Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Martek 17:41, 09 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
vita napisał(a)
Coś jakby grozą świąt powiało? Miałam wczoraj małe spotkanie ogrodnicze, pogadałysmy sobie o tym, jak zabezpieczyłyśmy rośliny, pogdybałyśmy, jakie to nowości mogą pojawić się wiosną w szkółkach, o przygotowaniach do świąt nie gadałyśmy wcale!
Sądzę, że takie spotkania są dobrym antidotum na pośpiech, przemęczenie czy stres.
A to u Irenki, wirtualnie i nam doskonale zrobi.
Jak dobrze, że Irence sie chciało Pozdrawiam.



Coś jakby grozą świąt powiało? )))))))))))))))))))))))))
A z kim się widziałaś ?
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Celina 19:30, 09 gru 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Pozdrawiam ciepło bo ziąb okrutny!
____________________
Celina - Moje poletko
Madzenka 19:36, 09 gru 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kochane pozwólcie się, że się włączę do dyskusji o świętach.
Cały rok czekam na Boże Narodzenie, potem na Wielkanoc u nas. Mam to szczęscie, że mój M w pełni przygotowuje ze mną święta i jest córka, ktora mocno pomaga w sprzątaniu. I staram się nie być perfekcyjna aby choć ciut czasu zostało atmosfery spokoju i radości, że jesteśmy razem. I póki będę miała siły święta będą u mnie, póki rodzicę będą życ.... I cały rok będę czekać na pachnącą choinkę i samażonego karpia.
Kultywujmy to co jest piękne. A jeśli ktoś nie ma wsparcia i ma ochotę spędzić święta w ciepłych krajach dlaczego nie, nie krytykuję ale ja lubię Święta w domu.

I bardzo się cieszę, że spotkamy się na wiankowaniu, to dla nas taki czas skradziony pośpiechowi

Irenko pozdrawiam ciepło
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
an_tre 19:49, 09 gru 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
irena_milek napisał(a)
Wpadam na chwilę...
właśnie pożegnaliśmy gości, Grupa trzymająca grabie przybyła w niepełnym składzie, ale jednak grupa
Igorek, to pełnoetatowy fan Ogrodowiska

było wspaniale, tematów tyle, że aby to obgadać kilka wieczorów by nam zeszło......

nastrój nam dopisywał, mimo mroźnej aury
Aga i Andrzej obdarowali nas wspaniałymi prezentami, niesamowite ogórki, twarde, pikantne i czosnkowe...pycha!! mało tego, różne sosy z różnych odmian pomidorów, sałatki, powidła i dżemy
wszystko na bazie własnych wyhodowanych warzyw i owoców..pychota!
i krótka migawka

Igor, Agnieszka, Andrzej mnie znacie


Irenko jesteś taka zabiegana a jeszcze znajdujesz czas żeby podzielić się z nami swoimi nowinkami fajne spotkanie a podarki cudowne, takie od serca pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
KasiaWB 20:05, 09 gru 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Fajne spotkanie mieliście Irenko, ogród wygląda bardzo ładnie Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
BarbaraM 08:33, 10 gru 2012


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
irena_milek napisał(a)
Danusiu, no dzięki że wycięłaś!!!!!...muszę się tego nauczyć, jakoś w tym programie co mam, nie widzę tej opcji;

te donice mam puste, więc mogę coś wsadzić i już powoli mi łatwiej, chyba powoli mi się klaruje, co zrobię



Irenko,jest taki darmowy program Foto scape
Ja na nim pracuję.
Rewelacja i prosty w obsłudze.
Można pobrać na stronie: Dobre programy.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
Ewa 08:42, 10 gru 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Pozdrawiam .....
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
BarbaraM 08:47, 10 gru 2012


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Pozdrawiam również
Ewa a ten "Górny śląsk" to skąd jeśli można?
Możesz wpaść do mnie na PW.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
ewa004 11:12, 10 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Irenko fajne spotkanie,prezenty pewnie smaczne a Ty Irenko jak zwykle z tym swoim ciepłym uśmiechem
Pozdrawiam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Milka 11:17, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Martek napisał(a)
Dla kobiet święta to sprzątnie i gotowanie wiele pań nienawidzi świąt i coraz więcej takich haseł z deklaracją na portalach czytam co roku ))))))))))))))))


Marta, to prawda, ze wiele osób, nie tylko kobiet nie cierpi świąt...co do kobiet, czasami jest tak, że same sobie narzucamy wielki trud, zamiast zagonić wszystkich do pracy i wtedy święta cieszą....chyba czysto w domu jest cały rok, więc bardziej chodzi o udekorowanie, dobrą atmosferę, a jedzenie, ciągle objadamy się smakołykami, więc można zrobic proste i skromne..
witam w nowym tygodniu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies