Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 11:57, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asc napisał(a)
A ja mam butki pasujące do Twojej kurteczki.... ale byłby komplecik

Miło obejrzeć Grupę Grabiową

A te ogórki to bym mogła ukraść... dżemiki mogę Ci zastawić

I już wiadomo dlaczego byłą tak cisza w eterze,,, było spotkanko.... a teraz siem pytam.. a gdzie wianki.. wszyscy coś majstrują a tu tak odmiennie


jak zawitasz w moje strony, to albo ty w mojej kurteczce musisz być, albo ja w twoich botkach

wianki...środa, zakupy poczyniłam; zrobię 3, tonacja biało zielona, czerwono złota, dekoracje w domu czerwień, pomarańcz, złoto!
i już mam z górki!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:16, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Martek napisał(a)
Spotkania,spotkania ...
Danusiu chyba mi się nie wydaje,że zaraz po tobie najwięcej spotkań zaliczy Irenka nie ???

Ogórasy pycha.
Czy ja się chwaliłam ,że dostałam od Pszczółki przepyszny miód gryczano-spadziowy ???
Miód w gębie

Miła moja .
Jeszcze nie zrobiłam zdjęcia choince z orzechów,ale postaram się .Natomiast jest instrukcja do choinki z gałązek jałowca u mnie .
Chciałam uciąć taką gałązkę,żeby lepiej zobrazować,ale wyszłam po 15-ej na dwór to już zaczęło być mrocznawo,szarawo,a na dodatek czapy śniegu pokrywają iglaki .
Może jutro ?

To naprawdę łatwo i prosto się robi tylko cement by się przydał ,ale ten 24 godziny schnie,a gips około 2 godzin.Nie ma pojęcia ile to kosztuje,ale chyba nie majątek
Takie choinki mogą być i niziutkie bez nóżki ,lub z krótką i ozdabiać inne pomieszczenia niż salon gdzie króluje główna choina .


Martuś, wcale u mnie nie ma tak dużo spotkań

a chwaliłaś się miodkiem...też go znam, wykańczam 3 słój!!
zaraz luknę u ciebie, co tam za cuda pokazałaś!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:27, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Celina napisał(a)
Pozdrawiam ciepło bo ziąb okrutny!


I wzajemnie Celinko, u nas już ciepło..można rzec prognozy długofolowe też nieźle wyglądają, zatem zima fajna
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:34, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzena2007 napisał(a)
Kochane pozwólcie się, że się włączę do dyskusji o świętach.
Cały rok czekam na Boże Narodzenie, potem na Wielkanoc u nas. Mam to szczęscie, że mój M w pełni przygotowuje ze mną święta i jest córka, ktora mocno pomaga w sprzątaniu. I staram się nie być perfekcyjna aby choć ciut czasu zostało atmosfery spokoju i radości, że jesteśmy razem. I póki będę miała siły święta będą u mnie, póki rodzicę będą życ.... I cały rok będę czekać na pachnącą choinkę i samażonego karpia.
Kultywujmy to co jest piękne. A jeśli ktoś nie ma wsparcia i ma ochotę spędzić święta w ciepłych krajach dlaczego nie, nie krytykuję ale ja lubię Święta w domu.

I bardzo się cieszę, że spotkamy się na wiankowaniu, to dla nas taki czas skradziony pośpiechowi

Irenko pozdrawiam ciepło


Uważam, że każdy ma własny sposób na święta, żadnego nie krytykuję, bo i dlaczego...
u mnie M. pomaga, dorosłe dzieci zrobią część potraw, resztę ja i cieszymy się na wspólne chwile, zabawę, czas bez pośpiechu, zabawę z maluchami i dla nich właśnie w tym roku ma dla mnie sens dekorowanie, bo tak to jakoś nie miałam takiej chęci..

a Ty Marzenko musisz lubić święta, oprócz tych wszystkich rzeczy co wymieniłaś również z powodu urodzin

a czas spędzony na wiankowaniu naładuje mnie pozytywnie i będzie mi z tym bardzo dobrze
też pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:35, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457


Irenko jesteś taka zabiegana a jeszcze znajdujesz czas żeby podzielić się z nami swoimi nowinkami fajne spotkanie a podarki cudowne, takie od serca pozdrawiam


cudowne podarki Aniu! a sami goście dodali mi dużo energii, dzięki im wielkie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:36, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
KasiaWB napisał(a)
Fajne spotkanie mieliście Irenko, ogród wygląda bardzo ładnie Pozdrawiam


Było super, a w ogrodzie oglądaliśmy szkielet i dyskutowaliśmy nad szkieletem w ogrodzie Agi

wiosną u nich będą zmiany wielkie, u mnie też
pozdrawiam Kasiu, pewnie już świątecznie u ciebie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:38, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
BarbaraM napisał(a)

Danusiu, no dzięki że wycięłaś!!!!!...muszę się tego nauczyć, jakoś w tym programie co mam, nie widzę tej opcji;

te donice mam puste, więc mogę coś wsadzić i już powoli mi łatwiej, chyba powoli mi się klaruje, co zrobię



Irenko,jest taki darmowy program Foto scape
Ja na nim pracuję.
Rewelacja i prosty w obsłudze.
Można pobrać na stronie: Dobre programy.


Basiu, bardzo dziękuję...już go wyszukałam, poczytam i jak by co zainstaluję
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:38, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewa napisał(a)
Pozdrawiam .....


macham Ewuś gałązkami świerkowymi
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:40, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ewa004 napisał(a)
Irenko fajne spotkanie,prezenty pewnie smaczne a Ty Irenko jak zwykle z tym swoim ciepłym uśmiechem
Pozdrawiam


Grupa...to grupa ciepłych i miłych ludzi, Igor cudowny mały człowiek,,,było super

pozdrawiam prawie świątecznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
BarbaraM 12:42, 10 gru 2012


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701




Ewcia ,pozdrawiam.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies