Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Bogdzia 21:55, 08 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
To przygotowania idą pełna para, fajnie będzie co oglądac.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 21:57, 08 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
EPODLAS napisał(a)
Irenko, świątecznie już u ciebie. Wianki, jedzonko, już niedługo będziemy się cieszyć świąteczną atmosferą. Oby taka zima dotrwała, byłoby super.


wianki, to dla mnie nowośc, ale trzeba iśc z duchem czasu, no i będzie fajna zabawa, nowe doświadczenie
zima może być, nie zawala śniegiem, ale mróz mógłby ciut spaść...zaraz kuknę na zewnątrz ile na termometrze i do domku po hortensje skoczę
o jedzonku tak w połowie myślę, najbardziej o fajnej atmosferze
pozdrawki Bożenko
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 21:59, 08 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457



no to ofisjalnie tych limonek zazdraszczam piękne są ... niedoczeam się tej waszej środy Irenko pilnuj aby stale jakiś paparazzi zdjęcia robił ... proszę


doczekasz, co masz nie doczekać tak, te limonki mnie też zachwycają...no wianek Danusi cudny...tak myślę, że czerwień jednak kojarzy się ze świętami i musi być

aparat będę miała cały czas wycelowany ...newsy będą ...chyba na bieżąco
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 22:01, 08 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Konstancja30 napisał(a)



Marta, wszystkie podpowiedzi słucham wklej mi zdjęcie, popatrzę, bo jak pisałam, naprawdę miałam rozterki!!


Mam na strychu choinkę z orzechów to zrobię zdjęcie.Takie z jałowca nie mam ,ale chodzi za mną od lat zrobić i na tym się kończy .Mam za to sztuczną więc sfocę i na niej wyjaśnię o jaką choineczkę mi chodzi .
Nie stresuj się Irenko wspólnymi siłami i pomysłami stworzycie piękną galerię świątecznych ozdób .To świetna zabawa ,nie myśl o tym,ze potem będziesz musiała pokazać swoje dzieło 5000 -om ogrodowiczan ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


to pokaż mi...no i dobiłaś mi , tyle osób!!!
już się nie martwię tak, będzie dobrze



oczywiście tymi marnymi 5000 siem absolutnie nie martw ... to tylko fani


no ja myślę ale będzie zabawa!!!
Izuś...ściskam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 22:04, 08 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)
To przygotowania idą pełna para, fajnie będzie co oglądac.Pozdrówka.


Bożenko, jak pisze Konstancja...tyle fanów...nie możemy zawieść i sama jestem ciekawa, co dziewczyny wymyślą, tak na moje oko, wiem mniej więcej, co lubią i w którym kierunku pójdę, bo jeśli czytałaś moje wypociny, mi się moje kierunki rozjechały ..
ale juz jakiś pomysł jest, pozdrawiam...ale mróz!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Martek 22:30, 08 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Dla kobiet święta to sprzątnie i gotowanie wiele pań nienawidzi świąt i coraz więcej takich haseł z deklaracją na portalach czytam co roku ))))))))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Joanka 23:20, 08 gru 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Oj nie mogę się doczekać wiankowania

Fajnie knujesz
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
barbara_kraj... 23:25, 08 gru 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Co, nowe spotkanie się szykuje? Opóźniona bardzo jestem))
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Konstancja30 23:33, 08 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Martek napisał(a)
Dla kobiet święta to sprzątnie i gotowanie wiele pań nienawidzi świąt i coraz więcej takich haseł z deklaracją na portalach czytam co roku ))))))))))))))))


jeżeli spojrzymy na święta przez pryzmat:
# szaleńczego maratonu po sklepach ... w czasie którego z miliona identycznych rzeczy przy dźwiękach identycznie brzmiących reklam udających ducha bożonarodzeniowego mamy wybrać to co potrzebne i nie przesadzić i nie przepłacić i zapomniałabym być zadowolonym

# potem mozolnego i jałowego wysiłku zaplanowania działań tak aby zdążyć posprzątać ... udekorować i ugotować ... .... i być promiennym i zadowolonym

# gdy wybije godzina zero i zasiądziemy wraz z rodzinami przy tym pieczołowicie przygotowanym stole by być świątecznie promiennym i zadowolonym w duchu bożonarodzeniowym

a przed oczami w niemym obłędzie miga szczotka ścierka koszyk market bazar jabłko bigos (przemykające w tempie conkorda) ... i coś jeszcze to można siem wściec ... i wyklikać swą wściekłość i niezadowolonie na jakimś portalu ...

ale po co ...


............................... jak można zebrać baby i wianki w spokojności lepić ... czego i sobie życzę i w tym roku to nie zdążymy ale w przyszłym pomyślimy o grupie świętokrzyskiej ... może nawet z pierwiastkiem jakimś ... w tym ... we środę mam totalnie wolne i lepię on-line z dziewczynami

pewnie, że szaleństwa się nie uniknie bo to w końcu święta som ale w grupie raźniej ... i taki wspólny wyrwany globalnej gonitwie czas to wyższy wymiar szczęścia ... szczypta luksusu i mnóstwo radochy
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 00:06, 09 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Iza... a ja dodam na koniec AMEN

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies