Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Przetacznik 18:18, 06 paź 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
irena_milek napisał(a)
i oczywiście fotki






Jak ciekawie, słonecznie i radośnie, rzeźba fajna, marcinki - malownicza plama i zwróciłam uwagę na pokazane na dalszych zdjęciach paliki przy drzewku toczone - rzeźbione. Ładnie to wygląda, a ja takie " tralki" zbieram do zrobienia mini werandy przy lazurowym domku. I już nazbierałam kilka odpowiednich pozdrawiam : )
____________________
Milka 18:38, 06 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
annawu napisał(a)
Irenko koła żurawkowe powalające, wrzosy tak samo są piękne, a Ty dziewczyno szybko wracaj do zdrowia, kancik i roślinki czekają.

U mnie cały dzień pada deszcz


Aniu, dzięki i za pochwały i troskę
szkoda, że u was leje, ale może jutro będzie lepiej; słyszałam, że ta ciepła aura ma trwac do 20 grudnia, ale się nam klimat zmienia!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 18:40, 06 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hanka_andrus napisał(a)
Irenko,piękne kwiaty,zbiory i cały ogród.....za moment będzie jak z obrazka,tylko musi zima minąć!
Ale póki co.....chwilo trwaj!


Haniu, jak miło cię widziec i powiem za tobą..chwilo trwaj co będzie za rok zobaczymy, bo przez to ciepło wyłażą mi hiacynty; nasypałam na nie ziemi, bo chcę sie nimi cieszyć, ale nie teraz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 18:43, 06 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Przetacznik napisał(a)

i oczywiście fotki






Jak ciekawie, słonecznie i radośnie, rzeźba fajna, marcinki - malownicza plama i zwróciłam uwagę na pokazane na dalszych zdjęciach paliki przy drzewku toczone - rzeźbione. Ładnie to wygląda, a ja takie " tralki" zbieram do zrobienia mini werandy przy lazurowym domku. I już nazbierałam kilka odpowiednich pozdrawiam : )


Weroniko, dziękuję mnie to światło sierpniowe i wrześniowe najbardziej zachwyca, jakos podkresla urode roslin, a teraz październik tak ciepły, że to wszystko dłużej trwa; szkoda, że wcześniej nie wiedziałam o tych tralkach, miałam na zbyciu 60 sztuk, jeszcze zerknę czy cos zostało, jakby były..wyślę ci
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 19:15, 06 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
dobranoc, ide pomieszkać z mężusiem..i kurowac nogę, bo mnie strasznie uziemiła!

i niepokoi mnie mój rh, nadal kwitnie!..i rośnie, to chyba nienormalne o tej porze! to jest Cunigham White


____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
an_tre 19:42, 06 paź 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Ale się Irenko rozpędziłaś energia cię rozpiera, stronki wpadają expresowo twórczy i radosny wątek fajnie jest tu zaglądać
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Daneczka69 20:28, 06 paź 2012


Dołączył: 19 cze 2012
Posty: 300
irena_milek napisał(a)
dobranoc, ide pomieszkać z mężusiem..i kurowac nogę, bo mnie strasznie uziemiła!



Irenko, czy jesteś w posiadaniu stabilizatora stawu skokowego? Jeśli nie, to owiń kostkę bandażem elastycznym - tylko nie za mocno i leżąc trzymaj ją wyżej, na zrolowanym pledzie np. Może o tym wszystkim wiesz ale tak na wszelki wypadek napisałam.

Wracaj szybko do zdrowia, buziaki.
____________________
Pozdrawiam, Daneczka :)
monitka 20:36, 06 paź 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Irenko sama nie wiem nad czym najpierw się zachwycać...czy nad obrzeżem wrzosowym (to też u mnie temat na topie ) czy na śliczną kolistą rabatką z obrzeżem żurawkowym. Wszystko piękne...ale ta miską z winogronami to bym sie bardzo chętnie zaopiekowała
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
kaisog1 20:51, 06 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Matko - zgubiłam Cię .... gdyby nie ten link w podpisie to nie wiem co by było
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Mala_Mi 21:18, 06 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
irena_milek napisał(a)
[


tu gdzie zbazpieczona metasekwoja, będa ukłądane kamienie tak M. wymyślił


Uffff. ... bo w pierwszej chwili pomyślałam sobie, a kto tu trawnik będzei kosił....... i przypomniałam sobie jak latałam z nozyczkami na kolanach....... Boziu chroń od trakich pomysłów.... a tych ci było dostatek.... czytam do tyłu... głupia metoda....
Mam nadzieję, że z nogą w porządku.. i widzę wrzoski....... koła żurawkowe miodzio........
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies