Strona główna Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Dni otwarte

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Welka
Dsc 0691

Dodany 11:23, 07 paź 2012
irena_milek napisał(a)

Irenko - dzisiaj bym odpuścił robotę . Niech noga odpocznie. Wszystkie zakątki śliczne. Pozdrawiam.

Może i tak zrobię, bo jakos nie mogę się zebrać przez to ostrożne stawianie stopy; w końcu wykorzystam niedzielę..niedzielnie

Irenko, a umiesz tak niedzielnie posiedzieć, bo mnie zawsze "nosi" i nie umiem tak usiąść przed telewizorem i nic nie robić
Pozdrawiam

Dodany 11:26, 07 paź 2012
Pozdrawiam Irenko niedzielnie i jadę na polowanie na starocie i drzewka Grujecznik na celowniku
JulkAd
Dscf0011

Dodany 11:27, 07 paź 2012
To ja życzę prawdziwego niedzielnego odpoczynku w ten, mało ciekawy w pogodę, dzień

Dodany 11:29, 07 paź 2012
No nie tu 13 stronka , a ja jeszcze po starym wątku buszowałam Zakątki śliczne, nasadzenia żurawkowe przebogate, zostawiam różyczki na nowy wątek i pozdrawiam życząc zdrowia
Milka
Img 0092.cr2

Dodany 11:51, 07 paź 2012
Ewelinka231281 napisał(a)

Irenko - dzisiaj bym odpuścił robotę . Niech noga odpocznie. Wszystkie zakątki śliczne. Pozdrawiam.

Może i tak zrobię, bo jakos nie mogę się zebrać przez to ostrożne stawianie stopy; w końcu wykorzystam niedzielę..niedzielnie

Irenko, a umiesz tak niedzielnie posiedzieć, bo mnie zawsze "nosi" i nie umiem tak usiąść przed telewizorem i nic nie robić
Pozdrawiam

w sumie..nie umiem! ale czasami organizm za mnie decyduje i plątam się, mądry ten nasz wewnętrzny system
kasik778
100 2610

Dodany 11:52, 07 paź 2012
irena_milek napisał(a)
dobranoc, ide pomieszkać z mężusiem..i kurowac nogę, bo mnie strasznie uziemiła!

i niepokoi mnie mój rh, nadal kwitnie!..i rośnie, to chyba nienormalne o tej porze! to jest Cunigham White

No właśnie, czytałam kiedyś, że ta odmiana powtarza kwitnienie, ale nie wiedziałam, że tak późno

Fajnie kupię sobie tą odmianę, bo jeden rodek mi padł po zimie, zobaczymy jak będzie po tej...

Ile ciekawych informacji jest na forum, potem człowiek wie, co warto kupić, a co nie
Tak też dowiedziałam się, że magnolia Susan powtarza kwitnienie, oczywiście ją nabyłam

Mam nadzieję, że twoja kostka ma się lepiej

Dodany 11:53, 07 paź 2012
Gardenarium napisał(a)
Pozdrawiam Irenko niedzielnie i jadę na polowanie na starocie i drzewka Grujecznik na celowniku

Danusiu, wzajemnie i ...ciebie nosi! ale fajne spędzenie czasu i ten grujecznik podziwiam, musze go koniecznie powąchać!! udanych łowów, koniecznie zajrzę, co upolujesz
Milka
Img 0092.cr2

Dodany 11:53, 07 paź 2012
JulkAd napisał(a)
To ja życzę prawdziwego niedzielnego odpoczynku w ten, mało ciekawy w pogodę, dzień

I wzajemnie Jula, ale nawet w tym pochmurnym dniu znalazłam pozytywy
Milka
Img 0092.cr2

Dodany 11:54, 07 paź 2012
monteverde napisał(a)
No nie tu 13 stronka , a ja jeszcze po starym wątku buszowałam Zakątki śliczne, nasadzenia żurawkowe przebogate, zostawiam różyczki na nowy wątek i pozdrawiam życząc zdrowia

Aniu, cudna róża fajnie, że trafiłąs do nowego bo samej byłoby mi tu smutno
Milka
Img 0092.cr2

Dodany 11:56, 07 paź 2012
kasik778 napisał(a)

dobranoc, ide pomieszkać z mężusiem..i kurowac nogę, bo mnie strasznie uziemiła!

i niepokoi mnie mój rh, nadal kwitnie!..i rośnie, to chyba nienormalne o tej porze! to jest Cunigham White

No właśnie, czytałam kiedyś, że ta odmiana powtarza kwitnienie, ale nie wiedziałam, że tak późno

Fajnie kupię sobie tą odmianę, bo jeden rodek mi padł po zimie, zobaczymy jak będzie po tej...

Ile ciekawych informacji jest na forum, potem człowiek wie, co warto kupić, a co nie
Tak też dowiedziałam się, że magnolia Susan powtarza kwitnienie, oczywiście ją nabyłam

Mam nadzieję, że twoja kostka ma się lepiej

Kasiu, bombowy avatarek ja też tu sie dużo nauczyłam i większośc nowych nasadzeń, to wpływ Ogrodowiska; Susan powtarza kwitnienie, ale mnie od klilku lat pierwszy raz podmarzłą w kwietniowe mrozy; może odbije, bo część zdrowa, a część umarzła, głupio to wygląda póki co! nóżka lepiej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies