Dziś zdjęcia robocze.................
U mnie w ogrodzie ostatnio cięcie......
Zaczęło się od tawułek, ale jeszcze nie wszystkie przycięte....
i znowu tawułki...


...one expresowo się odradzają, te suche badylki w momencie są zielone...., a że mam tam korę wcale mi to nie przeszkadza....





____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
anna_studio 23:20, 16 paź 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Hogata napisał(a)
Dzisiaj sadziłam platana. Miałam odpowiednią pomoc.

Dołek przygotowany


Platan czeka grzecznie




...przyleciałam się przywitać...
Bardzo podoba mi się nowa odmiana platana...
Pozdrawiam...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 23:24, 16 paź 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
O....moje zdjęcia....miło, że mogą być inspiracją...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies